Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BOY SORUNU
Boyum 1.63-1.64 civarı yani sınırdayım. Eksik ölçme gibi bi durum varmı? Eğer varsa elendim demektir  Undecided
Eksik ölçme yoktur. Boylar dijital makina ile hatasız olarak ölçülüyor. Bazılarının evde kendi ölçtüğü boy genellikle yanlış olduğundan orada gerçek boyunu öğrendiğinde eksik ölçülüyor diyor. Ortalığada böyle bir dedikodu yayılmış durumda.
0145YR.jpg
Eksik ölçme diye bir şey yoktur, evde yanlış ölçme vardır.
Askeri okuldaki çıkan boyla , polis okulunda çıkan boy bir olmayabiliyor.Makinede sonuçta kul yapımı.Yanlış ölçmez diye bir şey yok.Ama oldukça nadir karşılaşılan bir durum.Genelde %99.9 gerçek boyunuzu ölçmektedir.
Gemisi batan kaptan su üstünde yürüse genede sızlar içi... Cry  

pzMXDo.png
Merhaba,

Yeni edindiğim bilgiye göre yaş sınırı 30 olmuş.Ben 1989 doğumluyum boyum tam sınırda ondan endişeliyim ayrıca KPSS sınavına girdim oradan 60 puan alırsam Polis olabilme şansım var mı ve YGS sınavına da girmem gerekiyor mu?Yardımcı olabilir misiniz?
(14-11-2016, Saat: 10:52)_kakarakukuri_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba,

Yeni edindiğim bilgiye göre yaş sınırı 30 olmuş.Ben 1989 doğumluyum boyum tam sınırda ondan endişeliyim ayrıca KPSS sınavına girdim oradan 60 puan alırsam Polis olabilme şansım var mı ve YGS sınavına da girmem gerekiyor mu?Yardımcı olabilir misiniz?

29 yasinsan gun almamis lisans mezunu iseniz lisans kpss ile polis olabilirsiniz.Pomem icin en az 70 ve uzeri paem icin en az 80 ve uzeri puan almaniz gerek kesin girmek icin.Sinirda puan alanlar siralamaya giremiyor.Ygs ye girmenize gerek yoktur.

pzMXDo.png
(14-11-2016, Saat: 11:00)Mavi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(14-11-2016, Saat: 10:52)_kakarakukuri_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba,

29 yasinsan gun almamis lisans mezunu iseniz lisans kpss ile polis olabilirsiniz.Pomem icin en az 70 ve uzeri paem icin en az 80 ve uzeri puan almaniz gerek kesin girmek icin.Sinirda puan alanlar siralamaya giremiyor.Ygs ye girmenize gerek yoktur.

merhaba,
Ortaöğretim olan kpss sınavında yeteri puan alsa bile giremiyor mu?Ayrıca kpss sınavını kaçıran ygs sınavına girse şansı olabilir mi?
Bu yıl pmyo girdim boyum tam 1.67 sınırda kaldı şimdi özel harekat için başvurumu yaptım özel harekatta 1.67 sorun çıkarır mı engel mi
(14-11-2016, Saat: 14:39)Kaanayaan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu yıl pmyo girdim boyum tam 1.67 sınırda kaldı şimdi özel harekat için başvurumu yaptım özel harekatta 1.67 sorun çıkarır mı engel mi
Engel değil.
(14-11-2016, Saat: 13:09)_kakarakukuri_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(14-11-2016, Saat: 11:00)Mavi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 29 yasinsan gun almamis lisans mezunu iseniz lisans kpss ile polis olabilirsiniz.Pomem icin en az 70 ve uzeri paem icin en az 80 ve uzeri puan almaniz gerek kesin girmek icin.Sinirda puan alanlar siralamaya giremiyor.Ygs ye girmenize gerek yoktur.

merhaba,
Ortaöğretim olan kpss sınavında yeteri puan alsa bile giremiyor mu?Ayrıca kpss sınavını kaçıran ygs sınavına girse şansı olabilir mi?

Hayır sadece lisans KPSS ile polis alımı mevcut.YGS ile PMYO'ya girebilirsiniz ama yaşınız tutmuyor.

pzMXDo.png

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  dershane sorunu mehmet4546 14 806 20-08-2017, Saat: 18:41
Son Yorum: paingain
  Diş sorunu Hasanhasan 1 211 20-08-2017, Saat: 03:07
Son Yorum: erva
  YÜZDEKİ İZ SORUNU çamurşevket 2 226 19-08-2017, Saat: 01:38
Son Yorum: çamurşevket
  Diploma sorunu için yardım lütfen KEŞANLI 3 314 18-08-2017, Saat: 22:13
Son Yorum: KEŞANLI