Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
başvuru
Önbaşvuruda internet bankacılığı filan falan bikaç anlamadigim seyler var sadece e devlet sifresi yeterli mi başvuru sureci ile ilgili sabit konu açılırsa sevinirim
Bence de
E devlet şifresi yeterli
     Tüm siyahlara inat beyaz ol ✨
Mulakat yerini sistm mi belirliyr yoksa biz mi belirleyecz
Mülakat yerini sistem belirlemez sanmıyorum
     Tüm siyahlara inat beyaz ol ✨
internet bankacılığı ile işiniz yok e-Devlet şifresini almanız yeterli. bankaların internet bankacılığı sayfaları aracılığı ile başvuru seçeneğimiz olduğu gibi e-Devlet Kapısı şifremiz ile de PMYO Başvurusu için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız. yazan yere tıklayarak başvurabilirsiniz.

Arkadaslar wp gurubumuz var gelin orda tartışırız mülakatları filan da burda parça parça konu açılıyor
(27-04-2016, Saat: 23:49)mrv123 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mulakat yerini sistm mi belirliyr yoksa biz mi belirleyecz

Resmi sitede '' İnternet üzerinden ön müracaat son bulduktan sonra, adayların şahsen başvuru ve sınav yeri tarihleri 01 Haziran 2016 günü Polis Akademisi Başkanlığının http://www.pa.edu.tr adresli resmi internet sayfasından ilan edilecektir.'' yazıyor. Masal ile de konuştum ''Belli olmaz secebilirler ama buyuk ihtimalle'' dedi. Haziran'da göreceğiz. Torpil mevzusu çok dönmesin diye de kendileri seçebilir diye düşünüyorum.

Arkadaşlar bu on başvuruyu nasıl yapacam yanlış birşey yaparım diye korkuyorum nerden tam öğrenebilirim bi yardımcı olur musunuz size zahmet
Bence cok iyi olur kendileri secsnn
(28-04-2016, Saat: 00:20)PMYO 44 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar bu on başvuruyu nasıl yapacam yanlış birşey yaparım diye korkuyorum nerden tam öğrenebilirim bi yardımcı olur musunuz size zahmet

Yanlış yapılacak bir şey yok. Eski e-Devlet şifrenizde olur bir kere alıyorsunuz zaten. http://sinav.pa.edu.tr/ sitesine girip başvurabilirsin.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Başvuru ne kadar olur ? elberucmakk 6 438 09-03-2017, Saat: 11:30
Son Yorum: Lucifer
  Başvuru sayısı artar mı ? şadi03 22 877 01-02-2017, Saat: 16:50
Son Yorum: dere_
  PMYO BAŞVURU pöhjöhkomando 6 371 18-01-2017, Saat: 20:10
Son Yorum: Mavi
  Editörün Seçimi: YILLARA GÖRE PMYO, ALINAN KİŞİ SAYISI, PUAN, BAŞVURU SAYISI, 2016 EKLENDİ Muhammet25400 84 20,414 11-01-2017, Saat: 19:47
Son Yorum: caner2018
Information Ygs Basvuru mlhasln 6 508 09-01-2017, Saat: 23:35
Son Yorum: Yunuspolisi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi