Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2016 ALIM
2016 PMYO ALIMLARI VAR MI?
Evet , var.
Gemisi batan kaptan su üstünde yürüse genede sızlar içi... Cry  

pzMXDo.png
Teşekkürler...
ARKADAŞLAR LİSE MEZUNLARI İÇİN VARMI ALIM BIZ ONA GÖRE ÇALIŞACAĞIZ BİZİ AYDINLATIRSANIZ SEVİNİRİM KESİN BİLGİ VARMI  ? ŞİMDİDEN TEŞEKKURLER
(15-02-2016, Saat: 18:08)aybüke dayan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ARKADAŞLAR LİSE MEZUNLARI İÇİN VARMI ALIM BIZ ONA GÖRE ÇALIŞACAĞIZ BİZİ AYDINLATIRSANIZ SEVİNİRİM KESİN BİLGİ VARMI  ? ŞİMDİDEN TEŞEKKURLER

Evet var.Yüksek Öğretime Geçiş Sınavından gerekli puanı olarak Polis Meslek Yüksek Okuluna girebilir 2 yıllık öğrenimizin sonunda polis memuru olarak görevinize atanabilirsiniz.Bu arada sorularınız için konu açarsanız daha net ve sağlıklı cevaplar alabilirsiniz.
Gemisi batan kaptan su üstünde yürüse genede sızlar içi... Cry  

pzMXDo.png
Arkadaşlar, trabzon pmyo bayan alıyor değil mi? Sizce girebilir miyim çok talep var mıdır
Samsun ve istanbul bayan alıyor. Değişmezse...
Ben Trabzon'daki de alıyor diye biliyordum. Şimdi mülakatlar için samsuna mı gitmem gerekiyor?
Mülakat için okul sorun değil. Okurken 2 tane okulda bayan alımı yapılıyor diye biliyorum...
Anladım. Ben ygsden sonra ailemle pmyo gidip görüşmeyi bir kaç bilgi edinmeyi düşünüyorum zaten. Fizik parkuru gözümü korkuttu biraz az önce mekik şınav denedim ama zorlandım yani eğer ygsden 270 geçersem spor salonuna gitmeyi düşünüyorum. Faydalı olabilir mi?
(15-02-2016, Saat: 22:56)Sultan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Anladım. Ben ygsden sonra ailemle pmyo gidip görüşmeyi bir kaç bilgi edinmeyi düşünüyorum zaten. Fizik parkuru gözümü korkuttu biraz az önce mekik şınav denedim ama zorlandım yani eğer ygsden 270 geçersem spor salonuna gitmeyi düşünüyorum. Faydalı olabilir mi?

parkur.jpg

Zorlanacağın bir şey yok bence.
Bana öyle gelmedi o mekik ve şınavı evde deneyip yapamayınca?

Denge tahtası falan erkekler için kolay ama bayanlar için işte?
Mekik șinav yok yeni parkurda.
Mutluluktan ağlayacağım GERÇEKTEN Mİİİİİ????
(15-02-2016, Saat: 22:59)Sultan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bana öyle gelmedi o mekik ve şınavı evde deneyip yapamayınca?

Denge tahtası falan erkekler için kolay ama bayanlar için işte?

Mekik ve şınav bu parkurun neresinde? göremedim de.

Denge tahtası da yok. Çapraz slalom mu diyorlar ondan var Smile
İyi incele. Parkur çok basit. Ağırlıkta zorlanabilirsin sadece.
Video var mı peki yeni parkurun ☺️ Bu arada çok teşekkür ederim çok mutlu oldum polis olmayı çok istiyorum. İnşşallah hepimiz oluruz hayırlısıyla, amiiin
Yeni parkurun videosu var.mi bilmiyorum... ama.iyice inceleyip anlamaya çalış. Basit olduğunu sen de göreceksin, başarılar...
(15-02-2016, Saat: 23:04)Sultan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Video var mı peki yeni parkurun ☺️ Bu arada çok teşekkür ederim çok mutlu oldum polis olmayı çok istiyorum. İnşşallah hepimiz oluruz hayırlısıyla, amiiin

https://www.youtube.com/watch?v=Lsjkvbvm_I8
Biz parkuru spor salonunda mı yapacağız yoksa böyle videodaki gibi dışarda mı. Ce bayanlarda kaç saniye acaba ☺️

Mülakat tarihleri ne zaman bir de? çok soru sordum kusura bakmayın ama gerçekten bu konuda merak ettiğim çok şey varSad

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Exclamation "PMYO Alım Sınavı KESİNLEŞTİ" Tr.SpecialForce 7 584 17-10-2017, Saat: 21:06
Son Yorum: PÖH_İbrahim
  Pmyo böyle alım yapacak ( tahmin ) Atmaca07 10 467 13-10-2017, Saat: 09:07
Son Yorum: furkan.urker
  pmyo 2. yedek alım tr_pls_tr 1 232 21-09-2017, Saat: 19:34
Son Yorum: kubilay61
  Pomem ön lisans alım olur mu can7800 18 1,585 15-08-2017, Saat: 18:31
Son Yorum: paingain
  2018 pmyo alım punisher 10 1,066 14-07-2017, Saat: 22:35
Son Yorum: Pmyo06

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi