Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cemaat ?
Yeni renk Dershanesine zorla gönderildim sıkıntı olur mu ? Ve cemaat le olan ilişkimizı nasıl araştırıyor? ??
ya ben de fem dersanesine gittim sadece öğretmen kadrosundandı paralel yapıyı falan hiç akıl bile edemedim
Bilmiyorum maalesef Sad(
inşallah sorun çıkmaz yaa Sad
İnşallah çıkacağını sanmıyorum herkes bilmeden bu cemaatin bi kurumunda bi yerinde bulunmuştur şöyle ya da böyle bu kadar da abartmazlar
Arkadaşlar biz her ne kadar sorun olmayabilir desekte bunu sorun yapabilirler. Tam bilemiyorum. Belli olmaz.
Nasıl bi araştırma yapıyolar ki nerden bulacaklar oraya gittigimizi
femciler niyetlenmesin kardeşlerim
Genelde en kapsamlı detay ve araştırma okulun sonundaki mülakatta yapılıyor diye okudum bir kaç yerde.Ama girişte de de benzer şeyler olabilirmiş.Nasıl bir araştırma ve detay arandığına dair bir şey bulamadım.Sorun çıkabilir yani dua edin çıkmasın.
Gemisi batan kaptan su üstünde yürüse genede sızlar içi... Cry  

pzMXDo.png
FEM değil yeni renk
moral bozmak gibi olmasın ama hocamın kuzeni 2 yıl polis okuluna gitmiş ve 2 yılın sonunda sırf arkadaşlarının cemaatle ilişkisi var diye atanamamış. ama siz yine de daha iyi bilen birilerine sorun
(02-04-2016, Saat: 04:52)dilan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: moral bozmak gibi olmasın ama hocamın kuzeni 2 yıl polis okuluna gitmiş ve 2 yılın sonunda sırf arkadaşlarının cemaatle ilişkisi var diye atanamamış. ama siz yine de daha iyi bilen birilerine sorun

Elenenlerden cemaatle alakası olan ve olmayan binlerce arkadaş elendi buna yormamak gerekiyor.
Ona kalırsa benim amcamın arkadaşının oğlu pmyo okuyo ve kendisi koyu cemaatci yani FEM Dershanesi ne gitti nt kartı var hatta evlerine her gün zaman gazetesi geliyodu abonelerdi.
(02-04-2016, Saat: 05:44)Hsyndmrl Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(02-04-2016, Saat: 04:52)dilan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: moral bozmak gibi olmasın ama hocamın kuzeni 2 yıl polis okuluna gitmiş ve 2 yılın sonunda sırf arkadaşlarının cemaatle ilişkisi var diye atanamamış. ama siz yine de daha iyi bilen birilerine sorun

Elenenlerden cemaatle alakası olan ve olmayan binlerce arkadaş elendi buna yormamak gerekiyor.

Aynen öyle.Haksız yere elenen bir sürü polis adayı vardı.Hatta şuanda halen mahkemelerde haklarını aramak için uğraşıyorlar.
Gemisi batan kaptan su üstünde yürüse genede sızlar içi... Cry  

pzMXDo.png

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Cemaat dersanesi Yunusgeliyor 11 1,361 23-07-2016, Saat: 13:34
Son Yorum: Platinyum
  cemaat meselesi kerim 3 820 30-05-2016, Saat: 16:53
Son Yorum: kerim
  CEMAAT İLİŞKİSİ rocky6761 3 1,057 22-05-2016, Saat: 23:35
Son Yorum: rocky6761
  Cemaat Özgür 6 1,101 09-02-2016, Saat: 01:55
Son Yorum: emre çam