Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2016 PMYO
KAFAMA TAKILAN BAZI SORULAR VAR.

PMYO 2016 İÇİN;

1) 13 EYLÜL 1998 DOGUMLUYUM. LİSE 4 E GİDİYORUM. MESLEK LİSESİ OKUYORUM. PMYO'NA GİREBİLİR MİYİM?
2) YGS'DEN 270 ALIRSAM GİREBİLİR MİYİM? 270 ALDIKTAN SONRA NE YAPACAĞIM? NERELERE GİDECEĞİM?
3) YGS'DEN 250-260 FALAN ALIRSAM GİRME İHTİMALİ YOK MU?
4) SINAV VEYA MÜLAKAT FALAN HANGİ TARİHTE OLUCAK?
5) MESLEK LİSESİ OKUYANLAR SİVİL POLİS OLAMIYOR MU?
6) PMYO'DE KAÇ SENE OKUYCAM VE NERDE ÇALIŞMAYA BAŞLICAM. EĞER 2 SENE İSE, 4 SENE OKUNABİLİNİR Mİ?
7)MÜLAKATI GEÇEMEZSEM BİR SENE DAHA BEKLEYİP BİRDAHA MI GİRİCEM?
8) YAZILI SINAV VAR MI?
9) AYAK BİLEKLERİMDE KÜÇÜKKEN ÇORAP SIKTIĞI İÇİN BAYA BİR İZ OLUŞMUŞ. HALKA ŞEKLİNDE KESİK GİBİ BİR İZ VAR? BİŞEY OLUR MU BUNDAN?
10) YAZILI SINAV KALKTIYSA, NASIL Bİ SINAV TÜRÜ OLACAK
İlk olarak as.
1) Bir sorun olmayacağını biliyorum.
2)270 alırsan girebilirsin şanslıysan tabiki de. Sınavı kazandıktan sonrası kolay internet üzerinden başvuru yapacaksınız. Her bilgiyi bulabilirsiniz resmi sayfalarda.
3)Yedek alımları var. Kazınpta gelmeyen vs... Resmi sayfalardan detayları öğrenebilirsiniz.
4)Tarih resmi siteden belirlenecek sende o tarihin sana uyduğu zamanda gitmek zorundasın.
5)? Ne alaka araştır sen genede.
6)2 yıl eğtim veriliyor. Dersleri ve dönemleri öğrenmek için, internetten ulaşabilirsiniz.
7)Başarısız olursan o yıl içerisinde birdaha giremezsin. 1 yıl beklemek zorunda kalıcaksınız.
8) Yazılı sınav mülakat sırasında olabilir onun dışında da okuldayken olucaktır elbette.
9)Yürümene engel olmuyorsa bir sorun olmaz.
10)Yazılı sınav yerine; parkur(fiziksel sınav), elbette sözel sınav,senin konuşma şekline, heyecan yapıp yapmadığına, dikkatine ve güncel olaylardan yada herkesin bilebileceği genel kültür sorularından sorulur. Yada size bir kart çektiriyorlar. Biraz zaman 1, 3 dk arası, sunum yapmanı istiyor. Yani sana düşünmen için zaman tanıyor. Daha fazla bilgi için pmyo resmi sayfasını ziyaret ediniz.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hagb Kararı Ile PMYO'dan ilişik kesilmesi vokalelen 12 185 34 dakika önce
Son Yorum: vokalelen
  Pmyo baraj puan. Çağatay 4 101 3 saat önce
Son Yorum: Mavi
  arkadaşlar PMYO 'DAN sonra PÖH olabiliyomuyuz . polısozel788 3 91 Bugün, Saat: 01:23
Son Yorum: Terminator
  PMYO BAŞVURU pöhjöhkomando 6 192 18-01-2017, Saat: 20:10
Son Yorum: Mavi
  pmyo öğrenci alımı Berkay34 16 532 15-01-2017, Saat: 15:45
Son Yorum: dere_

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi