Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
172. YIL Emniyet Genel Müdürlüğü
Emniyet Genel müdürlüğünün hazırlamış olduğu videoda çok güzel şeylerde paylaşılmış mesela kaç personel var ?
Kaç Pmyo kaç Pomem ? Vs vs videoyu dikkatli izleyin bir kaç bişey öğrenirsiniz burada genelde sorular sorulara cevap olur.

https://youtu.be/Eo56I9hDa_4

Linkten bakabilirsiniz.
[fon‌t=Arial]Rahat yatakta ölmek azap olmaz mı bize, çile kanlı sınır boyları bize mezar olmalı...[/font]
257917 personel , video yayınlanma tarihi ile orantılı güncel sayı ise bide 15 temmuz öncesi personel sayısını öğrenip ihraç edilen personel sayısını çıkarmak gerek .
"Aziz Şehitlerimize tekrardan Kendilerine ALLAH'dan Rahmet Ailelerine sabır versin.
(08-04-2017, Saat: 20:17)EmpireS38 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 257917 personel , video yayınlanma tarihi ile orantılı güncel sayı ise bide 15 temmuz öncesi personel sayısını öğrenip ihraç edilen personel sayısını çıkarmak gerek .

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Bugüne kadar 113 bin 260 kişi FETÖ'yle ilgili gözaltına alınmış ve yaklaşık 745 kişinin gözaltı işlemi devam ediyor. Bugünkü tutuklu sayısı 47 bin 155 ve önemli bir rakam. Adli kontrol ile bırakılan 41 bin 499 kişi ve serbest kalan da 23 bin 861 kişi var. 863 kişi de firari. Tutukluların 10 bin 732'si polis, 7 bin 463'ü asker ve 168'i general. 2 bin 575'i de hakim ve savcı. 26 bin 177'si sivil, 208'i de mülki idare amiri" dedi.

4 Ekim 2016 tarihinde 2 bin 523’ü amir olmak üzere toplam 12 bin 801 polis memuru açığa alındı. Bunların çoğu iade edildi. Ayrıca valilik açıkları da mevcut.

Toplam 20 bin polis ihraç edildi. Bunların içinde maks. 50 tanesi görevlerine iade edildi, onlarda yüksek referans bulan kişi ya da kişiler ve ihraçların çoğu zaten tutuklu ancak haksız yere ihraç edilen ve ya açığa alınanlarda mevcut.

Kısaca;

17 - 25'den önce toplam personel: 300 bin.
Şubat 2016 İtibarıyla 273 bin.
Nisan 2017 itibarıyla ise 257 bin 957 aktif personel bulunmaktadır.
Gemisi batan kaptan su üstünde yürüse genede sızlar içi... Cry  

pzMXDo.png
(08-04-2017, Saat: 22:45)komando01 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mavi 19.dönemle ilgili teşkilatta bir şey söylemiyorlar mı aklıma mahkeme mevzusu geliyor mahkeme yine tam kararını vermedi mi ? Onun açıklanma sürecimi var daha.

Mahkeme olayı the end hocam , artık oradan bi sorun çıkması hemen hemen imkansız .
Bekleyim aciklanir hepimiz bekliyoruz ben 4 senedir bu anları hep bekledim kimse polis akademisi degilki biseyler soylesin
Askerde olanlar için bekletiliyor sanırım.
Gemisi batan kaptan su üstünde yürüse genede sızlar içi... Cry  

pzMXDo.png
Arkadaslar sacma gelebilecek bir soru soracagim Smile ozel harekat icin yuzme bilmek sartmidir? Boyle bi zorunlulugu varmi ?
(09-04-2017, Saat: 13:50)PANZER Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaslar sacma gelebilecek bir soru soracagim Smile ozel harekat icin yuzme bilmek sartmidir? Boyle bi zorunlulugu varmi ?

Tabikide öyle bir zorunluluk yok.Sen yüzme bilmiyorsun diye seni meslekten gönderecek halleri yok.Zaten PÖH genelde şehir içinde mücadele ettiği için pek sıkıntı çıkaracağını zannetmiyorum.
Bizde Kaybetmek Asla Yoktur .Kazanırsak Mükemmel Kaybedersek Tecrübe Olur...
Vesselam
j84Ykg.jpg
Acaba yarın açıklanır mi Smile Smile Smile
Vatan ne Türkiye'dir Türkler'e , ne de Türkistan ;
Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir Türklere. Turan

Ziya Gökalp
Yarında olurmu olur bir ümit Big Grin
ALLAH,SABREDENLERLE BERABERDİR
Geldi yine bir pazartesi günü umutlar tavan hadi hayırlısı Big Grin
        Can Azerbaycan 
Ümidim yok Smile
(09-04-2017, Saat: 22:02)erkanrkn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ümidim yok Smile

Allahtan ümit kesilmez reis Big Grin
        Can Azerbaycan 
İlk zamanlar pazartesini heyecanla bekliyordum artık açıklanmayacağını bildiğim için heyecana gerek yok Big Grin
Bizde Kaybetmek Asla Yoktur .Kazanırsak Mükemmel Kaybedersek Tecrübe Olur...
Vesselam
j84Ykg.jpg
Gec aciklanmasina raziyim ama , Asil numarasini gormek sarti ile Smile 1 aydir uyuyamiyorum heyecandan.
Bekleyip göreceğiz arkadaşlar...

Sabır öyle bir iptir ki; sen kopacak sanırsın, o gittikçe güçlenir. Sen bitecek sanırsın, o gittikçe çoğalır
                                                                                                                                             Hz. Mevlana
Pazartesindende umudum yok ama insan bekliyor işte .
(10-04-2017, Saat: 00:50)EmpireS38 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Pazartesindende umudum yok ama insan bekliyor işte .
Hepimizde pazartesi psikolojisi var nedense , ama bildigim kadariyla egitim birimleri 7/24 calisiyor , yani heran aciklanabilir hocam Smile
Sonuçlar açıklandıktan kaç gün sonra eğitim başlıyor ?
Kayıt için ne kadar süre veriyorlar ?
Mesela 10 Nisan da açıklansa 17 Nisan'da kayıtlar başlar 24 Nisan'da da intibak dönemi mi başlar

Eger öyleyse bugün yarın açıklama ihtimali yükseliyor.

Çünkü 10bin aday referandum oyunu da kullanabilir hükümet muhtemelen 10bin oyu olumlu düşünürek riske atmayacaktir bu durumu sonuç böyle olunca da düzen işleyişine devam edecektir.
Siz ne düşünüyorsunuz ?
Vatan ne Türkiye'dir Türkler'e , ne de Türkistan ;
Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir Türklere. Turan

Ziya Gökalp

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  19. Dönem Pomem Özel Harekat- Genel Sağlık Anısı (BilecikPOMEM) Terminator 1 421 05-09-2017, Saat: 12:03
Son Yorum: vedatttt
  Sabit: GENEL SAĞLIK ANISI- (Alıntıdır) Terminator 43 5,020 30-07-2017, Saat: 18:42
Son Yorum: Gökay55
  Genel sağlık cevaplarsanız sevinirim ? Berkan06 5 508 25-05-2017, Saat: 21:17
Son Yorum: yugovlavaka
  GENEL SAĞLIK bilirkişi 0 351 18-05-2017, Saat: 03:35
Son Yorum: bilirkişi
  Göz tembelliği genel sağlıkta engel mi ? M4a1Terbiyecisi 6 446 14-05-2017, Saat: 20:37
Son Yorum: M4a1Terbiyecisi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi