Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Baraj
Bende okadar calistim polislik icin mulakat sorularina bile cok calistim ufak aksakliklar yuzunden 258 puan yaptim simdi baraj 260 a duserse hayatim kararir okadar emek ettim benim sucum biliyorum ama elimden bukadari geldi tek temennim baraj puaninin dusmesi yonunde ayriyetten jamyo puani 5 puan geri cektigine gore polislikte duser diye tahmin ediyorum nekadar inandirici gelmesede ?
Emre bu sene olmassa seneye girersin karamsarlik yapmayin kac puan olmus jamyo ?
Bir yandan istifa eden polislerin olduğu söylemleri, şehit haberleri, çocuklarının polisliği seçmesini istemeyen aileler, alımın fazla olacağı söylentileri... Diğer yanda geçen yıla nazaran daha kolay bir sınav, sıralama özellikle tamamen değişmiş. Geçen sene 270 ile 400k olan adam bu sene 270 ile 600k olmuş mesela. Şimdi tek bir soru hangi taraf ağır basarsa ona göre puanı ya düşürecekler ya da yükseltecekler. Benim şahsi düşüncem: 260 olma ihtimali %30 270 olarak kalma ihtimali %50 280 olma ihtimali ise %20... Şuan da herkesin bir tahmini var ve özellikle benim tahminlerimde sürekli değişiyor. Kafalar karışık, tedirginlik hat safada. Her ihtimale karşı Jamyo'ya başvurumu yaptım bekliyorum.
Arkadaslar hepinizin söylediği en yüksek tahmini baraj 280 sizin puanlarınız 280 lerde olduğu içinmi böyle diyorsunuz 290 300 e çıkma durumu hiç yokmu yani hiçbir arkadas bu puanları ağızına almıyor gördüğüm kadarıyla
Puanda bir değişiklik olacaksa bu, düşüş yönünde olur.
Tilki yeter ya Smile korkma olum 300 olmaz puan 300 olmasi %1 falan olursada seneye tekrar gir korkma o kadar.
Yok kardes kendim için inan sormuyorum forumlara dikkat edersen 280 den yukarıyı en fazla bir kişi söylemiştir niye yani ben bunu merak ettim ben çok şükür rahatım baya bi Allah büyük
Tecrübeme göre bu sene baraj düşecektir.
bencede düşer
bencede düssün 250 -260  oluur bu sene bence
İnşallah puan dediğinizden daha düşük olurda herkes girer
Düşmesini umuyoruz.
Gemisi batan kaptan su üstünde yürüse genede sızlar içi... Cry  

pzMXDo.png
30.40 puan artırma gibi çılgınlık yapabilirlermi arkadaslar hiçbirimizin istemiceği bi durum Türkiye burası herşey olabilir bence
270'den aşağı düşmez baraj kendinizi kandırmayın derim.
Tr de genel net ortalaması neredeyse 10-15 artmış arkadaşlar düşmesi veya aynı kalması neredeyse imkansız çok çok ihtiyaç vardır polise askere anca ozaman ki öylede bi durum yok bu terör hep vardı 280-290 aşağısı hayal benden demesi 300 bile süpriz olmaz
Ülke bu durumdayken hergün 3 4 şehit haberi gelirken devletin askere polise ihtiyacı varken böyle puanı nasıl yükseltiyorsunuz hala anlamış değilim nasıl bakıyorsunuz konuya. Pmyo baraj puanının alım sayısının ygs nin kolaylığı ile zorluğu ile alakası yok anlamıyor musunuz ! Eğer sınava göre belirlenseydi geçen sene 200 sen yukarı olmazdı. Mesela ygs meselesi değil. Daha kısa sürede daha çok polis almak için pomeme uğraşıyor devlet.
Madem ygs ile alakaso yok neden bi sınava tabii tutuluyoruz direk mülakatla alsınlar
Onu da bunu belirleyenlere diyeceksin.
Isa ozaman önüne gelen polislige basvururdu bir düşünsene günlerce süren mulakatlar olurdu baraj puani koymalari mantikli fakat bunu yuksek yapmaları mantiksiz
https://www.change.org/p/2016-pmyo-baraj...share_skip

ARKADAŞLAR LÜTFEN HERKES DESTEK OLSUN AZ DA OLSA SESİMİZİ DUYURMAYA ÇALIŞALIM. YERİMİZDE BOŞ BOŞ OTURMAKLA DAKİKADA BİR FORUMA GİRİP ACABA PUANLA İLGİBİ BİŞEY VAR MI DİYE GİRİP GİRİP ÇIKMAK YERİNE BİŞEYLERLE UĞRAŞALIM SESİMİZİ DUYURMAYA ÇALIŞALIM.
UNUTMAYIN NE KADAR ÇOK KİŞİ OLURSAK O KADAR ÇOK DİKKAT ÇEKERİZ..

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Baraj puani sacmaligi sacmaliklari (herkes bi okusun 2 dkka) mrtyldrm 7 400 12-05-2017, Saat: 10:17
Son Yorum: dere_
  Editörün Seçimi: 2017 PMYO Baraj Puanı Açıklandı! Mavi 69 4,045 10-05-2017, Saat: 00:16
Son Yorum: helicobacter
  Baraj 250 olursa Polis_bayan 24 1,344 21-04-2017, Saat: 00:43
Son Yorum: Gökçe.
Information Baraj Puanı Hakkında mertorun987 6 680 10-04-2017, Saat: 22:34
Son Yorum: mertorun987
  Önceki senelerde baraj puanları kaçında açıklanmıştı? Gökbörü 4 325 10-04-2017, Saat: 00:17
Son Yorum: Gökbörü

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi