Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
boy!!!!!!
polis olmak istiyorum bu fikrim çok kısa bir zaman içerisinde gerçekleşti belki sizler heves diyeceksiniz ama ben öyle olduğunu düşünmüyorum belki de öyledir Huh
az da olsa araştırma yaptım ve bayanlarda 1.62 yada 1.65 gibi boy sınırlaması var ben kendimi 1.63 sanıyodum dedim bir daha ölçiyim ben mi beceremedim bilmiyorum ama 1.60 çıktım . ben şimdi ygs den iyibir puan alsam sözlü mülakatı ,fizikse yeterlilik sınavını geçsem boy yüzünden beni almicaklarmı yani. boy çok önemli mi ya
Boyunuz tutmazsa mülakatın ilk kısmında eleniyorsunuz zaten. Siz düzgün ölçtünüz mü? Birde eczanede falan ölçünün derim. Sonuçta cmler ile ya gireceksiniz ya giremeyeceksiniz.
1.62 kurtarıyor benim bildiğim.Ama belli de olmaz.
Gemisi batan kaptan su üstünde yürüse genede sızlar içi... Cry  

turkish-police-officer-talks-on-a-phone-...?s=594x594
Ohaa sende benim durumumdasin aynii ayni seyi ben 3 gun once yasadim ve hayal kirikligina ugradim butun heveslerm yikildi Sad
Basketboll oyna gece yatmadan süt ve barfiks bu tür seyler dogal yontemlerle boy uzatmadir
Birde biyolojik kısmı var doktora git boy uzatilabiliyor ama ameliyatsiz oluyormu bilmiyorum belki bi ümit ilac falan vardır
Ameliyatla bi sekilde uzatiyorlar ama ameliyat sonucta girme derim
Dedigim gibi ilac vs yontemlerle boy uzamasi hakkinda pek bir bilgim yok ama doktora gidebilirsin
Dağlar Hayrandır Kartalların Uçuşuna
Kartallar Hayrandir ÖZEL HAREKATIN Duruşuna 
Boy engeldir boyun aranan kıriterlerden fazla olması gerek boyun kısâysa almazlar
      ADİLE  SADULLAH  MERMERCİ  POLİS                                   

MESLEK  YÜKSEKOKULU  ÖĞRENCİ      
                     ADAYI 2018
boy uzatmak istiyasaniz yogurt yiyin gencler

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi