Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ameliyat İzi
Kücüken kolumu çamaşır makinesi sıkıştırdı için ameliyat geçirmek zorunda kaldım fiziki anlamda bir sıkıntı yok sadece görünüş bakımdan sıkıntı var Sağlık sıkıntı çıkar mı ?Estetik amaliyat olmama gerek var mı ?

][/url]
5 metre uzaklıktan nasıl göründüğünde bağlı sanırım. İnşallah sıkıntı olmaz Smile
Bilmiyorum bu işin uzmanları varsa burdan yazarsa benim için daha iyi olur.
Yardımlarınızı bekliyorum ?
Komisyona kalmış ama çokta ümitlenme derim çünkü iz baya büyük gözüküyo gerçekte nasıl bilemem
Kafamız Gökyüzü
Sizce başvuru yapmalı mıyım ?
Kardeş ben bi polisle görüştüm kolunda yara izi vardı 6 santim uzunluğunda 1 santim genişliğinde jilet izi gibi baya derindi kaza geçirmiş sebebini söyledim mulakatta sıkıntı olmadı demişti ama onun ki 5 metreden pek belli olmuyor sanırım geçme şansın var ama 5 metreden nasıl göründüğü önemli

Yani gene komisyona kalmış
Onu koparan elde kokusunu bırakan çiçek gibi ol.
Aynen normalde baktım da gözükmüyor fiziki engel yok ayrıntılı baktım da gözüküyor
Sen yine de şansını bir dene kardeşim ama böyle diyorum diye de ümitlenme.İz biraz büyük gibi ama dediğim gibi dene bu işler şansa kalmış biraz belli olmaz.
Benimde dirseğimde düşme sonucu dikiş izi var kime sorsam sıkıntı olmaz diyor. JAMYO'da izi sorduklarında doğruyu söyleyince onay vermişlerdi. Bende bir şansımı deneyeceğim kardeşim kader - kısmet
Benimkinden fazla mı ? İzin
arkadaşım izin büyük gözüküyor esnetik operasyon yaptırabiliyorsan yaptır yoksa şansın biraz zor istersen yolda gördüğün bi polisede sor abi böle böle diye anlat bakalım polis ne dicek
      ADİLE  SADULLAH  MERMERCİ  POLİS                                   

MESLEK  YÜKSEKOKULU  ÖĞRENCİ      
                     ADAYI 2018
Bakalım üniversite gidicem başvuru yaptım
Öncelikle Geçmiş Olsun.
PMYO ÖN SAĞLIK TESTİ AŞAMASINDA; yazlık üniforma giyildiğinde açıkta kalan yerlerde 5 metreden eşkâl belirleyici olduğu tespit edilen her türlü izi olanlar elenir.
Cevap: kolunuzda bulunan iz kimliğinizi belli edecek düzeyde göze çarpıyor ve belirgin ise polis olmanıza engel bir durum. Bilindiği Üzere Polislikte kimlik saklama önemli bir faktördür. Neden derseniz. Diyelim ki bir suçluyu yakalayıp hapse girmesine neden oldunuz. Bu şahıs yıllar sonra hapisten çıktı ve sizi aramaya başladı aklında da kolunuzda bulunan iz kalmış. Bu kişi bu sayede kimliğinizi teşhis edip Size veya Ailenize zarar verebilir. Bundan ötürü vücutta kimliğinizi acığa vuracak yara izi ve lekeler olması durumunda polis olması güç. Yinede Umudumuzu Kaybetmeyin Eğer söylediğiniz gibi bu durum Estetik ile Düzeltilebiliyorsa Tavsiye ederim. Üniversite Sınavlarına Girip Tercih Yapmanızı Kesinlikle Öneririm Benim Düşüncelerim Bunlar.
Saygılarımla iyi Formlar
Bu izle pmyo geçtim kara harp okulu sağlık bir sıkıntı çıkar mı ?
Genel saglikda elenme ihtimalin yuksek gibi kardesim genede gecersin insallah
Iz baya buyuk gozukuyor ya 5 metreden belli olur estetik operasyon yaptirabilirsen yaptir derim.
PMYO sıkıntı çıkmadı ama kara çıkar mı sorun
Ikisindede sorun cikarirlar kardesim
(17-07-2016, Saat: 22:24)rachal1234 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: PMYO sıkıntı çıkmadı ama kara çıkar mı sorun

Pmyo nasil sıkntı cikarmadi ya?? Kara da cikarir bence sıkntı buna çünkü karanin saglik kontrolü daha ayrintili .

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ameliyat ozcan31 3 290 23-11-2016, Saat: 22:31
Son Yorum: ozcan31
  koldaki ameliyat izi krtll27 6 389 06-10-2016, Saat: 15:37
Son Yorum: Mavi
  Ameliyat oldum fikri olan ? BÖH 3 402 11-08-2016, Saat: 15:30
Son Yorum: BÖH
  LAZER AMELİYAT OLANLAR Semih41 3 338 31-07-2016, Saat: 16:56
Son Yorum: Mavi
  Ameliyat izi adalet 14 713 16-06-2016, Saat: 03:38
Son Yorum: pls00