Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
320 alanın kazanma şansı
arkadaslar 320 gibi bi puan bekliyorum. tabiki hic belli olmaz ama cok zor olur mu kazanmam
Ohoo millet 240 alıyor kazancağıl umudunda sende bulmuşsun bunuyonbaya kolay girersin
Torpilin yoksa b..k kazanirsin
Adam 320 almış ne torpili
Bugün 10 PMYO öğrencisi ile konuşsan, tavsiye istesen; 10'uda YGS'den yüksek almaya bak derler. En azından bana hepsi böyle dedi. Puan %30 etkiliyor diyoruz fakat yinede azımsanmayacak kadar önemli puanın fazla olması.
O kadar havalı söylemişki öyle diyesim geldi.çelimsizsen mulakatlarda adamlarla dogru durust konusamassan puan biseye yaramaz.
hocam inanın yazarken icimde hic hava gibi bisey yoktu. öyle bi insan degilim. Allah öyle kalbe sahip kisilere nasip etmez zaten. ben sadece ihtimal sordum. yani orta derece parkur yapsak ve iceride karttaki soruyu bilemesek puan kazandırır mı demek istedim
(19-03-2016, Saat: 00:22)neb_Remo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hocam inanın yazarken icimde hic hava gibi bisey yoktu. öyle bi insan degilim. Allah öyle kalbe sahip kisilere nasip etmez zaten. ben sadece ihtimal sordum. yani orta derece parkur yapsak ve iceride karttaki soruyu bilemesek puan kazandırır mı demek istedim

Kardeşim ben az çok anladım senin bilmeden sorduğunu. Hava atmak amaçlı veya troll amaçlı olup olmadığını artık anlıyoruz az çok. Puanın sana artısı olur evet, özellikle son kurulda diyelim ki yorumlamaya dayalı olan soruda kendi görüşlerini belirttin, fakat mantık sorusu seni yanılttı yanlış cevap verdin. Burda puanına bakıp geçirme olasılıkları var, ama şunuda göz ardı etme bırakma şansları da var. İnşallah iyi niyetli kişilere denk geleceğiz.
Bende inanıyorum kardeşim senin hava için yazmadığını, o puanı almanaramen insanın içinde bi şüpe oluyor ya olmazsa diye ama sen istersen yaparsın
Aslında kısmet işleri bunlar tanıdığım iki kişi var biri 290 aldı diğeri 320 ... 320 puan alan kişi elendi diğeri kazandı yanı her yüksek puan alan PMYO ya girer diye bir şart yok...
Tamamen değil ama %30 faydasını görebilirsiniz.
Gemisi batan kaptan su üstünde yürüse genede sızlar içi... Cry  

pzMXDo.png
AŞIRI YÜKSEK PUAN ALANLARIDA ELİYOLARMIŞ GALİBA BEN ÖYLE BİŞEY DUYDUM   PUANI YÜKSEK OLANA GİT ÜNİ OKU DİYOLARMIŞ NİYE SIRADAN POLİS OLMAK İSTİYON FALAN..
YGS sıralamasında yukarıda olacaksın şöyle söyliyim hepsinden önemlisi YGS çünkü parkurları ve sözlü mülakatı herkes geçebilir ama YGS öyle değil eğer fiziki sorunun yoksa 320 alan biri varken 250 alan birisini almazlar. Şansın yüksek

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kazanma şansım Berkay09 5 548 01-07-2016, Saat: 01:03
Son Yorum: dere_
  Kazanma ihtimalim(kafam patladı) elisyan 22 1,023 30-06-2016, Saat: 02:57
Son Yorum: yydas
  Pmyo sehit gazi ve vazife malulu girme sansi ne kadardir xanumisx 4 497 24-06-2016, Saat: 14:40
Son Yorum: erva
Question Kazanma durumum nedir? Tecrübeli arkadaşlar yazsın. Teşekkürler emrecopur12 28 1,514 18-06-2016, Saat: 16:30
Son Yorum: Gulden
  Asil Şansı ARnoLd06 7 1,037 17-06-2016, Saat: 20:43
Son Yorum: Mavi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi