Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Baraj puani
Bu baraj puani 200 e dussun diyen arkadaslar biraz sacma dusunuyor birde tum kalksin diyenler var hele onlara ne demeli bnce bu yanlis bi dusunme ozaman onune geleni alirsa disiplin bozulur yani biraz mantikli dusunmek gerekir tabi herkesin fikrine saygi duymak lazim bn goruslerimi bildirdim.
(29-03-2016, Saat: 21:59)Yunus polis emre Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu baraj puani 200 e dussun diyen arkadaslar biraz sacma dusunuyor birde tum kalksin diyenler var hele onlara ne demeli bnce bu yanlis bi dusunme ozaman onune geleni alirsa disiplin bozulur yani biraz mantikli dusunmek gerekir tabi herkesin fikrine saygi duymak lazim bn goruslerimi bildirdim.

görüşüne saygı duyuyorum ama yanlış değil aksine daha iyi mülakatlar daha belirleyici olur...masalın açıklamasını okumadın galiba 230 da alsan 270 alsan farketmiyor mülakat belirleyici oluyor
Yuksek pyan alip adam olmayan insanlarda var. puanla disiplinin alakasini kurmak mantiksiz bence. Saygilar
Bak sana bi ornek veriyim simdi atiyorum lise sinavina girecek ogrenci 150 puan aliyor endustri mesleke gidiyor. 450 puan alan ona gore daha iyi bi liseye gidiyor davranislari meslek lisesine gore daha iyi ama tabi istisna olabilir.
(29-03-2016, Saat: 22:03)Bayram efe doğan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yuksek pyan  alip adam olmayan insanlarda var. puanla disiplinin alakasini kurmak mantiksiz bence. Saygilar

demek istediğim yüksek puan aldım diye garanti görmemek ... haklısın
Orasi oyle yuksek puan alip adam olmayan cok insan tanirim.mesela yani en azindan soyke bi 250 puan alani almasi lazim
Bende meslek lisesi mezunuyum . hic bir zaman serserilik yapmadim. O tamamen kisisel bir konu lise turu ile alakali birsey degil bence.
İstisnalar haric tabi bayram kardesim.
Mrs polis i anlanda soylemedim . serserilik anlaminda soyledim . adam 400 alir ama serseridir. Disiplini bozar. Adam 200 almistir ama adamdir . serseriligi yoktur disiplinli davranir . bu anlamda soyledim .
(29-03-2016, Saat: 22:10)Bayram efe doğan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mrs polis i anlanda soylemedim . serserilik anlaminda soyledim . adam 400 alir ama serseridir. Disiplini bozar. Adam 200 almistir ama adamdir . serseriligi yoktur disiplinli davranir . bu anlamda soyledim .

biliyorum demek istediğinizi yanlış anlamadım..ben kendimi ifade edemediysem affola
Oyle tabi yunus kardesim. Heryerden curukde cikar saglamda.
Bazen dusunuyorum mesela hepimizin sinifinda vardir yada vardi oyle dersin isleyisini bozan pislik sipalar acaba pmyodada varmidir oyle biri
Estagfirullah efendim ne demek . haddime degil affetmek vs. Herkes yorum yapmak icin burada. Kimse kimseye birsey diyemez saygi cercevesinde olundugu surece . herseyin gorusune saygi duyulmak zorunda sonucta

Yazili sinavin yerini sozlu mulakatin almasinin en guzel yani bu . sozlude oyle insanlari elerler . olmaz yani sanmiyorum
Thumbs Up 
(29-03-2016, Saat: 22:15)Bayram efe doğan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Estagfirullah efendim ne demek . haddime degil  affetmek vs. Herkes yorum yapmak icin burada. Kimse kimseye birsey diyemez saygi cercevesinde olundugu surece . herseyin gorusune saygi duyulmak zorunda sonucta

Yazili sinavin yerini sozlu mulakatin almasinin en guzel yani bu  . sozlude oyle insanlari elerler . olmaz yani sanmiyorum
Smile Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Pmyo baraj puan. Çağatay 4 101 2 saat önce
Son Yorum: Mavi
  Ygs Puanı dakkan321 5 236 12-01-2017, Saat: 02:44
Son Yorum: PÖH_İbrahim
  Baraj puanı dere_ 6 321 11-01-2017, Saat: 20:18
Son Yorum: oskan07
  Taban Puanı Hakkında Sorum Triwx 5 321 01-12-2016, Saat: 11:46
Son Yorum: ilknur
  ygs puani ile ilgili pymo ile ilgili Caner Uçar 5 349 27-11-2016, Saat: 19:33