Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BOY-KİLO
Daha önce sorduğumda vücut kitle endeksine bakıyorlar sadece denmişti ama burada kesin bir boy kilo da söylenmiş. Yani boy kilo kesin tutması mı gerekiyor...?
Bayanlarda boy 162 cm olası vücut kitle endeksi de
18-27 olması gerekiyor.
     Tüm siyahlara inat beyaz ol ✨
birinin tutmaması gibi bi durum olsa
Boyun mu kısa ?
Boy tutmalı elenirsiniz kilo da ise vücut kitle endeksiniz 18den az 27 den fazlaysa eliyolar. 250 bayan alimi olacak bu yıl kesin elerler.
Tekrardan dene istersen sende..
benim boyum 1.60
(28-04-2016, Saat: 23:25)FATMA23 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Daha önce sorduğumda vücut kitle endeksine bakıyorlar sadece denmişti ama burada kesin bir boy kilo da söylenmiş. Yani boy kilo kesin tutması mı gerekiyor...?

evet tutması gerekiyor kitle endeksi farklıdır mesela erkek için söylüyorum 160  boyu vardır 60 kilosu vardır kitle endeksi sağlıklı ve normal çıkar ama pmyo giremez çünkü boyu tutmamaktadır.
Belki eksik olcmüssündur hastanede bak bir de ben baktım benimkini doğru ölçüler hastanede.
Arkadaşlar bu arada gitmeden kan değerlerinizi, kulak , göz ve kontrol ettirmek istediğiniz bir şey varsa şimdiden baktırin ben baktirdim hepsine ne olur olmaz bir problem varsa şimdiden önüne geçebilirsiniz.
(28-04-2016, Saat: 23:40)erva Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Belki eksik olcmüssündur hastanede bak bir de ben baktım benimkini doğru ölçüler hastanede.
Arkadaşlar bu arada gitmeden kan değerlerinizi, kulak , göz ve kontrol ettirmek istediğiniz bir şey varsa şimdiden baktırin ben baktirdim hepsine ne olur olmaz bir problem varsa şimdiden önüne geçebilirsiniz.

hastanede hangi poliklinikte ölçüyorlar acil de falan mı yoksa
Boyunuzu öğrenmek için terzilerin kullandığı metre ölçer araçlarını kullanıyorsunuz ve boyunuz hakkında yanlış bilgi ediniyorsunuz. Erva'nın dediği gibi hastanede baktırın bazı ASM'lerde ve eczanelerde de var boy ölçer.

Edit; hastaneler muayene haricinde uğraşıp boyunuza bakmak istemeyebilir. Eczanelerde veya ASM'lerde ölçtürün

(28-04-2016, Saat: 23:42)IntoTheWild Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Boyunuzu öğrenmek için terzilerin kullandığı metre ölçer araçlarını kullanıyorsunuz ve boyunuz hakkında yanlış bilgi ediniyorsunuz. Erva'nın dediği gibi hastanede baktırın bazı ASM'lerde ve eczanelerde de var boy ölçer.

Edit; hastaneler muayene haricinde uğraşıp boyunuza bakmak istemeyebilir. Eczanelerde veya ASM'lerde ölçtürün

teşekkürler.
Doktorun odasında vardı rica ettim ölçtü.

160 -162 yakın doğrusunu öğren içinde bir tereddüt kalmaz hem
(28-04-2016, Saat: 23:35)FATMA23 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: benim boyum 1.60

1.60 ise giremezsiniz.En az 1.62 boy şartı mevcuttur.
(28-04-2016, Saat: 23:25)FATMA23 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Daha önce sorduğumda vücut kitle endeksine bakıyorlar sadece denmişti ama burada kesin bir boy kilo da söylenmiş. Yani boy kilo kesin tutması mı gerekiyor...?

malesef öyle ben geçen yıl girdim boya da kiloya da ayrı ayrı bakıyorlar

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Boy kilo pöhjöh 6 360 03-06-2017, Saat: 19:17
Son Yorum: mlhasln
  İntibaktaki sağlıkta tekrardan kilo indeksi ölçülüyor mu? nicomedia41 3 266 02-06-2017, Saat: 23:59
Son Yorum: mertcakar25
  boy ve kilo bozkurt34 3 296 31-05-2017, Saat: 21:32
Son Yorum: feyza
  Pmyo kilo şartı rachal1234 5 459 27-05-2017, Saat: 22:38
Son Yorum: Mavi
  Kilo alma taktigi pöhjöh 5 326 18-05-2017, Saat: 03:37
Son Yorum: Terminator

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi