Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
19.Dönem PÖH Torpil İddiası
#1
bir tane sayfa da şu haberi gördüm
''TBMM fax sunucularına sızan Börteçine Siber Tim, Özel Harekat Polisi alımlarında yapılan adaletsiz torpil ve TBMM arasındaki bazı yolsuzluk belgelerini yayınladı.''
Bir Çevik Kuvvet Hayranı,tumblr_nnoexnDIpk1r5ope1o1_r1_1280.png
Cevapla
#2
Torpil olucağını herkes biliyordu şaşıröaya gerek yok.
Cevapla
#3
youtube da videosu var biraz önce izledim, isimlere de facebook'tan baktım milletvekili ile aynı ilden adamlar,torpil yapılmaz kimse cesaret edemez diye hep iyi niyetli düşünmüştüm, eğer doğruysa ben spordan geçemedim ama spordan geçipte sözlüde bunlar yüzünden kalanların ahı ne olacak? bu adamlar nasıl polis olacak ?polis ne demek ? kul hakkı yedikten sonra şehit olsan kim kabul edecek senin şehadetini.polis olmak kolay devletin ADAM yetiştirmesi lazım.
[img]gXnDG5.jpg[/img]
Cevapla
#4
Bunlara bir şey oldumu şehit olmazlar aksine cehennemin en alt katında olacaklar.

Ki şehitler bile kul hakkından ötürü sorguya çekilebilir bunların durumunu siz düşünün.

Torpil yapanlaradır lafım bu isimler doğru yanlış bilemem.
Cevapla
#5
ya çok iyi söylüyosnz güzel söylüyosunuzda referandum üzeri böyle bişey olması sizcede saçma değilmi beyler mantıklı düşünelim karalama yapmaya çalışıyorlar
Cevapla
#6
Bu konunun referandumu etkileyecek hiçbir tarafı yok bence kimi, neyi karalayacaklar? Biri karalanmış olacaksa eğer belgeler doğruysa ismi geçen kişiler olur. Bu zamana kadar torpil olmadı mı ki bu saatten sonra olmasın? Sözlü mülakattan kafasında şüpheyle gelen bir sürü arkadaşımız oldu. Bu belgeler doğrudur değildir tartışılır. Ancak bir doğru varsa o da; Torpil bu ülkenin bir gerçeğidir. Maalesef!
Cevapla
#7
(13-04-2017, Saat: 01:00)volkan58tr Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ya çok iyi söylüyosnz güzel söylüyosunuzda referandum üzeri böyle bişey olması sizcede saçma değilmi beyler mantıklı düşünelim karalama yapmaya çalışıyorlar

Şu videoyla ne kadar kişinin oyunu değiştirebilirlerki ?Zaten şu videodan sorumlu 46binkişi var bunların yarısı videoyu izlemiş olsa yapar sana 20 bin kişi.20bin kişinin oyu hükümeti ne kadar etkiliyebilirki.Sırf hükümetin oyunu düşürülmesi için bu kadar teferruata girilceğini zannetmiyorum helede rakam bu kadar azken.
Bizde Kaybetmek Asla Yoktur .Kazanırsak Mükemmel Kaybedersek Tecrübe Olur...
Vesselam
j84Ykg.jpg
Cevapla
#8
Hakkım haram zıkkım olsun!
Cevapla
#9
Bi torpil videomuz eksikti o da oldu oh maşallah.

Yemin ediyorum entrikalarla dolu bi 19.donem alımı yaşıyoruz bu vicdansizlar varken bu düzen varken insanın​ hayalini kurduğu kutsal saydığı meslekten bile soğuturlar
Vatan ne Türkiye'dir Türkler'e , ne de Türkistan ;
Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir Türklere. Turan
                                                                           
                                                                                        Ziya Gökalp
Cevapla
#10
Gerçekten çok üzücü.. Sporda iyi puan alan ve sözlüsünün iyi geçtiğini düşünen arkadaşlarım lütfen açıklandıktan sonra foruma yazın sonuçları bakalım nolacak
Cevapla
#11
Neye dayanarak hayır evet kurum ve kuruluşları etkilemez diyebiliyorsunuz anlamadım. Kurum ve kuruluşları etkilemiyor ama koca bir Devletin geleceğini etkiliyor. Bu referandumdan anasının karnında ki bebek bile etkilenecek bu bir gerçek. Burayada yazıyorum %52 % 60 arası evet. Türkiye güzel günlere gebe ama sancısını çekicez. Referandumdan sonrasını bekleyin ak parti dahil 150 ye yakın siyasinin listesi hazır bile. Hakkını isteyene hakkını baş kaldırana cezasını er geç verecek bu devlet ve millet. Kimsenin zerre yaptığı yanına kalmaz. Torpil meselesine gelince evet var ama nerde görülmüş torpilin yazıya döküldüğü imzası atıldığı. Hadi bi şekilde milletvekillerine kontenjan tanınır onlarda en fazla ismini alır iletir. Faksmış imzaymış resmi belgeymiş gerçekçi olun biraz. Milletvekili kontenjanına gelince MHP li adam kendini aynı görüşte birinin korumasını ister CHP aynı AKP aynı. Bazı gerçekleride yok sayamazsınız. Düşününce mantıksız gelmiyor değil mi.

TERMİNATOR WP YALANLAMA. BU TORPİL MESELELERİ BÖYLE OLMAZ İLLAKİ VAR AMA BU BİR ASPARAGAS. UĞRAŞANLARIN AMACI BELLİ. AKADEMİ ÇIKIP BAŞLARIM 19.DÖNEMİNİZE ALIM MALIM YOK DERSE ŞAŞIRMAYIN. 
Şehadeti saadet bilenler için yenilgi yoktur
Cevapla
#12
Arkadaşlar torpil olayını amma abartıyosınuz. Eğer akademiye güveniniz yoksa girmeyin. Güvenmediğiniz bir kurumda mı çalışacaksınız? Çelişiyorsunuz. Öbürü diyo 19. dönem sonuçları açıklanacağı yok ben bari 20. döneme başvurayım. Ya madem bu mesleği bu kadar seviyosun 20. dönemin ilk gününde başvurdana... Empati yapıyorum 75 lira değil 1000 liram feda olsun. Yeter ki şu teşkilata bi gireyim. Biraz bu adamlara kafa yorun. Adam devletin imkanlarını kullanmak amacıyla bu mesleği seçiyor. Biz her gün dua ediyoruz, her gün bi polis gördüğümüzde imrenerek bakıyoruz. Lütfen yangına körükle gitmeyelim.
Cevapla
#13
(13-04-2017, Saat: 07:06)daimon93 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar torpil olayını amma abartıyosınuz. Eğer akademiye güveniniz yoksa girmeyin. Güvenmediğiniz bir kurumda mı çalışacaksınız? Çelişiyorsunuz. Öbürü diyo 19. dönem sonuçları açıklanacağı yok ben bari 20. döneme başvurayım. Ya madem bu mesleği bu kadar seviyosun 20. dönemin ilk gününde başvurdana... Empati yapıyorum 75 lira değil 1000 liram feda olsun. Yeter ki şu teşkilata bi gireyim. Biraz bu adamlara kafa yorun. Adam devletin imkanlarını kullanmak amacıyla bu mesleği seçiyor. Biz her gün dua ediyoruz, her gün bi polis gördüğümüzde imrenerek bakıyoruz. Lütfen yangına körükle gitmeyelim.

20.dönemin ilk günü niye başvurayim ? 

Bunun mesleği az sevmek çok sevmek ve ya sevmemekle ne alakası var ?

19. dönem sonucu bekleyen aklı başında bütün lisans mezunları sonuc açıklanır ümidiyle 20. dönem başvurusu için son güne kadar bekler. 

Böyle rahat geniş düşündüğüne ya sen hayatın boyunca kendin para kazanmadin ya da para kazanmaya ihtiyac duyacak kadar yokluk içinde bulunmadin.

Çünkü bol keseden 75leri 1000leri savurup atiyosun...

(13-04-2017, Saat: 05:11)Hesapsız Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Neye dayanarak hayır evet kurum ve kuruluşları etkilemez diyebiliyorsunuz anlamadım. Kurum ve kuruluşları etkilemiyor ama koca bir Devletin geleceğini etkiliyor. Bu referandumdan anasının karnında ki bebek bile etkilenecek bu bir gerçek. Burayada yazıyorum %52 % 60 arası evet. Türkiye güzel günlere gebe ama sancısını çekicez. Referandumdan sonrasını bekleyin ak parti dahil 150 ye yakın siyasinin listesi hazır bile. Hakkını isteyene hakkını baş kaldırana cezasını er geç verecek bu devlet ve millet. Kimsenin zerre yaptığı yanına kalmaz. Torpil meselesine gelince evet var ama nerde görülmüş torpilin yazıya döküldüğü imzası atıldığı. Hadi bi şekilde milletvekillerine kontenjan tanınır onlarda en fazla ismini alır iletir. Faksmış imzaymış resmi belgeymiş gerçekçi olun biraz. Milletvekili kontenjanına gelince MHP li adam kendini aynı görüşte birinin korumasını ister CHP aynı AKP aynı. Bazı gerçekleride yok sayamazsınız. Düşününce mantıksız gelmiyor değil mi.

TERMİNATOR WP YALANLAMA. BU TORPİL MESELELERİ BÖYLE OLMAZ İLLAKİ VAR AMA BU BİR ASPARAGAS. UĞRAŞANLARIN AMACI BELLİ. AKADEMİ ÇIKIP BAŞLARIM 19.DÖNEMİNİZE ALIM MALIM YOK DERSE ŞAŞIRMAYIN. 

Mesela nasıl etkilemez ben sana örnek vereyim

Referandum sonucu Yüksek Öğretim Kurumunu etkiler mi ?
Evet çıkarsa milli eğitim bakanlığıni etkiler mi etkilerse nasıl etkiler ?
Hayır çıkarsa polis akademisini etkiler mi etkilerse neler değişecek ?
Evet çıkarsa tarım köy işleri müdürlüğü işleyişi değişir mi ?
Hayır çıkarsa kara yolları genel müdürlüğünde ne değişir ?

İşte bu yüzden bu halk oylaması hiçbir kurum kuruluşu etkilemez sadece sistemi değiştirmeyi hedefleyen bir halk oylaması olucak o yüzden sen çok takılma bunlara hayırlısı olsun de geç git
Vatan ne Türkiye'dir Türkler'e , ne de Türkistan ;
Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir Türklere. Turan
                                                                           
                                                                                        Ziya Gökalp
Cevapla
#14
Ben orada doğmamış bebeği bile etkileyecek demişim sen bana tarım su işleri karayolları demişsin. Şimdi ben sana neyi nasıl anlatayım bak dalgana kafan güzelmiş güle güle kullan kardeş. Aydınlattın sağol gerçekten halk oylaması ve sistemi oylama olduğunu unutmuşuz tşk
Şehadeti saadet bilenler için yenilgi yoktur
Cevapla
#15
(13-04-2017, Saat: 10:41)Hesapsız Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben orada doğmamış bebeği bile etkileyecek demişim sen bana tarım su işleri karayolları demişsin. Şimdi ben sana neyi nasıl anlatayım bak dalgana kafan güzelmiş güle güle kullan kardeş. Aydınlattın sağol gerçekten halk oylaması ve sistemi oylama olduğunu unutmuşuz tşk

Bu memlekette kafası güzel olan sizlersiniz sizde ki o beyni kuşa taksak ters uçar ama gelmişsin burda hâlâ çok bilmişlik tasliyosun doğmamış bebeği etkileyecek neyini etkileyecek hı ? 
Bildiğin ne var da burda neyin tantanasini yapıyorsun
Vatan ne Türkiye'dir Türkler'e , ne de Türkistan ;
Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir Türklere. Turan
                                                                           
                                                                                        Ziya Gökalp
Cevapla
#16
Arkadaşlar neyi tartışıyosunuz Smile
Cevapla
#17
Mevlana nin bir sözü ne kadar doğru söylediğini anlamaya çalışıyorum
CahiIIe girme münakaşaya. Ya sinirini zıpIatır tavana, ya da yazık oIur adabına.
Vatan ne Türkiye'dir Türkler'e , ne de Türkistan ;
Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir Türklere. Turan
                                                                           
                                                                                        Ziya Gökalp
Cevapla
#18
(13-04-2017, Saat: 11:07)komando01 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: inşallah torpilli olanlar sadece bu listedekiler kadardır Smile)))

Brezilya dizisi gibi bir alım süreci :Smile
Senaryoyu yazsak cizsek 50 bölümlük malzeme çıkar
Vatan ne Türkiye'dir Türkler'e , ne de Türkistan ;
Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir Türklere. Turan
                                                                           
                                                                                        Ziya Gökalp
Cevapla
#19
Haber kanalina gonderen oldumu acaba Smile
Cevapla
#20
(13-04-2017, Saat: 11:22)PANZER Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Haber kanalina gonderen oldumu acaba Smile

Aslında mantıklı WhatsApp ihbar hattına göndermek lazım ama yandaş medya olmayacak vekil AKP li a haber falan yayınlamaz Smile fox a yollamak lazım
Vatan ne Türkiye'dir Türkler'e , ne de Türkistan ;
Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir Türklere. Turan
                                                                           
                                                                                        Ziya Gökalp
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  22. Dönem Pöh ( Alim Duyumu) Terminator 10 325 Dün, Saat: 21:52
Son Yorum: alperen55
  19. Dönem 1. Yedek Planlamasi Terminator 4 559 12-09-2017, Saat: 12:22
Son Yorum: elifbabacan5
  19. Dönem Pomem Özel Harekat- Genel Sağlık Anısı (BilecikPOMEM) Terminator 1 420 05-09-2017, Saat: 12:03
Son Yorum: vedatttt
  19. Donem Pöh Kazanan Adaylardan ... Terminator 22 2,570 31-08-2017, Saat: 18:40
Son Yorum: daimon93
  19. Donem Yedek Terminator 9 616 29-08-2017, Saat: 22:41
Son Yorum: Operation

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi