Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2013 pmyo mulakat tecrubesi
Sabah 8 sıra 80 Şükrü Balcı Pmyo'da mülakatlara girdim içimde sürekli elenme hissi vardı..İlk 75 kişiyi içeri aldılar.Sonra 25 kişi daha aldılar bu grupla bende içeri girdim.Ön sağlığa girmek için üstlerimizi çıkardık izmitten gelen var sakaryadan gelen var.Neyse ön sağlıkta pek fazla eleme olmadı dişlere ayaklara el tırnaklarına boya kiloya renk körlüğüne ve vücutta iz varmı onlara baktılar.Sonra bahçeye çıktık elenenleri okudular 100 kişiden 8-9 kişi elendi.Sonra bekleyin dediler mezunların töreni varmış vali avni mutlu emniyet müdürü falan geldi 2 saat falan ara verdiler çünkü spor salonunda yapıldı törenler.Sonra spor için isimlerimizi okudular 10'ar kişilik gruplar halinde içeri aldılar burada da fazla elenen olmadı 10 kişiden 2 si falan ama takla attıktan sonra denge yürüyüşünde başım çok döndü neyse tahiminen 45 saniye falan gibi bi sürede tamamladım.Ondan sonra spor'dan geçenlerin isimlerini okudular ve bizi okulun altındaki psikoloji mulakatının olduğu yere götürdüler orada da paçaları dizlere kadar sıvadık gömlekleri çıkardık 5'er kişilik gruplar halinde sıraya dizdiler ama herkesle tek tek konuştu doktor en çok burda eleme oldu bizim 10 kişilik gruptan 8 kişi elediler.İçeri girdim kendini tanıt dedi Muhammet raşit izmirliyim 95 doğumluyum babamın işi şu annemin işi şu dedim. Neden polis olmak istiyosun dedi küçüklüğümden beri tek hayalim dedim doktor bırak bunları dedi doğruyu söyle dedi baktım sıkıştırıyo aslında hayalim pilot olmaktı diye salladım Big Grin Dedi neden olmadın puan yetmedi dedim puanları ne kadar dedi 450 falan dedim yapamıyomusun o kadar dedi dedim imkansız güldü neyse çıkablirsin dedi iyi günler dedim çıktım.Merdivenlerde beklettiler yarım saat kadar elenenler okundu neyse ki burada da geçtim geçenler kurulun karşısına çıkmak için başka yere götürüldü.Kurulun olduğu odaya merhaba diyerek girdim.Kendimi ailemin yaptığı işi nereli olduğumu hangi okulda okuduğumu söyledim.Kart çek raşit dedi okul müdürü vardı kurulda çektim kartta oyunların insanlar üzerindeki kötü etkileri yazıyodu.Dedim hayal dünyasını abartı olacak şekilde geliştiriyo gözleri bozuyo falan neyse bişeyler daha salladım adamlar zaten sağolsunlar geçirmek için bahane arıyolar tamam raşit geçtin sınava iyi çalış dedi teşekkür ederim iyi günler diyip odadan çıktım gayat güler yüzlü insanlar size diyebilceğim tek şey hep en kötüsünü düşünüp gidin ben ön sağlıkta elenirim dedim geçtim spor psikoloji mulakat için falan da aynı düşündüm hepsinden geçtim rahat olun heyecanlanmadan anlatın kendinizi biraz olayı makaraya vurun zaten geçiriyolar. Sabah 8 de gittim 18:00 da çıktı beklediğime değdi şimdi tek şey 30 haziranda ki sınava çalışmak Smile Muhammet Raşit

Hazirandaki sinav dedigine takikmayin eski yönetmelikteydi o
Sonuç olarak polis misinBig Grindd

Ya bu neden polis olamak istiyorsuna ne cevap vermeliyiz ben polis olmak istedigim icin olmak istiyorum sorarsalar afilli bisey demem lazim galiba
paylaşım için teşekkürler
Kafamız Gökyüzü
Bana sorsalar vatanıma milletime ve devletime hizmet etmekten şeref ve gurur duyarım ayrıca severek yapabilceğim bi meslek derim ?
30hazirandaki sınav lys değilmi? pmyo ygsye gore almıyormuu
YGS ile giriş yapıyorsunuz.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Pmyo baraj puan. Çağatay 2 45 46 dakika önce
Son Yorum: PolisAdayı
  arkadaşlar PMYO 'DAN sonra PÖH olabiliyomuyuz . polısozel788 3 76 8 saat önce
Son Yorum: Terminator
  Hagb Kararı Ile PMYO'dan ilişik kesilmesi vokalelen 10 152 8 saat önce
Son Yorum: Berkanu
  mülakat bulutçeşme 1 73 11 saat önce
Son Yorum: helicobacter