Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BOMBALI SALDILAR
#1
Sad 
Sabah 3 şehit öğlen bir bomba aksam bir bomba daha ne hallere düştük be alışmayı da geçtik artık buna göz yumanların ve bütün sorumluların Allah belasını versin. şehitlerimize Allahtan rahmet yaralılarımıza acil şifalar diliyorum !!
Cevapla
#2
Allah rahmet eylesin, mekanları cennet olsun.

Bu arada kesinlikle haklısın.. 15-20 sene önce her bir şehit için kıyamet kopardı diyor annem fakat şimdi ise "mekanları cennet olsun" demekle yetiniyoruz maalesef.
                                              
Cevapla
#3
İşin saçma yanı ve can alıcı noktası ise saçma sapan ve hayali bir şey olan dizi karakteri : ''Hüsnü Çoban'' ölümü için sosyal medya ayağa kalkıyor , kampanyalar , etkinlikler ve benzeri şeyler düzenleniyor.Her gün bir sürü gerçek ''Polis ve Askerlerimizi'' toprağa veriyoruz ama bir Allah'ın kulu çıkıp da bir şeyler yapmaya çalışmıyor.Nasıl bir millet haline geldik.Bu da şerefsizlerin işine geliyor.Resmen ayakta... Anladığınız gerisini siz.
Gemisi batan kaptan su üstünde yürüse genede sızlar içi... Cry  

pzMXDo.png
WWW
Cevapla
#4
Bu hayatta anneyi, babayı veya kardeşinizi kaybetmekten sadece daha kötü bir şey var o da bir anne, babanın evladını kaybetmesi.. Babalar genelde şehit oğullarına göz yaşı dökmez ancak içinde fırtınalar kopup, dağlar yerinden oynuyor desek yetersiz kalır.
                                              
Cevapla
#5
Artık haberleri açmaya korkar oldum her açtığımda şehit haberi görmek, ailelerinin o acılarını izlemek üzüyor insanı. Şimdi eve gelirken gördüm E-5 kenarı adım başı polis kaynıyor köprü üstleri desen aynı yine önemli biri geliyor demek ki dedim keşke askerimizin, polisimizin, milletimizin canı da böyle kıymetli olsa onlar için de daha fazla şey yapılsa.. Mekanları cennet olsun Allah milletimize sabır versin.
Cevapla
#6
Diyanet işleri başkanın aracı milyon dolarlık zırh ve kurşun geçirmez iken, PÖH'E ticari siyah bir minibüs verip üstüne Özel Harekat yazıyorlar. Ne beklersin ? adamlar çatışmaya giden polisini koruyamıyor daha ama gel de bunu ısrarla anlamamak isteyenlere anlat.

Kilis valisinin dediği gibi "yer çekimi var tabii ki şehre füze düşecek superman olup füzeyimi engelleyeyim?" güler misin ağlar mısın.
                                              
Cevapla
#7
''Hiç kimse bu ülkenin gücünü test etmeye kalkmasın.'' Hatırladınız mı.Gördük testi de gücü de.

Yahu Cumhurbaşkanı'nın Ana Yasaya uymadığı ve saygı göstermediği bir ülkede yaşıyoruz düşünebiliyor musunuz. O zaman kimse uymasın.İstediğimiz gibi at koşturalım.

Bir şey değil komedi sadece.Canlı komedi hemde...
Gemisi batan kaptan su üstünde yürüse genede sızlar içi... Cry  

pzMXDo.png
WWW
Cevapla
#8
Normal bir vatandaş anayasa beni bağlamaz deseydi eğer şuan o kişi ceza evinde olurdu anayasaya hakaret suçundan. Bu da demek oluyor ki hukuk devleti sizlere ömür..

Neyse gece gece "tavsiyeler" konusunda karnımı acıktırdınız, bakalım mutfakta neler varmış..
                                              
Cevapla
#9
Bir subay şehit oldu diye yakın menemeni diyen Atatürkü arıyoruz biz.
Ölümü belinde taşımaktır POLİSLİK.  
İnstagram: nzht.orhn
Cevapla
#10
Bu coğrafyanın kaderi bu ne yazık ki.Önüne geçmek için başta uyuyan milletin güzelce uyandırılması gerekiyor.Aksi halde ülke 70'lere dönebilir ve de günlük kayıp en az 30 kişiyi bulur.Pol 1 - Pol Der hatırladınız? Tarih okuyan bilir.İşler zor.Bakalım neler olacak ilerleyen günlerde,aylarda ve de senelerde.Tabi ölmezde sağ kalırsak göreceğiz.
Gemisi batan kaptan su üstünde yürüse genede sızlar içi... Cry  

pzMXDo.png
WWW
Cevapla
#11
(03-05-2016, Saat: 23:51)Mavi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu coğrafyanın kaderi bu ne yazık ki.Önüne geçmek için başta uyuyan milletin güzelce uyandırılması gerekiyor.Aksi halde ülke 70'lere dönebilir ve de günlük kayıp en az 30 kişiyi bulur.Pol 1 - Pol Der hatırladınız? Tarih okuyan bilir.İşler zor.Bakalım neler olacak ilerleyen günlerde,aylarda ve de senelerde.Tabi ölmezde sağ kalırsak göreceğiz.

Sağ kalırsak görelim.
Ölümü belinde taşımaktır POLİSLİK.  
İnstagram: nzht.orhn
Cevapla
#12
Allah rahmet eylesin, mekanları cennet olsun.
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi