Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ameliyat
2-3 sene önce apandisit ameliyatı oldum karnımda izi belli oluyor ama uzaktan belli olmuyor bide göğsümün altında ben var bu bi engel mıdır son olarakta sağ el bileğimde saat takılan yerde doğum lekesi var ama esmer olduğum için pek belli olmuyor bide sağlık kontrolü baya genel mi oluyor belimden elenirim diye korkuyorum uzun oldu ama kusura bakmayın ?
Öncelikle geçmiş olsun. Apandist ameliyatı izi sorun teşkil etmiyor mülakatlarda. Benimde göğsümün kenarında ben var ve bu mevzuyu çok tırtıkladım başlarda yine için rahat olsun sıkıntı çıkmaz. Ama doktor özellikle ellerimizi uzatmamızı istiyor ve el titremesine falan, tırnaklara, parmaklara bakıyor. Orada farkedip sorun yaratır mı kesin bir şey söylemek doğru olmaz tamamen mülakattaki doktorlara bakıyor bu konu.
Çok teşekkür ederim inş kazanırım henüz lise1 im ama şimdiden çok istekliyim polislikte torpil mevzusu Çok oluyor mu bide siz polis misiniz öğrenci mi merak ettim bnm yaşım pmyo 2020ye uygun 2019da giremiyorum ne yapmalıyım bnm zamanıma kadar çok şey değişir eminim ama işte hayal tekrardan teşekkür ederim
Torpili eskiden cemaat çok yapıyordu ama şimdi kalmadı eskisi kadar. Bende bu sene girmeye çalışıcam lise 4.sınıfım. Senin zamanında açık PMYO kalırmı bilmiyorum kardeşim araştırmışsındır zaten yavaş yavaş POMEM oluyor okullar. Hayırlısı hakkında.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Pmyo Ameliyat fsociety 2 247 30-05-2017, Saat: 14:11
Son Yorum: Senem.
  ameliyat ozcan31 3 452 23-11-2016, Saat: 22:31
Son Yorum: ozcan31
  koldaki ameliyat izi krtll27 6 569 06-10-2016, Saat: 15:37
Son Yorum: Mavi
  Ameliyat oldum fikri olan ? BÖH 3 559 11-08-2016, Saat: 15:30
Son Yorum: BÖH
  LAZER AMELİYAT OLANLAR Semih41 3 475 31-07-2016, Saat: 16:56
Son Yorum: Mavi