Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bi sorum var ?
Arkadaşlar birşeyi çok merak ediyorum ben özel harekatcı olan bi polis sivil giyinimli iken dışarıda gördüğü bi olaya müdahale edebilir mi ? Bi özel harekatcı abiye sorduğumda yok biz müdahale edemeyiz demişti beni bu konuda aydınlatırsanız sevinirim
O sana bağlı bisey müdahale etme yetkisi olaya göre değişir herhangi bir terör saldırısı sırasında müdahale edersen pek bisey olmaz. Ama normal bi saldırıya kavgaya müdahale edersen Kemal Sunal in Meraklı Köfteci filmindeki gibi muamele görürsün ...
[fon‌t=Arial]Rahat yatakta ölmek azap olmaz mı bize, çile kanlı sınır boyları bize mezar olmalı...[/font]
(12-11-2017, Saat: 19:00)Terminator Adlı Kullanıcıdan Alıntı: O sana bağlı bisey müdahale etme yetkisi olaya göre değişir herhangi bir terör saldırısı sırasında müdahale edersen pek bisey olmaz. Ama normal bi saldırıya kavgaya müdahale edersen Kemal Sunal in Meraklı Köfteci filmindeki gibi muamele görürsün ...
Nabiza göre şerbet yani
Aynen öyle çoğu polis sivil hayatında karışmaz kavgaya dövüşe çünkü kendi daha çok yipratilir.
[fon‌t=Arial]Rahat yatakta ölmek azap olmaz mı bize, çile kanlı sınır boyları bize mezar olmalı...[/font]
Merhaba benim on disler yamuk 2si ustte binme ama az yani fazla degil. Onun yanindakilerde yamuk 
Cigneeme engel degil,,,konusmaya degil ,kekeme yok
Birde yemek yerken sadece sol ceneden kat kat sesler geliyor bn bi ara dolgu olmustum 1 sene filan ordan yemk yemedim bundan kaynakli olabilrmi
(13-11-2017, Saat: 01:31)Alpay Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba benim on disler yamuk 2si ustte binme ama az yani fazla degil. Onun yanindakilerde yamuk 
Birde yemek yerken sadece sol ceneden kat kat sesler geliyor bn bi ara dolgu olmustum 1 sene filan ordan yemk yemedim bundan kaynakli olabilrmi

Kardeşim dişlerin aşırı derece yamuk değilse sorun etme. Biz burda ne söylesek boş mülakatlara girerek şansını denemelisin ama benim bildiğim dişe pek fazla dikkat etmiyorlar.
(13-11-2017, Saat: 01:31)Alpay Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba benim on disler yamuk 2si ustte binme ama az yani fazla degil. Onun yanindakilerde yamuk 

Hiçbir sıkıntı olmaz. Okuldakilerin dişlerini görsen çok şaşırırsın. Ben bu yıl kazandım ama  gitmedim bir nevi bıraktım diyebilirim.
RP0bOn.jpg" />
(13-11-2017, Saat: 23:11)Pmyo06 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Hiçbir sıkıntı olmaz. Okuldakilerin dişlerini görsen çok şaşırırsın. Ben bu yıl kazandım ama  gitmedim bir nevi bıraktım diyebilirim.
Eğer nedeni özel değilse neden gitmedin dostum söyleyebilir misin

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Wink Pöh Hakkında Birkaç sorum var? YusufCanturk 3 379 14-10-2017, Saat: 22:55
Son Yorum: Berkanu
  Sayın Mavi bir sorum olacak. benpolisolacaam 4 620 12-01-2017, Saat: 00:59
Son Yorum: Mavi
  Bir sorum olacak .s Çağatay 4 554 10-01-2017, Saat: 13:54
Son Yorum: ÖzelHarekat209
  Bir sorum olacak . Çağatay 4 658 07-01-2017, Saat: 22:47
Son Yorum: Semih38
  Bir sorum olacak . Çağatay 1 419 04-01-2017, Saat: 23:10