Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BARAJ PUANI
ARKADASLAR OZELLIKLE BUYUK HARFLE YAZIYORUM KI BENI DIKATE ALMANIZI TEMENNI EDIYORUM.
BAKIN YGS BARAJI BIZIM ICIN COK ONEMLI BILIYORUZ KI NE KADAR DUSUK OLURSA BIZIM ICIN O KADAR IYI OLUR O HALDE BUNUN BIZIM ELIMIZDE OLDUGUNU UNUTMAYIN ULKEMIZ HERSEYDE OLDUGU GIBI BUNDADA TABIKIDE TALEP EDERSEK DEGISIKLIK OLUCAK BEN BIMERE MEAL ATTIM POLIS AKADEMISINE DILEKCE GONDERDIM BENIM GIBI NE KADAR COK KISI OLURSA O KADAR ONEMSENICEK VE UYGULAMAYA KONUCAK EGER BARAJIN DUSURULMESIYLE ILGILI FAZLA TALEP GELMEZSE KENDI STRATIJILERINI BELIRLEYECEKLER BILGINIZE.
Onlar senin mektubunla mı düzenliycek puanı yani ? O zmn bnde ihl mezunuyum cumhurbaşkanımız da ihl mezunu ona mektup yazıyım askeriyeye başvuru yspm olur demi buda
Ben katılıyorum. Bimer e yazalım şansımızı deneyelim. Ama keşke yazdigin dilekçe örneğini de paylaşsaydın..
Bimerden hiç bir şey çıkmaz.Ama genede yazmak isteyen varsa yazabilir.En azından denedik dersiniz.O da bir şeydir.
Gemisi batan kaptan su üstünde yürüse genede sızlar içi... Cry  

pzMXDo.png
content://media/external/file/161762 arkadaşlar bakın
Bu nedir?
cevik acilmiyo konu ne ?
Resim olarak atsana çevik
Arkadaslar bisi olmaz demesek daha iyi 1 mektupden dilekceden kimseye zarar gelmez
Dağlar Hayrandır Kartalların Uçuşuna
Kartallar Hayrandir ÖZEL HAREKATIN Duruşuna 
(27-02-2016, Saat: 04:45)Cevikhatun Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ARKADASLAR OZELLIKLE BUYUK HARFLE YAZIYORUM KI BENI DIKATE ALMANIZI TEMENNI EDIYORUM.
BAKIN YGS BARAJI BIZIM ICIN COK ONEMLI BILIYORUZ KI NE KADAR DUSUK OLURSA BIZIM ICIN O KADAR IYI OLUR O HALDE BUNUN BIZIM ELIMIZDE OLDUGUNU UNUTMAYIN ULKEMIZ HERSEYDE OLDUGU GIBI BUNDADA TABIKIDE TALEP EDERSEK DEGISIKLIK OLUCAK BEN BIMERE MEAL ATTIM POLIS AKADEMISINE DILEKCE GONDERDIM BENIM GIBI NE KADAR COK KISI OLURSA O KADAR ONEMSENICEK VE UYGULAMAYA KONUCAK EGER BARAJIN DUSURULMESIYLE ILGILI FAZLA TALEP GELMEZSE KENDI STRATIJILERINI BELIRLEYECEKLER BILGINIZE.

nasıl yapıcaz
E-devlet hesabınız üzerinden yapabilirsiniz.
Gemisi batan kaptan su üstünde yürüse genede sızlar içi... Cry  

pzMXDo.png
Arkadaslar kusura bakmayın dün cvb veremedim herkesten özür diliyorum neyse. polisakademisi@pa.edu.tr yada Bimer yazın nete çıkar zaten sonra okullarsubesi@pa.edu.tr adreslerine mail atabirsiniz bunlar nokta atışlarıyla ulasabilecegimiz yerler kesinlikle 2 günde bir atin başkalarında attirin madur bir şekilde yazarsanız ki zaten öyle ama yinede söyleyeyim dedim daha iyi olur.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Tahmini Yerleşme Puanı? Erhanust 19 735 3 saat önce
Son Yorum: Pmyo06
  Ygs puani farki Demircili45 3 235 Dün, Saat: 04:36
Son Yorum: oguzhanakdemirr
  Editörün Seçimi: 2017 PMYO Baraj Puanı Açıklandı! Mavi 71 4,898 21-06-2017, Saat: 15:52
Son Yorum: TC_PÖH50
  basvuru ygs puanı elifbabacan5 8 487 12-06-2017, Saat: 00:13
Son Yorum: Cerentyln
  en son bayan ve erkek asil puanı kaç olur tahminen ? Samsunpmyo 6 504 09-06-2017, Saat: 11:29
Son Yorum: elifbabacan5

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi