Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
!!!!
Ya arkadaslar hic bilen bile yokmu veyada fecen yillarda giren su pmyo ne zaman hangi ay aciklama yapicak veya gecen yil hangi ay gun aciklama yapti (sunud kesin 25 marttan sonra doye biliyozda hangi ay ve gun gbi olur gecn yil ne zaman olmustu diyoz 25 marttan snra diyo hay allahim ya) masalinda bi an once aciklama yapmasini bekliyoruz alim ve puan ile tahminini.....
2014 senesinde 12 nisanda aciklanmis
Gecen seneyi bulamadim fakat en doğru yorum sudur nesnel nir yorum
Bu sene cok sıkıntı hersey ülkemizin gerek ic gerek dış sorunlari güvenlik sorunları artti
Polis akademisinin baraj puani alim sayısı ve tarihleri hakkinda kimse resmi bir bilgilendirme yapamaz polis akademisi dışında
Böylelikle hepimiz oturup bekleyecegiz
Dağlar Hayrandır Kartalların Uçuşuna
Kartallar Hayrandir ÖZEL HAREKATIN Duruşuna 
Gardaş acelen ney ? Herkes sabırsızlıkla bekliyor zaten ama açıklanacak eninde sonunda açıklanacak. Kendini pmyo ya bağlayıp lys ye çalışmamazlık etme. Böyle bunun derdine düşene kadar lys ye çalışmaya başla zaman su gibi akıp gidiyor.
Geçen sene çok geç açıklandı paralel yapı yüzünden bide 7 Haziran seçimleri vardı çok geç açıklandı. 7 Haziran'dan sonra açıklandı tam tarihini bilmiyorum ama 7 Haziran'dan sonraydı diye hatırlıyorum. Ama bu sene o kadar uzamaz ygs açıklandıktan 1 hafta 10 gün sonra açıklanır

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi