Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4.33/5 - 6 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Beni Bulamazlar Demeyin !
#1
Merhaba saygıdeğer forum üyeleri

Sizlere bugün yanlış bildiğiniz doğruları çok kısa bir şekilde anlatmak istedim.

Sanal alem artık görünmeyen kabadayıların - hackerlerin ve lamer'lerin yeri oldu biliyorsunuz.

Sitelere saldırmalar, birbirini çekememezlikten çıkan kavgalar vs.

Bunları engellemek için kendini gizlemeler - profil resmini saklamalar - ip gizlemeler vs vs.. Yöntem çok nasıl olsa Smile

Ama unutmayın ben sizin bir site yöneticiniz ve yoldaşınız olarak şunları söylemek istiyorum :


''Proxy denen bişey var artık" diyen kişileri gördüm. Zenmate vs Big Grin Şuan hâlâ gülüyorum Şimdi, sizlere ne kadar yanıldığınızı kanıtlamalıyım sanırım.

Öncelikle, sizin saldırdığınız sunucunun sahibi, gelen ve giden bağlantıların listesini savcılığa verdiği zaman proxy kullansanız bile telekominikasyon sizi bulur.

Bakın, tek cümle ile noktaladım. Ayrıca bir cümle daha söylemek gerekirse, proxy kullanmak karşı tarafa bağlantınızı gizli gönderiyor olabilir, ancak sizin proxy sunucusuna bağlandığınız gerçeğini değiştirmez.

Siz proxy sunucusuna bağlandığınız zaman, proxy sunucusu sizi kayıt edecektir. Telekominikasyon ise sizi yine eliyle koymuş gibi bulacaktır. Çünkü siz hiç devlete karşı gelen bir şirket gördünüz mü ? O şirketi kuruturlar  Sizlere (Hacker adaylarına) bir önerim var. Asla kendi ırkınızdan, dininizden olanlarla savaşmayın ! Ve bir tane daha öneri, yabancı sitelere saldırdığınızda genelde telekominikasyon onları tınlamaz.

Ama yabancılara saldırırken proxy kullanmayı unutmayın. Telekominikasyon tınlamadı diyelim, ancak bu onların size saldırma fırsatını ellerinden almaz  Kolay gelsin, ben kaçtım
 KISACA : KİMSEYE ARTİSLENMEYİN KİMSEYİDE KENDİNİZDEN ÜSTÜN GÖRMEYİN Wink

keser döner sap döner gün gelir hesap döner misali..

...SAYGI DUYMAZSAN SEVGİ ALAMAZSIN...
Gemisi batan kaptan su üstünde yürüse genede sızlar içi... Cry  

pzMXDo.png
WWW


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi