Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Baraj Puanının 300 Olma İhtimali?
Arkadaşlar ben YGS-4 Puan türünden 297 aldım. Baraj bu yıl 300 olur mu? 300 olursa çok kötü olur, kafamda polislikten başka bir meslek yok. Olamazsam ne yaparım bilmiyorum? Sınav kolaydı diyenler var bu yüzden 300 olmasından endişe ediyorum açıkçası.
herkesin kulaktan dolma bir yerlerden bilgi edinmiştir banda gelen bilgiye göre 260 civarı olacağı peki buna inanalım mı tabi ki hayır baraj puanını 270 de kalır . Allah hakkımızda hayırlısını nasip etsin Smile
(02-04-2016, Saat: 05:38)enesnlbnt Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar ben YGS-4 Puan türünden 297 aldım. Baraj bu yıl 300 olur mu? 300 olursa çok kötü olur, kafamda polislikten başka bir meslek yok. Olamazsam ne yaparım bilmiyorum? Sınav kolaydı diyenler var bu yüzden 300 olmasından endişe ediyorum açıkçası.

yalnız değilsin bende ygs 4 ten 297 aldım evet kolay diyor millet  bakalım göreceğiz bende endişeleniyorum 300 alıp kafayı rahatlatsak iyi olurdu
Ulan sizin kafanız hiç çalışmıyormuş ya. Hala barajın yükseleceği endişesi ile yaşıyorsunuz anlamıyorum aklınızda mi yok ülke bu durumdayken nasıl böyle düşünüyorsunuz gündemi nerenizle takip ediyorsunuz ?
Cy58 bazilarinin puani yuksek dahada yuksek olacagini dusunuyrlar daha ne kqdar yuksek olqcqk cok merak ediyrz. Sizin puqn kac?
Onlar puandan dolayı değil Merve. Gündemi başka biyerleriyle takip ediyorlar bide puanı düşük olanların moralini bozacaklar ya o yüzden.
sizin puan kac?
Malesef 259
Benimkide 272 ama baraji gececegimi dusunmuyrmSad
(02-04-2016, Saat: 10:37)Cy58 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ulan sizin kafanız hiç çalışmıyormuş ya. Hala barajın yükseleceği endişesi ile yaşıyorsunuz anlamıyorum aklınızda mi yok ülke bu durumdayken nasıl böyle düşünüyorsunuz gündemi nerenizle takip ediyorsunuz ?

Önce azını topla birader yoksa toplarım bu bir. İkincisi son olaylar ne kadar polislik başvurularını etkileyecek olsa da çok ciddi bir düşüş olmayacağı kesin. Üçüncüsü sınav basit olduğundan dolayı barajın yüksek olma ihtimali var. 

Dipnot: Sen bu kafayla zaten polis olamazsın onu da baştan diyeyim. Böyle artist adamı polis yapmazlar.
Ooo bravo. Polis akademisi başkanı son teşhisi koydu.
Ulan şu puan bi açıklansın şu dediklerim bi çıksın şu kaç aydır içimde tuttuklarımı kusacam Allah verede sen ve senin gibilerle aynı yerde gireyim mülakata
Sanmıyorum ama olabilir.Hiç belli olmaz.Ayrıca seviyeli tartışalım lütfen.
Gemisi batan kaptan su üstünde yürüse genede sızlar içi... Cry  

pzMXDo.png
247 aldim ? bazi arkadaslar 250 olabilir diyo Sad benim hic sansim yok Sad
260'ı bile bulamayanlara dert olmuş, merak etme kardeşim yükselmez Allah'ın izniyle.
Bence oyle bi ihtimal yok.
Bence sabit kalir. Terör olaylari böyle yoğun yasanmasaydı baraj puanını yükselteblirlerdi yükseltmelerinin nedeni de yazılı sınavın kalkmış olması ama dediğim gibi terör olayları yüzünden yükselteceklerini sanmıyorum 270te kalir muhakkak
Olmayan bir ihtimal
Tabi her ihtimal olduğu gibi 300 olma ihtimalide ağır basıyor. Puanım 292
Puanı yüksek olanlar ne kadar rahat ya . Asıl artist sizsiniz puanın yükselme olasılığı zaten yok siz sadece artistlik yapmak konuşmak için konuşuyorsunuz
Sakin olalım.Polemiğe gerek yok.
Gemisi batan kaptan su üstünde yürüse genede sızlar içi... Cry  

pzMXDo.png

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Baraj 250 olursa Polis_bayan 24 1,194 21-04-2017, Saat: 00:43
Son Yorum: Gökçe.
Information Baraj Puanı Hakkında mertorun987 6 631 10-04-2017, Saat: 22:34
Son Yorum: mertorun987
  Önceki senelerde baraj puanları kaçında açıklanmıştı? Gökbörü 4 278 10-04-2017, Saat: 00:17
Son Yorum: Gökbörü
  YGS PUANLARINIZ? BARAJ KONUSU? ONURATAMAN_POH 3 557 29-03-2017, Saat: 02:46
Son Yorum: Terminator
  Baraj puanı dusunurdeli 5 438 28-03-2017, Saat: 22:20
Son Yorum: dgknhnc

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi