Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 1/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Arkadaşlar
Merhaba. Bugün plastik cerrahiye gittim. Küçüklükten kalma anlımda sivilce izi gibi ama biraz daha derin iz var. Anlattım doktora 5 metre olayını falan sonra işte bunu en azından iyileşmese bile biraz belirsizleştirebilirmiyiz diye. Doktor bu iz küçüklükten kalma buna operasyon uygularsak daha fazla iz olur dedi.Sonra en azından bi krem falan yazsanız dedim. Kremide 6 ay önce kullanmaya başlayacaktın dedi. Ve eğer seni elemek isterlerse bunu bahane eder elerler dedi. Arkadaşlar bu mesleği cidden çok istiyorum. Ygs puanım 297 ve bikaç tane referansım var sırf bu izden dolayı elenmek istemiyorum şuan çok moralim bozuk.
Arkadaşım senn bu söylediğin çok ayıp ne yani refanransin var torpille mİ girecen onca insanın hakkına giriyorsunuz birde rahat bı şekilde bunu soyluyorsunuz
(07-04-2017, Saat: 17:53)tuba23 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşım senn bu söylediğin çok ayıp ne yani refanransin var torpille mİ girecen onca insanın hakkına giriyorsunuz birde rahat bı şekilde bunu soyluyorsunuz

İnsanların hakkına girerek kazanılan ekmekten hayır gelmez zaten kardeşim boşver Allahından bulsunlar
(07-04-2017, Saat: 16:51)Erkan165 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba. Bugün plastik cerrahiye gittim. Küçüklükten kalma anlımda sivilce izi gibi ama biraz daha derin iz var. Anlattım doktora 5 metre olayını falan sonra işte bunu en azından iyileşmese bile biraz belirsizleştirebilirmiyiz diye. Doktor bu iz küçüklükten kalma buna operasyon uygularsak daha fazla iz olur dedi.Sonra en azından bi krem falan yazsanız dedim. Kremide 6 ay önce kullanmaya başlayacaktın dedi. Ve eğer seni elemek isterlerse bunu bahane eder elerler dedi. Arkadaşlar bu mesleği cidden çok istiyorum. Ygs puanım 297 ve bikaç tane referansım var sırf bu izden dolayı elenmek istemiyorum şuan çok moralim bozuk.

biz ona referans demiyoruz,Torpil diyoruz bu aynı sapıklığın çapkınlık olarak anılması gibi algı oyunu yapma Rabbim büyük cezanıda verir.
Açılan konu forum içi huzursuzluk yaratıcak bi konu kapatılması gerekli.
referansların sana yardımcı olamıyormu bu konuda ?
Allah büyük isterse okul amcanın oğlu olsun. Hakkın değilse çıkar biyerinden. Haysiyetsizler fetöcülerden farkınız ne ? Ha soru çalmışsın ha elini kolunu sallayarak 5 karış izle geçmişsin.
Gerekli uyarıda bulunuldu. Sağ duyulu olduğunuz için Teşekkürler
[fon‌t=Arial]Rahat yatakta ölmek azap olmaz mı bize, çile kanlı sınır boyları bize mezar olmalı...[/font]

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Exclamation "Adminler Bilgili Arkadaşlar Acilen bakar mısınız Tr.SpecialForce 4 211 22-09-2017, Saat: 21:53
Son Yorum: Tr.SpecialForce
Exclamation ARKADAŞLAR LÜTFEN CEVAPLAYIN bayan.polis. 6 422 10-09-2017, Saat: 15:14
Son Yorum: bayan.polis.
  Arkadaşlar intibakla ilgili Mavi bakabilirmisin Fafer 10 500 06-09-2017, Saat: 13:51
Son Yorum: Hatun35
Exclamation ARKADAŞLAR LÜTFEN CEVAPLAYIN bayan.polis. 7 372 31-08-2017, Saat: 02:35
Son Yorum: S.Yildiz
Exclamation ÇOK ÖNEMLİ ARKADAŞLAR bayan.polis. 2 261 30-08-2017, Saat: 00:02
Son Yorum: bayan.polis.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi