Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4.25/5 - 8 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Editörün Seçimi 2017 POMEM&PAEM hazırlanan varsa bu başlık altında toplanalım canlar :) :)
2017 POMEM&PAEM hazırlanan varsa bu başlık altında toplanalım canlar  Smile Smile
Bu sene pmyo olmaz ise istikamet paem....
Yıllarca PMYO girmeye çalıştım hep en sondaki yazılı sınavı geçemedim (Matematik yüzünden) seneye üniversite bitiyor. KPSS denemelerim iyi, fizikende kendimi geliştirdim hakkımızda hayırlısı kardeşim. İkame yerin neresi? Benim istanbul Smile)
Bana mi sordun bilemedim de... ben mersin.
Hep beraber birbirimize dua edelim. Polislik çok kıymetli bir meslek her kişi değil er kişiler olabilir maşALLAH bu forumda er dolu maşALLAH  Heart şimdi sıkıntı puanda inş okul puanıyla alırlar bu sene
777Xlr.png
Ben inşallah haziran ayında mezun oluyorum. Şu an tez çalışmam, formasyon eğitimim, lisede öğretmenlik stajım, kendi bölümüm falan derken KPSS'ye de pek çalışamadım. Ama alanım tarih olduğu için bir nebzede olsa da az çok bir şey yaparım diye düşünüyorum. Allah cümlemizin hakkında hayırlısı neyse onu versin arkadaşlar.
Acikt uni okuyrm son senemde pomeme basvuru yapabilirmiym 2.snifm
Mezun olmadan başvuru yapamazsın. Ama lisans KPSS'ye girebilirsin okurken.
                       v51akr.jpg
Lise sondayken giriloyr bunda degisen ne
Lise ve ön lisans mezunlarının girmiş olduğu KPSS ile 4 yıllık lisans mezunlarının girmiş olduğu KPSS ayrı. Sen her ikisinede başvuru yapıp girebilirsin. Fakat sorduğun soru "son senemde POMEM'e girebilir miyim?" şeklinde. Sorunun cevabı hayır. Çünkü POMEM için birincisi, mezun olmuş olman gerek. Eğitimin bitmeden başvuru yapamazsın. Ikincisi ise, KPSS P3 puan türünden 65 ve üzeri alman gerek.
                       v51akr.jpg
Okuln son sinavlari temmuzda oluyr pomem mulakti eylul ekim gibi olsa olmuyormu ozmna mezn oluyn
Aynen o zaman olur. Benden örnek veriyim. Ben şu an son sınıf öğrenciyim 4 yıllık bölümde okuyorum. Önümüzdeki ay yapılacak olan KPSS'ye gireceğim yazada inşallah mezun olacağım için bu KPSS puanı ile önümüzdeki sonbahara POMEM'den kontenjan açarlarsa ona başvuru yapmayı planlıyorum. Aynı senin dediğin gibi yani.
                       v51akr.jpg
Ozmn son senemizde girebiliyz
Paem icndemi ayni kuraklr gecerli bide kps puani kac istyr
(23-04-2016, Saat: 11:41)siyh01 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Paem icndemi ayni kuraklr gecerli bide kps puani kac istyr

70 puan istiyor hocam....
Eyvllh simdi uni2 snfm acktan okuym kaldi 2 yl son senemde girebilecgm icn 1 yl diylm..Wink
(23-04-2016, Saat: 17:51)siyh01 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Eyvllh simdi uni2 snfm acktan okuym kaldi 2 yl son senemde girebilecgm icn 1 yl diylm..Wink
Seneye giricem dualarını esirgeme kardes Big Grin

(20-04-2016, Saat: 00:00)OguzH4N Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hep beraber birbirimize dua edelim. Polislik çok kıymetli bir meslek her kişi değil er kişiler olabilir maşALLAH bu forumda er dolu maşALLAH  Heart şimdi sıkıntı puanda inş okul puanıyla alırlar bu sene

Angel Angel Angel Angel
Pomem me mi girecn krdesm inslh gecn ona girecksn bnde 2018 de inslh pmyo yu birktm denemem artk pomem yada paem
Pomem mulakt tarihi nezmn arkadaslar uni son senemde kayit yapabilecekmiyim onu hesplicm yardmci olun...
Big Grin 
Çok samimi dua ettim karşılığında aldığım smileler beni korkuttu Smile) neyseki açıklandı okul puanıyla almıyor , 270 puan ham, 2500 kişi. Çok kötü oldu çok... Sad
777Xlr.png

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Editörün Seçimi: 18.Dönem POMEM Sınav Sonuçları! Mavi 26 1,768 18-01-2017, Saat: 21:21
Son Yorum: Mavi
  Editörün Seçimi: POMEM Eğitim Süresi Düşürüldü! Bugr4 27 964 17-01-2017, Saat: 16:24
Son Yorum: muharrem9494
  pomem antidepresan alii 3 110 15-01-2017, Saat: 00:12
Son Yorum: Berkanu
  Pomem YldrmDila 5 177 13-01-2017, Saat: 23:18
  Editörün Seçimi: POMEM Hazırlık Uygulaması Tanıtımı! Mavi 0 106 29-12-2016, Saat: 03:02

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi