Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Artistlik
#1
Konu başlığına tepki verebilirsiniz belki ama Yunus Polislerimiz'in gözlük takıp artist gibi motor üstünde durmalarını hoş karşılayamıyorum ben. Tamam onlarda takabilir ama her gördüğüm Yunus Polis'in gözünde bir gözlük, havalı olma çabaları. Ne bileyim, bana biraz hava basmak için polis olmuş gibi geliyolar. Ben bu şekilde düşünüyorum, görüşlerinizi yazarsanız sevinirim.
Cevapla
#2
Çevik kuvvette gözlük takıyor. Damla gözlükler polis gözlüğü oldu zaten Smile) siyah olanı moda. Cok görmemek lazim... yakışıyor da hani..
Cevapla
#3
Takabilirler ama bence de hepsi olmasa da bir kısmı artistlik peşinde.Olabilir bazı insanların egosu dinazor misali büyük olabiliyor.
Gemisi batan kaptan su üstünde yürüse genede sızlar içi... Cry  

pzMXDo.png
WWW
Cevapla
#4
Hoş duruyo olabilir ki duruyo gerçektende bende beğeniyorum, ama insanlar nedense polislerin estetik durmalarını hazmedemiyor, belki kıskanıyorlar veya çekemiyorlar da olabilir
Cevapla
#5
Kardeşim polisimiz veya askerimiz hangisi olursa olsun devletimizi vatanımızı temsil ediyorlar tabii ki havaları olacak bir o kadar da ARTİSTLİK'leri olacak. Şahsi düşüncem Smile
Cevapla
#6
Ben olsam takmazdım tabi, kişiden kişiye değişir
Cevapla
#7
Ya abicim bırakın taksınlar adamlar. Kolay mı geldiler onlar oralara. Biz bile suanda pmyo ya girebilmek icin gece gunduz calisiyoruz. Olsun o kadar artistlikleri. Bi derdimiz bu olsun.
0145YR.jpg
Cevapla
#8
Devleti temsil edenlerin sümsük bir tip olmaması gerekiyor zaten bu gayet normal
Cevapla
#9
Aşk i vatan en dogru yorumu yapmis ona tamamen katılıyorum +1
Dağlar Hayrandır Kartalların Uçuşuna
Kartallar Hayrandir ÖZEL HAREKATIN Duruşuna 
Cevapla
#10
Yunuslara yakışıyor valla Allah bizede nasip etsin Smile
Cevapla
#11
(01-03-2016, Saat: 23:45)burnley21 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Konu başlığına tepki verebilirsiniz belki ama Yunus Polislerimiz'in gözlük takıp artist gibi motor üstünde durmalarını hoş karşılayamıyorum ben. Tamam onlarda takabilir ama her gördüğüm Yunus Polis'in gözünde bir gözlük, havalı olma çabaları. Ne bileyim, bana biraz hava basmak için polis olmuş gibi geliyolar. Ben bu şekilde düşünüyorum, görüşlerinizi yazarsanız sevinirim.

Benim sınıfdaki arkadaşımın babası yunus polisi arkadaşıma sordum işte neden böyle havada güneş yokken bile güneş gözlügü takıyorlar biraz havamı atıyorlar felan diye arkadaşımın cevabı şöyle oldu : karşıdaki kişiyle gözteması kurmamak için dedi.
Cevapla
#12
bırakın taksınlar arkadaşlar ona bakılırsa her meslek grubunda görüyorum ben ne var ki bunda gözlük takmakta
Cevapla
#13
Aynen Artist Yunuslar nefret ediyorum o Polislerden
Cevapla
#14
Beyler bayanlar yunuslar emniyetin görünen yüzü onlar bunu sonuna kadar hakediyor eğer bir yunus polisin gözlük takma sına uyuz oluyorsaniz gidin yüzüne söyleyin çıkarsın sonuçları sizi ilgilendirir ve gözlük takmalarini artıst olarak değerlendiren arkadaşlar hemen sebebini açıklayayım YUNUS POLİS LER MOTOR ÜZERİNDE OLDUKLARI İÇİN SaatE KAAC KM HİZ YAPIYOR LAR BU GÖZE Bİ TOZ KAÇSA HALI NE OLUR ONLARI N ONUDA DÜŞÜNMEK LAZIM VEDE Bİ DİĞER NEDEN GÖZE RÜZGAR VURA VURA GÖZDESİ DAMARLARIN ŞİŞMESİ NE NEDEN OLUYOR BUDA GÖZ PROBLEMLERİ YARATIR HAYIRLI AKSAMLAR DUALARINIZI YÜKSEK TÜTÜN BU YAZIYI YAZAN KARDEŞİNİZİN YUNUS OLABİLMESİ YÖNÜNDE HAYIRLI AKSAMLAR
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi