Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2016 PMYO KİMLER GİREBİLİCEK????????????
2016 pmyo alımları kesin olarak 4 yıllık mezunlardanmı alıyor. 2 yıllık pmyo okulları kalktı diye duydum.  lise ve 2 yıllık bitirenler giremicekmi simdi. çünkü ben 2 yıllık adalet mezunuyum istanbul üniversetesi. bu sene sınava girmek istiyorum. bu konu hakkında beni aydınlatırmısınız çünkü internette herhangi bir sey bulumadım. her kafadan bir ses çıkıyor zaten insanın kafası karısıyor. İnş. öyle bir sey yoktur 4 yıllık bitirme zorunluluğu
Şuanda 14 tane aktif PMYO bulunmakta.PMYO için liseden alım halen mevcut.POMEM ve PAEM için 4 yıllık lisans mezunluğu istenmektedir.2016 PMYO şartları ve barajı henüz açıklanmadı.Şuanda herkes beklemededir.Nisan - Mayıs ortaları gibi açıklanması bekliyor.
Gemisi batan kaptan su üstünde yürüse genede sızlar içi... Cry  

pzMXDo.png
(02-04-2016, Saat: 11:57)Mavi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şuanda 14 tane aktif PMYO bulunmakta.PMYO için liseden alım halen mevcut.POMEM ve PAEM için 4 yıllık lisans mezunluğu istenmektedir.2016 PMYO şartları ve barajı henüz açıklanmadı.Şuanda herkes beklemededir.Nisan - Mayıs ortaları gibi açıklanması bekliyor.

YANİ BURADAN ANLADIĞIM HALA LİSE MEZUNLARI VE 2 YILLIK MEZUNLARIN SINAVA GİREBİLİR. BİRDE BENİM YASIM SUAN 23. 9 GÜN SONRA 11 NİSANDA 24 OLCAM ACABA YASIMDA TUTUYORMU. BU KONUYADA AÇIKLIK GETİRİRSENİZ  SEVİNİRİM.. ŞİMDİDEN TŞK. KOLAY GELSİN

RAGE E-SPORTS

Yazılı sınav kaldırıldı.Başvuru şartlarında YGS'den en az belirlenen baraj puanın almanız gerekiyor.2016 için puan dediğim gibi henüz açıklanmadı.Bu yıl YGS'ye girmediyseniz okula da giremezsiniz ne yazık ki.26 yaşından gün almamış olmanız gerekmekte PMYO için.
Gemisi batan kaptan su üstünde yürüse genede sızlar içi... Cry  

pzMXDo.png

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Konu açmadan buyrun merak ettiklerinizi sorun(pmyo öğrencisi) chulsu12 204 7,501 1 saat önce
Son Yorum: Mert Sallıoglu
  ~~PMYO TECRUBESI OLANLAR~~ Mert5858 6 455 5 saat önce
Son Yorum: Kaya.
Thumbs Down PMYO hakkında hanbey 24 1,384 7 saat önce
Son Yorum: bayan.polis
  2017 PMYO Puanları ysfholding 22 1,850 28-04-2017, Saat: 14:19
Son Yorum: Mrhardy
Exclamation ASKERİ OKULA BAŞVURMAK PMYO'YU ETKİLERMİ Bugraege 8 332 25-04-2017, Saat: 00:30
Son Yorum: Bugraege

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi