Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
250
Arkadaşlar ygsden 240 aldin büyük ihtimal standart sapma olayindan 250 olur 250 puanla pmyo girebilirmiyim yani puan hakkinda ihtimal var mi alım çok olacakmıś puana yansır mı onun için soruyorum
Ben 260 diye düşünüyorum ama 250 olmasıda büyük ihtimal
İnsAllah olur kardeşim ya o kadar hazırlandık Allah emeğimizi boşa çıkarmasın
Dostum yine eskilerden tanıdığım birisisin. İnanın kendim kadar sizinde kazanmanızı istiyorum şu PMYO'yu ya. Ben sorulara bakmadım sonucu bekliyorum direkt. Ama ümitli değilim bende. Allah yardımcımız olsun bizim.
İnşAllah kardeşim eminim herkes çalıştı hedefleri vardı şahsen ben pmyo kazanırım dedim en zor denemede 300 yapiyordum sinavda nasıl olduysa alamadım sosyalden gitti çogu umarım şu pmyo kazanır gireriz kardeşim
(16-03-2016, Saat: 23:57)Aslanjjj Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İnşAllah kardeşim eminim herkes çalıştı hedefleri vardı şahsen ben pmyo kazanırım dedim en zor denemede 300 yapiyordum sinavda nasıl olduysa alamadım sosyalden gitti çogu umarım şu pmyo kazanır gireriz kardeşim

Aynen yemin ediyorum son zamanlarda 320'lere kadar çıkmıştım hiç 300 altına düşmüyordum hatta ygs sonuçları için konuda vardı orada paylaşıyordum. Sınavda her şey idare ediyordu en son felsefe ardından da dini görünce geçmiş olsun dedim kendi kendime çünkü zaten matematik ve fen yapamıyorum türkçe ve sosyalden hata lüksüm yok fazla. Bakalım hele bi gelsn sonuçlar sonra puanı bekleyelim Allah yüzümüze güler be.
İnsAllah kardeşim bendede fen mat yok sadece türkce sosyale güveniyordum sosyalde dedigin gibi felsefe din kazık sorulardı kafadan 13 tane soru gitti zaten bundada bi hayır vardır kardeşim ama 4 yıl üniversite okumak koyar bana
Bu sene felsefe ve dinden hic olmadigi kadar kavram sormuslar bu kadar kavram sorulan bi sinav 2010 dan beri yok arkadasin babasi hoca o bile yapamamis din sorularini anasini satayim bu sene şansız bi sene oldu.
Aynen ôyle sosyalde felsefe ve din normal olsaydi eminim herkes 300 alabilirdi pmyo puandada kimsenin sıkıntısı olmazdı
Sosyal batırdı Allahtan mattan 12 net yaptım 272 falan alıyorum inşallah baraj düşer herkes girer ama en az 250 olur daha da düşmez
Arkadaşlarım standart sapma olayı bilindik bir durum ama her zaman puan atıracak diye bir şey söz konusu değil , sitelerden hesapladığın puan 240 ise bu standart sapma ile 250 olabilir ama eğer sen herkesin yapamadığı soruları yaptıysan, eğer herkesin yaptığı sorularla 240 aldıysan standart sapma bu puanı aşağı bile çekebilir. 
Affızınıza sığınarak konuşuyorum ama standart sapma her zaman hesaplanan puanın üstüne çıkarmıyor düşüredebilir , bir yanlışım varsa lütfen düzeltin.
mustafa-kemal-ataturk-resimleri-59-500x628.jpg
Ama genelde çıkartır diye biliyorum
Evet genelde yükseltir

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi