Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
..............
................
240 a iinmesni isteyelim arkadaslar. Olmicak bisey degil bu puana dustugu oldu. Hem siz gidin hemde biz. 249 ile kaybetmek koyar bana Sad
Ben geçen sene 3 puanla kaybetmiştim... bu sene puanım 261. Ya 9 puanla kaybettim ya da 1 puanla kazandım. 240 biraz zor olur sanırım yazılı sınav olmadığı için Sad
Ya mesela bizim okul puanlarımız polisliğe başvurmada etkili oluyor mu ?yoksa direk ygs den aldığım puan mı ?

Okul puanı pmyo için eklenmez. Üni Bas vurusunda eklenir.
............
Yazmasına yazalım fakat kaç tane okul olduğu ortada.. Bir de okulların öğrenci kapasitesi az çok bellidir.Şimdi biz 240 250 olsun diye yazsak ve kabul edilse puan 240 olsa bu sefer başvuru fazla olur.Sonuç olarak kıl tüy sebeplerle mülakatlarda eleniriz.
...........
Ben 300 aldım.He nasıl olsa almışsın 300'ü tuzun kuru tabi diye düşünenler de olacaktır eminim.Fakat ben sadece kendini düşünen birisi değilim.Bugün can ciğer arkadaşım 268 aldı.Ya 270 den aşağı inmezse diye ağladı çocuk, haksız da değil.Keşke 250 falan olsa alımlar artsa da bu sene bari ihtiyaç varken düşük veya yüksek puana bakılmaksızın bu işi yapabilecek insanlar alınsa.Aylardır spora gidip bu iş için herşey yapabilcek insanların 270 barajına takılıp kalması cidden saçma.Forumdakiler yüklensin akademinin sitesi veya bimere mesaj yağdıralım.Pmyo'nun belirlediği baraj puanını geçtikten sonra 300 alan da 250 alan da aynı.Yeterki baraj 250 olsun.300 aldım diye kazanacak da değilim.Şayet baraj 250 ye inerse belki 250 alan arkadaşın mülakat puanı beni geçicek.Nasip diyelim, inşallah birileri bu kadar insanı mahçup etmiycek baraj puanları belirler.Tanıdıklarım içinde 2. kez 3. kez giricek olan akrabalarım var.Hepsi de barajı geçmişti ama elendiler.Kazananı da oldu tabiki ama barajı geçen herkes kazancak diye birşey kesinlikle yok.Ümidimizi yitirmeyelim.Baraj 270 ken 270 le okula giren oldu geçen yıl, 300 320 alan adamlar elendi.
Bimer hiç bir işe yaramıyor.Ama genede yazmak isteyen ve e-devlet üyeliği bulunan arkadaşlar yazabilirler.
Gemisi batan kaptan su üstünde yürüse genede sızlar içi... Cry  

turkish-police-officer-talks-on-a-phone-...?s=594x594
................
Puanın düşmesini istediğimizi BİMERE kesin yazalım arkadaşlar ilgili yetkililere kesin ulaşıyor. 2014 yılındada puan 250 ye düşmüştü. Birlik olalım birlikten kuvvet doğar unutmayın.
İnşallah baraj puanı düşer çünkü ben ve diğer arkadaşlarım260-269 arasında
Bimere yazalım lütfen : ( 240 düşsün
Ben yazdım bimere
bende yazdım akademiyede mail de attım
Ben düşüncemi söyledim.Zamanında az uğraşmadığım için az çok biliyorum.Yerine ulaşmasına ulaşıyor ona bir şey demiyoruz.Gereği yapılıyor mu sorun orada.İşe yaramıyor derken gereği her zaman yapılmıyor demek istedim.Binde bir işe yararsa yarar.Ama şu da bir gerçek ki toplu bir şekilde gönderilirse imza kampanyasındaki gibi misal atıyorum 100 kişi o zaman işe yarama ihtimali daha yüksektir elbette.1 kişi bir şey yapamayabilir ama 2 kişi ve fazlası dünyayı değiştirir misali.Denemek gerek.Yazmak isteyen bir önceki mesajım da da belirttiğim üzere e-devlet üyeliği mevcutsa yazabilir.Özellikle edebiyatı iyi olup da yazanların şansı daha yüksektir.Umarız gereken yapılır.
Gemisi batan kaptan su üstünde yürüse genede sızlar içi... Cry  

turkish-police-officer-talks-on-a-phone-...?s=594x594

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi