Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Başvuru
Evet simdi sırasıyla yapılacak işlemleri soylermisiniz ?
Ön başvuru>mülakatlar>okul
Saol burnley on başvurular ne zaman olur kiSmile
Tahminimce nisanın başında olur Big Grin
Bence pazartesi ön başvuru açarlar
O da olabilir ki inşallah olsa bıktık beklemekten artık
On başvurudn sonra sectgmz okula gidp asil basvurmzu yapcz
Mülakat işte
(24-04-2016, Saat: 13:32)burnley21 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mülakat işte

Direk mülakat değil ama. Ön başvuru, şahsi başvuru(evrak vs getirilmesi) daha sonra mülakat.
Mülakatta evrakları getiriyosun şahsi başvuru diye bişey duymadım ben hiç
Ya on basvuruda kendim mi gitmem gerekiyr sahsi olmak zorundami arkadaslar?
Ön başvuru internet üzerinden yapılıyo
İnternet üzerinden ön başvuru yapılacak daha sonra evraklar internetten çıktı alınıp el yazınızla doldurulacak. 1 hafta içinde yanlış hatırlamıyorsam seçmiş olduğunuz şehire elden teslim etmek üzere gidilecek(elden teslim etmek zorunludur)o gün orada birde kişilik testi uygulanacak yaklaşık 120 soru bilgisayar üzerinden ve bir şıkkı işaretleyip daha sonra dönüp değiştirme durumu olmayan bir testtir o yüzden dikkatli okuyun değiştirmeyeceğiniz şıkkı seçin. O günün sonunda da mülakat tarihi verilecek. umarım yardımcı olabilmişimdir. yanlışım olabilir bildiğim,yaşadığım ve hatırladığım kadarıyla yazdım. iyi günler.
''Deneyimli'' dostum yani bi evrak için gidilcek herhangi bir pmyo ya birde mülakat için verdikleri tarih de mi gidilcek ?? doğrumu yorumlamışım??
Doğru yorumlamışsınız farklı zamanlarda 2 kere ön başvuruda seçmiş olduğunuz okula gidilecek. 1.si evrak teslimi ve kişilik testi 2.si ön sağlık spor ve sözlü mülakat
(24-04-2016, Saat: 16:19)Deneyimli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Doğru yorumlamışsınız farklı zamanlarda 2 kere ön başvuruda seçmiş olduğunuz okula gidilecek. 1.si evrak teslimi ve kişilik testi 2.si ön sağlık spor ve sözlü mülakat

eyvallah saolasın
(24-04-2016, Saat: 15:08)burnley21 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mülakatta evrakları getiriyosun şahsi başvuru diye bişey duymadım ben hiç

Güzel kardeşim mülakat günü sence evrak teslimi yapılması mantıklı mı? Ben 2 kez girdim prosedür dediğim gibi. Önce ön başvuru, sonra evrak teslimi(burda evrakların tam mı, mülakata girmek için herhangi bir engelin var mı ona bakılıyor ve sana mülakat tarihi veriliyor) daha sonra da mülakat. Az mantıklı olun. Kaç kişi geliyor oraya mülakat günü evrak kontrolü yapılsa 2 günde bitmez. Sadece başvuru için gittiğinizde bile en az 6 saat orada bekliyorsunuz, abartmıyorum.
Arkadaşlar internet üzerinden ön başvuru nasıl yapılıyor cevaplar mısınız?
(24-04-2016, Saat: 16:53)kadiryilmaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar internet üzerinden ön başvuru nasıl yapılıyor cevaplar mısınız?

Kardeşim daha tarihler açıklanmadı. Burayı veya akademinin sitesini takip et. Tahmini olarak 15 gün içinde açıklanır.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Editörün Seçimi: YILLARA GÖRE PMYO, ALINAN KİŞİ SAYISI, PUAN, BAŞVURU SAYISI, 2017 EKLENDİ Muhammet25400 114 44,584 21-07-2017, Saat: 03:22
Son Yorum: şadi03
  Başvuru Sayısı Abartılıyor Atr0695 10 818 28-06-2017, Saat: 13:42
Son Yorum: beymenler
  Başvuru sayısıyla ilgili şadi03 15 729 22-06-2017, Saat: 04:06
Son Yorum: ışık07
  basvuru sayisi ahmet4066 6 624 19-06-2017, Saat: 17:13
Son Yorum: Histeri
  Başvuru Dilekçesi kptn7171 3 211 13-06-2017, Saat: 19:29
Son Yorum: tolgvok

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi