Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2017 PMYO Alımları İçin Bimer ve Cimere Başvuralım
Meraba arkadaşlar bu sene pmyolara alımların daha fazla olması için bimere ve cimere istekde bulunalım belki yoğun bir şekilde istek olursa alım biraz olsun artar yoksa bu sene aynı istikrarda giderseler muhtemelen 2000 bin alım olucak bunun 1750 erkek 250 kız olur yani böyle olursa şayet sansımız çok çok zor emliyet teşkilatı pomemden kısa yoldan polis yaptıkları için 2 yıl uğraşası gelmiyolar galibada şöyle bişi var bi 6 ay eğitim alan polis var birde 2 yıl eğitim alan polis var yani 6 aylık polislerde bir disiplinli olucanı sanmıyorum ben 2 yıl eğitilen polis daha iyi bir polis olca düşüncesindeyim bunu yetkililerde bildiği halde yinede pmyoları bitiriyolar yavaş yavaş biz yinede bi sansımızı deniyelim burdan tüm hazırlanan arkadaşlar bimere alımların fazla olması için uygun bir dilde istekte bulunsa bir faydası olur bence siz ne düşünüyosunuz?
Bişey değişmez.
Ciddiye bile almazlar. 2016 pmyo içinde bunu düşünenler uygulayalar oldu fakat hiçbirşey değişmedi.
aX737g.png
(23-12-2016, Saat: 20:55)oskan07 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Meraba arkadaşlar bu sene pmyolara alımların daha fazla olması için bimere istekde bulunalım belki yoğun bir şekilde istek olursa alım biraz olsun artar yoksa bu sene aynı istikrarda giderseler muhtemelen 2000 bin alım olucak bunun 1750 erkek 250 kız olur yani böyle olursa şayet sansımız çok çok zor emliyet teşkilatı pomemden kısa yoldan polis yaptıkları için 2 yıl uğraşası gelmiyolar galibada şöyle bişi var bi 6 ay eğitim alan polis var birde 2 yıl eğitim alan polis var yani 6 aylık polislerde bir disiplinli olucanı sanmıyorum ben 2 yıl eğitilen polis daha iyi bir polis olca düşüncesindeyim bunu yetkililerde bildiği halde yinede pmyoları bitiriyolar yavaş yavaş biz yinede bi sansımızı deniyelim burdan tüm hazırlanan arkadaşlar bimere alımların fazla olması için uygun bir dilde istekte bulunsa bir faydası olur bence siz ne düşünüyosunuz?
Bence denemkte fayda var. ? Birşey kaybetmeyiz.
 " Türklerden başka dini ve vatanı uğruna canını vermeye hazır asker görmedim. "
-Hamilton -
Bir üniversite mezunu polis var bir lise mezunu polis. Dışarda hiç bilmeyen biri olsan hangisini tercih ederdin lise mezununu mu üniversite mezununu mu? Ayrıca dediğin gibi 6 ayda polis yapmak varken niye 2 sene ugrassinlar. 2 sene eğitim olmasının nedeni pmyo gidenlerin yaşının küçük olması o yüzden olgunlaşması için 2 sene uzatiyorlar. 

Yanlış anlaşılmasın dediklerim sadece bu devirde üniversite okumanın önemini vurguladım artık üniversite mezunu olmayan hiçbir şey olamıyor hayat gitgide zrlasiyor.

Bildiğim kadarıyla birkaç ülkede belkide hemen hemen çoğu gelişmiş ülkelerde polisler sadece üniversite mezunlarından alınıyor.

Eğer pmyo olmazsa üniversiteni bitir rahat rahat polis ol hem diploman olur hem kısa zamanda polis olursun
yalnız üniversiteden polis olanlar mezun oldukları bölümlerden iş yok diye polislik seçiyorlar yoksa polislik filan seçmezler olan bizlere oluyor ben 4 sene okuyup sonra +6 ay daha okuyup polis olacağıma 4 sene kho okurum daha iyi terfisi de iyi
Bir Çevik Kuvvet Hayranı,tumblr_nnoexnDIpk1r5ope1o1_r1_1280.png
Lise alımı bitmez.Her evden üni kazanan çıkmıyo ki beyler.Her ailede kazananı okutamıyo
''Devlet beklemez Anne diyordu,o bir kere devleti bekledi,Devlet gelmedi.''
Oskan kardesim aynen sana katiliyorum pmyo konusunda ama bimerin fayda edecegini dusunmuyorum
PMYO'lar kapanmaz. Oradan az adam çıkar ama esas işi onlar yapar. PMYO'lar teşkilatın bel kemiğidir. Sanmayın ki açığı POMEM ile kapatıyorlar. Alakası yok. Boşuna POMEM'den PÖH branş alımı yapılmıyor... Zamanı gelince açıklayacağım hepsini. Şimdilik bu kadarı yeter.
Gemisi batan kaptan su üstünde yürüse genede sızlar içi... Cry  

turkish-police-officer-talks-on-a-phone-...?s=594x594
Adamsın Mavi.
Aynen öyle çok doğru söyledin Mavi,
12783833_1132561590095857_830914673_n.jp...Nw%3D%3D.2
Pomemde şöyle birşey var bide.Şehrimde olan pomemden biliyorum.Devrecilik yok.Amirleri komiserleri hiç tınlamıyorlar
(27-12-2016, Saat: 00:08)Mavi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: PMYO'lar kapanmaz. Oradan az adam çıkar ama esas işi onlar yapar. PMYO'lar teşkilatın bel kemiğidir. Sanmayın ki açığı POMEM ile kapatıyorlar. Alakası yok. Boşuna POMEM'den PÖH branş alımı yapılmıyor... Zamanı gelince açıklayacağım hepsini. Şimdilik bu kadarı yeter.

Aynen öyle işte esas polis bencede pmyodan çıkıyor inşallah bu sene alımları iyice düşürmezler elimizden bişey gelebilirse biyerle bi sesimizi duyursak belki faydası olur olmaz die bişi yoktur tüm arkaşlar bimerede cimerede yazın belki biri kaleye alır
(26-12-2016, Saat: 23:46)Dolphins Police Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Oskan kardesim aynen sana katiliyorum pmyo konusunda ama bimerin fayda edecegini dusunmuyorum

yani denemekte fayda var kardeşim yani bimerden başka ses duyurcamız bi yer yok iç işleri bakanlına ondan sonra cimere ve bimere talepte bulunalım olmaz die geçiştirmeyelim denemekten zarar gelmez bu konuyu okuyan 740 kişinin 500 uu yazsa varya neler olur citti anlamda talep olursa belki bi değerlendirme yaparlar buraya olmaz bişi diyipde yazacak olanlarında şevkini kırmayın bu mesleği isteyenler 2 dk larını ayırıp hem cimere hem bimere yazsınlar
Bu yıl önceki yıllara oranla pamyodan daha fazla alım olur önemli olan baraj puanının düşürülmesi memlekette polis yetersizliği var bunlar silah tutacak dahi arıyolar 305 ham puanla yedekten yerleşmek ne demek ya
Gece en karanlık ve ebedi olduğu zaman gün ışığı en yakındır
(12-01-2017, Saat: 20:11)dere_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu yıl önceki yıllara oranla pamyodan daha fazla alım olur önemli olan baraj puanının düşürülmesi memlekette polis yetersizliği var bunlar silah tutacak dahi arıyolar 305 ham puanla yedekten yerleşmek ne deme
usta yetersizlik var  varda bu eksikliğii pomemden tamamlıyolar bizi gören bişi yok insallah dedin gibi olur
(12-01-2017, Saat: 20:34)oskan07 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(12-01-2017, Saat: 20:11)dere_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu yıl önceki yıllara oranla pamyodan daha fazla alım olur önemli olan baraj puanının düşürülmesi memlekette polis yetersizliği var bunlar silah tutacak dahi arıyolar 305 ham puanla yedekten yerleşmek ne deme
usta yetersizlik var  varda bu eksikliğii pomemden tamamlıyolar bizi gören bişi yok insallah dedin gibi olur
İNŞALLAH
Gece en karanlık ve ebedi olduğu zaman gün ışığı en yakındır
(12-01-2017, Saat: 21:43)dere_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(12-01-2017, Saat: 20:34)oskan07 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: usta yetersizlik var  varda bu eksikliğii pomemden tamamlıyolar bizi gören bişi yok insallah dedin gibi olur
İNŞALLAH

insallah
Bence alim gene ayni kalcak ve puanda ayni kalcak. Cunku bu sene herhangi pmyo pomeme cevirilmedi veya kapanmadi oyuden ayni kalcagini dusunuyorum. 2500 kisi alinir 250 bayan 2250 erkek. Puanda ayni kalir buyuk ihtimal.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hagb Kararı Ile PMYO'dan ilişik kesilmesi vokalelen 12 334 20-01-2017, Saat: 15:29
Son Yorum: vokalelen
  Pmyo baraj puan. Çağatay 4 222 20-01-2017, Saat: 13:02
Son Yorum: Mavi
  arkadaşlar PMYO 'DAN sonra PÖH olabiliyomuyuz . polısozel788 3 153 20-01-2017, Saat: 01:23
Son Yorum: Terminator
  PMYO BAŞVURU pöhjöhkomando 6 223 18-01-2017, Saat: 20:10
Son Yorum: Mavi
  Bimer ilgilenir mi? helicobacter 11 217 16-01-2017, Saat: 00:33
Son Yorum: helicobacter

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi