Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ABİM FETOCU ÇIKTI
ARKADAŞLAR HEPİNİZE MERABALAR  
    BAŞIMIZDAN TALİZSİZ Bİ OLAY GEÇTİ ABİM 26 NİSANDA AÇIGA ALINDI KENDİSİ POLİS MEMURU İDİ BEN CEMATE 2010-2012 YILARI ARASI KAHVALTIYA FALAN CAGIRIYOLARDI GİDİYODUK BİDE Bİ KAÇ KERE SOHBETE GİTTİK DİYO TELEFONUNDA BYLOCK VEYA BANKS ASYADA HESABI ZAMAN GAZTESİNE ÜYELİK VS DİGER BAGLANTILARIDA YOK Bİ KAC KERE SOHBETE CAY İÇMEYE CAGIRMISLAR O ZAMAN GİTDİ İSMİNİN ORDAN VERİLDİNİ SANIYO DEVLETİME HİÇ ZAMAN İHANET ETMEDİM DİYO TEROR ÖRGÜTÜ OLDUNU BİLSEM KAHVALTIYI BIRAK SELAM BİLE VERMEZDİM DİİYO SİZCE ATILIRMI ABİMİN TAKILDIGI ZAMAN LAR FETO TEROR ÖRGÜTÜ DEGİLDİ YANİ KİMSE NE OLDUGUNU BİLMİYODU AYRICA KİM FETO TEROR ÖRGÜTÜNE BULASIP BU ÜLKEYE İHANET ETMİŞŞE HEPSİNİN ALLAH BELASINI VERSİN

BENDE PMYO OKUYORUM ABİM FETODAN İHRAÇ OLSA DAHİ BEN BİTİRME SINAVINDA ELERLER Mİ BENİM HİÇ Bİ BAGLANTIM YOK PMYO OKULUNA 24 YAŞINDA SON SENEMDE GİRDİM REFERANS FALAN YOK SADECE 1 KERE CEMAET DERSANESİNE GİTTİM 2013 YILINDA O ZAMANDA TEROR ÖRGÜTÜ DEGİLDİ BİLMİYODUK SUAM PMYO 2 SINIFA GECTİM KONUYLA İLGİLİ BİLGİSİ OLAN ARKADASLAR YORUM YAPARSA SEVİNİRİM ŞİMDİDEN SAOLUN  KİM Kİ BU FETO SAYESİNDE ASKER POLİS DEVLET MEMURU OLMUSSA HEPSİNİN ALLAH BELASINI VERSİN BEN 18 YASINDA GİRMEM GEREKEN PMYO 24 YASINDA GİRDİM UMARIM HAKSIZ İNSANLARA BİŞEY OLMAZ....
Acaba abin kahvaltiya fln gittigi zaman hemde polis olmaaini bilerek ismini yazmis oalblrler  hani mesela kisinin boyle durumda kahvaltiya fln gitmesinde isim alip fetocu diye camur atmayi hedeflemis oalblrler hani bizden olursa sorun yok eger bizden degilse. Camur atip meslekten atalim gibi hani abinin tam neden dolayi nerde bi ismini kullanmislar onemli acaba bi flash bellekte isim listesinde fln mi cikti insAllah abinde aklanir meslegine doner sana da bir sey olmaz
Dersane işleri ve abinin görevden alınması şu an polis olmanı engeller gibi geliyor büyük olasılıkla açıkçası. Yıl sonu sınavı formalite icabı zaten tek amaç genel bir taramadan geçiyorsunuz. Dersaneye gitmişsin zaten ve abinde görevden alınmış ki bu ortaya çıkar. Açıklama yapılmadan elenirsin. Abin görevini tekrar alsa dahi senin dersaneye gitmiş olman engel teşkil edebilir. Kesin bir şey diyemem. Ama sözlü mülakatlarda dahi müdürler sıkıştırıyor 2013 öncesi bile sıkıntıya sokuyor. Yıl sonunda ne olur Allah bilir artık. Yani açıkçası işin çok zor kardeşim. Kısmet gerçekten. Şimdi biz polis olursun ya da olamazsın desek dahi bir şey değişmeyecek. Bizzat yaşayıp görmen gerek. Bana göre zor gibi ama bakarsın polis olursun, sıkıntı olmaz polis olursun deriz bakarsın elenirsin. Yani demem o ki biz sadece görüş bildiririz ama bu hiçbir şeyi etkilemez. Fazlada takma kafana.
                       v51akr.jpg
Eger dershameye sorun etselerdi basta okula alindingda guvenlikte zaten elerlerdi dershameyyle alaksi yok cunku daha devletde o durumdayken gitmis dershaneyle degilde abisinin olayindan arkadasi eleyebilirler o da dedigin gibi sans sanmiyorum dershane yuzunden elerler abisinin bi isimini vs. bi yerde bulunduysa o sknti cikararir kardesine cunku zananinda neredeyse herkes bu orgute kanip gitmisti dershaneye
Ana kriterlerin hiç biri yok. Milat olarak görülen olaydan önce alt tarafı bir kahvaltıya katılma olayı var. Tabi ki milat mevzusunu takan yok 10 yıl önce para yatırdı diye atılan var. Demek ki birisi ismini vermiş. Son açığa alınanların yani 9.103 kişiden 9.000 kişinin ihraç olacağı söyleniyor. Sadece 103 kişinin açıkta kalacağı bilgisi var. Bazılarına göreyse son alınan bu 9.103 kişiden 15 - 20'si hariç tamamı ihraç edilecek ve 22 Mayısa kadar daha önce açığa alınanların hepsi geri dönecek. Gibi gibi duyumlar var. Hepside sağlam hangisi çıkar zaman gösterir. Dua edin de KHK'da ismi geçmesin. 9 - 10 bin civarı büyük bir ihraç dalgası gelecek çünkü. Zaten hatırlarsınız bir önceki KHK'da polislerden ihraç olmadı. 10 - 15 Mayıs gibi polislerinde içinde olduğu ihraç ve iade KHK'si çıkabilir.

Size gelince abiniz temize çıkıp iade edilmezse yıl sonunda elenme ihtimaliniz olabilir. Ancak tam tersine geçme şansınız da var belli olmaz. Artık yıl sonu mülakatına bağlı. Dua etmekten başka çareniz yok. Allah yardımcınız olsun.
Gemisi batan kaptan su üstünde yürüse genede sızlar içi... Cry  

pzMXDo.png
HEPİNİZE YORUMLARINDAN DOLAYI AYRI AYRI TEŞEKKÜR EDERİM SAOLSUN DOGRU SÖYLÜYOSUNUZ ZAMANI GELİNCE ÖGRENİCEZ  BAKALIM ARTIK KISMET SONUCU NE OLURSA OLSUN BURAYA YAZICAM ARKADASLAR ELENSEKTE POLİS OLSAKTA ALLAHA EMANET OLUN...
Benim babam da polis ve açığa alındı , 20 yıl bu teşkilata hizmet etti bırak teröristligi trafik cezası bile yoktur adamın , bizi vatan millet sevgisiyle yetiştirdi ,torpille bi yerlere gelmedi bu adam , abdestli namazli , evinden işine işinden evine , biz haketmedik babam haketmedi , bylock bankada para gazete kurban vs hicbir şeyimiz yok isim verildi diye tahmin ediyoruz arkadaslar nolcak boyle çok mağdur var nolcak kafayı yicem
(25-05-2017, Saat: 14:08)Çevikdağıtır Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benim babam da polis ve açığa alındı , 20 yıl bu teşkilata hizmet etti bırak teröristligi trafik cezası bile yoktur adamın , bizi vatan millet sevgisiyle yetiştirdi ,torpille bi yerlere gelmedi bu adam , abdestli namazli , evinden işine işinden evine , biz haketmedik babam haketmedi , bylock bankada para gazete kurban vs hicbir şeyimiz yok isim verildi diye tahmin ediyoruz arkadaslar nolcak boyle çok mağdur var nolcak kafayı yicem

Geçmiş olsun. Allah sabır versin. Muhtemelen isim vermiştir. Şöyle bir olay var içeridekilere 3 isim ver dışarı çık diyorlar. Çıkmak isteyende suçlu / suçsuz isim veriyor. Ondan sonra da bu olaylar yaşanıyor. 22 yıllık amir vardı bunun yüzünden açıkta. İçerideki genç bir eleman ismini vermiş ve açığa alındı.

sonra özel kuvvetlerden polis özel harekata geçen ödüllü teröristi geberten gazi olan 25 yillik pöh memuru bi tanidigim ihrac edildi. ihrac nedeni bi dönem abdullah gülün yakin korumasinda yani koruma ekibinde görev almis ee adam tecrübeli özel kuvvetlerden gelme yollamislar cb koruma daire baskanligina. neyse o zamanlar orda calisan her memur amire malum banka hesabi ve kredi karti mecburi veriliyomus sen istemesen de acacaksin alacaksin emir bu. ve bu dayimiz bundan dolayi ihrac edildi. simdi komisyon icin ne diyorlar banka olanlar için yapacak bişey yok. iyi de kardesim bu adam 25 yilini vatana millete hizmet icin vermis. ödüllü terörist gebertmis cb korumus gönüllü olarak defalarca şarka gitmiş bilmem ne yapmis. sen gel adama hainsin de. sebeb banka ve kredi karti hemde zorla tahsis edilen banka ve kredi karti saka gibi. bu adami ihrac et geri alma. ve ya para yatirdi diye hapis ver. malum bankadan 3 milyon kredi cekip bogazda ev alana dokunma. abd de tutuklu halbank müdür yardimcisi eskiden malum bankada yöneticiydi. sen bu adami almis devlet bankasina yönetici yapmissin. ee madem hain bu adami niye devlet bankasina getirdin. baskasina hain deyip ihrac ediyosun bunlara dokunmuyosun daha yükseltiyorsun mevkisini makamini bu ne is. bide diyosun ki abd den geri alacagiz kimse tutuklayamaz sucsuz. yahu yürüyün gidin böyle mücadele yerin dibine batsin milletin akliyla dalga gecip salak yerine enayi yerine koyuyolar. adam 4 cocugu ile perisan 25 yilini vatana millete hizmet icin vermis karsiligi hainsin ihracsin geber canın cehenneme umrumuz da da degilsin. ne ala memleket beeee diye sorarlar.

Allah sabır versin yapacak tek şey kurbanlık koyun gibi beklemek maalesef. Tekrar geçmiş olsun. Ama bakın bir şey diyeyim bu düzen böyle gitmeyecek bir yerde mutlaka patlayacaktır toplumsal cinnet olması an meselesi çünkü cidden tuz koktu izler bir birine karışmış vaziyette suçludan çok masumlara işlem yapılıyor ve halen dur diyen yok.

pzMXDo.png
Sabrediyoruz ama cidden beklemek kadar kötü bir şey yokmuş , Allah kimseye yaşatmasın ,bizim bu duruma gelmemize sebep olan darbecilerin de allah belasını versin ,kurunun yanında yaş da yanıyor ,akıttığımız gözyaşlarının hesabını kim verecek ,bu ne zamana kadar böyle devam edecek
Rabia
(26-05-2017, Saat: 14:36)Çevikdağıtır Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sabrediyoruz ama cidden beklemek kadar kötü bir şey yokmuş , Allah kimseye yaşatmasın ,bizim bu duruma gelmemize sebep olan darbecilerin de allah belasını versin ,kurunun yanında yaş da yanıyor ,akıttığımız gözyaşlarının hesabını kim verecek ,bu ne zamana kadar böyle devam edecek

Amin. Diyorum bu düzen böyle gitmez. Birde yerde patlar. Nasip olur da iade edilirseniz dava açın işin peşini bırakmayın. Bu süreçte neler dönüyor neler bir sürü örnek sıralarım buraya okuyanlar münasip yerleri ile gülerler acınacak hale. Hayırlısı olsun yapacak bir şey yok. Ama şu bir gerçek masum olan insanlar er geç aklanır ve gerçek ortaya çıkar. Balyozda, ergenekonda bunları gördük. Adamlara hain dediler vatanı sattı dediler yıllarca yok yere hapis yatırıp zamanlarını çaldılar 3 yıl, 5 yıl hapis yattı o adamlar bir hiç uğruna bir iftira uğruna. Sonra ne oldu devran döndü kumpas çöktü adamların haklı olduğu hain olmadığı aksine vatanına milletine son derece bağlı olduğu ( ki zaten öyleydi ) ortaya çıktı bir daha utançtan yüzüne bakamadılar o adamların yerin dibine girdiler. Bu işler böyledir. Gerçekler gün yüzüne çıkar elbet. O zaman da nasıl bakacaklar yüzlerine göreceğiz.

pzMXDo.png
(26-05-2017, Saat: 15:15)Mavi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(26-05-2017, Saat: 14:36)Çevikdağıtır Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sabrediyoruz ama cidden beklemek kadar kötü bir şey yokmuş , Allah kimseye yaşatmasın ,bizim bu duruma gelmemize sebep olan darbecilerin de allah belasını versin ,kurunun yanında yaş da yanıyor ,akıttığımız gözyaşlarının hesabını kim verecek ,bu ne zamana kadar böyle devam edecek

Amin. Diyorum bu düzen böyle gitmez. Birde yerde patlar. Nasip olur da iade edilirseniz dava açın işin peşini bırakmayın. Bu süreçte neler dönüyor neler bir sürü örnek sıralarım buraya okuyanlar münasip yerleri ile gülerler acınacak hale. Hayırlısı olsun yapacak bir şey yok. Ama şu bir gerçek masum olan insanlar er geç aklanır ve gerçek ortaya çıkar. Balyozda, ergenekonda bunları gördük. Adamlara hain dediler vatanı sattı dediler yıllarca yok yere hapis yatırıp zamanlarını çaldılar 3 yıl, 5 yıl hapis yattı o adamlar bir hiç uğruna bir iftira uğruna. Sonra ne oldu devran döndü kumpas çöktü adamların haklı olduğu hain olmadığı aksine vatanına milletine son derece bağlı olduğu ( ki zaten öyleydi ) ortaya çıktı bir daha utançtan yüzüne bakamadılar o adamların yerin dibine girdiler. Bu işler böyledir. Gerçekler gün yüzüne çıkar elbet. O zaman da nasıl bakacaklar yüzlerine göreceğiz.

Umarım bir an önce görürüz
Rabia
Diyecek çok şey varda bizede fetöcü damgası vurmasınlar
(26-05-2017, Saat: 19:50)Shq Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Diyecek çok şey varda bizede fetöcü damgası vurmasınlar
AKP li değilsen teröristsin vatan hainisin kafirsin resmen böyle bir anlayış oluştu ülkede
Rabia
Su hale bak cadi avi gibi.Devlet mi denir boyle aciz devlete yaziklar olsun.Ak parti fetullahla kol kolayken kendilerine sorusturma acilmiyor ama aksine gazi ilan ediliyor herifler
(28-05-2017, Saat: 03:14)Ryban Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Su hale bak cadi avi gibi.Devlet mi denir boyle aciz devlete yaziklar olsun.Ak parti fetullahla kol kolayken kendilerine sorusturma acilmiyor ama aksine gazi ilan ediliyor herifler
Zoruma gidiyor böyle beklemek , arkadaşlar tanıdığım çok polis var hapiste yatıp ya da ihraç edilip sonra 'ya bi yanlışlık olmuş sen geri dön mesleğe diye cagirilanlar... O insanların çektiği sıkıntının bedeli ne olacak ? Hapishaneleri polislerle doldurdular , babam diyor ki eğer ben teroristsem hainsem assınlar beni ,niye açık a aliyorsun diyor , babam açıkta 1 aydır ,mesleğe geri dönse de ben bize yasattiklari o geceyi unutmicam Annemin gözyaşlarını babamın o halini asla asla , bizim vicdanimiz rahat alnımız ak ,o yüzden ayaktayız dimdik .. Adalet yerini umarım bulur,binlerce insan açıkta ihraç ,hepsi mi suçlu bunların ,allah aşkına yapmayın
Rabia
(28-05-2017, Saat: 03:14)Ryban Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Su hale bak cadi avi gibi.Devlet mi denir boyle aciz devlete yaziklar olsun.Ak parti fetullahla kol kolayken kendilerine sorusturma acilmiyor ama aksine gazi ilan ediliyor herifler

Birader bura siyaset mekanı değil.Polis forumu siyaset konuşacaksan kahveye git.Seni ikidir görüyorum burda.Adminler siyaset konuşmak yasak diyor anlamıyomusun ?
(28-05-2017, Saat: 12:57)Çevikdağıtır Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Zoruma gidiyor böyle beklemek , arkadaşlar tanıdığım çok polis var hapiste yatıp ya da ihraç edilip sonra 'ya bi yanlışlık olmuş sen geri dön mesleğe diye cagirilanlar... O insanların çektiği sıkıntının bedeli ne olacak ? Hapishaneleri polislerle doldurdular , babam diyor ki eğer ben teroristsem hainsem assınlar beni ,niye açık a aliyorsun diyor , babam açıkta 1 aydır ,mesleğe geri dönse de ben bize yasattiklari o geceyi unutmicam Annemin gözyaşlarını babamın o halini asla asla , bizim vicdanimiz rahat alnımız ak ,o yüzden ayaktayız dimdik .. Adalet yerini umarım bulur,binlerce insan açıkta ihraç ,hepsi mi suçlu bunların ,allah aşkına yapmayın

Aynen öyle haklısın zaten üstteki mesajlarım da bunu anlatmaya çalıştım detaylı olarak. Bu yazdığınız da üzerine ilave niteliğinde güzel bir örnek ve yazı olmuş okuyanların daha iyi ve daha net anlaşılabilmesi açısında iyi bir yazı eline emeğine sağlık. 18 Temmuz 2016'da açığa alınıp halen bekleyen var. Yakında 1 yıl dolacak. Allah sabır versin ne diyeyim. Bu arada parti ismi ve siyaset zikretmeyelim lütfen forum kurallarına uyalım. İlginize teşekkürler.

pzMXDo.png
(28-05-2017, Saat: 12:57)Çevikdağıtır Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Allah yardımcınız olsun. Benimde devrem kafasına sıkmıştı. Unutursam kanım kurusun. Cenazesine bile gitmeme izin vermediler. Yalan söyleyip gittim. Belediye cenaze hizmeti bile vermedi. Terörist muamelesi yaptılar dağ gibi adama. O devrem var ya ülkeyi yönetenlerden, siyasilerden vs. daha namuslu ve şereflidir o kadar söylüyorum. Başka da lafım yok ... Neden olanların belasını bulmasını dilerim.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi