Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2016 sınav da snap atan bile olmuş daha biz ne yapalım
o3EDXR.jpg

Neye güvenelim arkadaşlar hak mı bu anlamıyorum
Boşver devrem hakkımızı yiyene hakkımız girsin. Biz Allah'a güveniyoruz onlar telefona telefonda ki kişilere.
Öyle valla iyice moral bozuluyo takip ettikce
Salak bunu yapan kitapçık numarasından tespit edip iptal ederler
Görülürse ayvayı yicek salak herif
Görürler gereken yerlere atın bunu şerefsiz milletin hakkına girmeyi bi halt sanıyor
Bunu kafese koyup üzerine benzin döküp diri diri yakacaksın taksim meydanında.İbret olacak herkese.Tutmuş iddia kuponu olsa yırtar atarım şerefsizin evladını.
Gemisi batan kaptan su üstünde yürüse genede sızlar içi... Cry  

pzMXDo.png
Sakın olun arkadaşlar allah herkesi görüyor okula gitse bile ağız tadiyla okuyamaz allah verir cezasını
Benim girdiğim sınıfltada bi çocuktan telefon çıktı. Sınava 15 dk kala çocuk kendi söyledi hocam üzerimde telefon var köyden geldim bırakacak yerim yok tek geldim bide dedi. Hoca aldı telefonu cebine koydu sınavdan sonra verdi. Polisler nasıl görmedi dedi valla aradılar bulamadılar polarımın yan cebindeydi dedi. yani güvenlik bile gerektiği gibi aramıyor yalandan bi yokluyor tamam geç diyor
İnşallah görürler iptal olmasın hepimizin hakkını yedi birtek iptal ile kalmaz inşallah
(13-03-2016, Saat: 21:26)Cihan58 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benim girdiğim sınıfltada bi çocuktan telefon çıktı. Sınava 15 dk kala çocuk kendi söyledi hocam üzerimde telefon var köyden geldim bırakacak yerim yok tek geldim bide dedi. Hoca aldı telefonu cebine koydu sınavdan sonra verdi. Polisler nasıl görmedi dedi valla aradılar bulamadılar polarımın yan cebindeydi dedi. yani güvenlik bile gerektiği gibi aramıyor yalandan bi yokluyor tamam geç diyor

Bir dahakine belimizde silahla gideriz kim kural dışı bir şey yaparsa çeker vururuz.En azından durumu eşitlemiş oluruz düz mantık.
Gemisi batan kaptan su üstünde yürüse genede sızlar içi... Cry  

pzMXDo.png
Arkadaslar işte biz polis olursak bunlara taviz vermeyelim ders alalım inşallah oluruz ya
arkadaşlar gerekli mecralara şikayet edelim
Valla sokarım gardaş affetmem ?
Facebookta yayın bunu yapanın sınavı iptal olsun

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Exclamation "Sınav Tr.SpecialForce 7 294 05-10-2017, Saat: 14:33
Son Yorum: Yakoo
Exclamation YENİ SINAV SİSTEMİ !!!! HERKES BAKSIN. TARTIŞALIM durmaz27 4 247 04-10-2017, Saat: 21:28
Son Yorum: YunusBey
  Sinav Sekli Cevikİbo 2 154 04-10-2017, Saat: 01:40
Son Yorum: Cevikİbo
Exclamation "Yeni Sınav Sistemi" Tr.SpecialForce 0 194 28-09-2017, Saat: 01:01
Son Yorum: Tr.SpecialForce
Exclamation "Yeni Sınav Sistemi" Tr.SpecialForce 1 323 24-09-2017, Saat: 15:34
Son Yorum: Atmaca07

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi