Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
dikiş izi
1 hafta önce parmağımı kestim ve derin olduğu için dikiş atıldı dikiş izi çok küçük ama bi engel teşkil eder mi
Herhangi bir sorun engel teşkil etmez geçmiş olsun.

Benim de kolumda küçük bi yağ bezesi vardı, bu gün onu aldırdım. ve dikiş atıldı, her hangi bir sorun teşkil eder mi ? bi de bi kaç tane de ince ince çizik var sorun teşkil eder mi ?
Yağ bezesi duruyor olsaydı da sorun olmazdı ve birkaç dikişten de sorun olmaz. Birkaç tane çizik ne çiziği ?

valla kardeşim yalana gerek yok, çocukken salaklık yapıp ince ince çizmiştim bir iki tane belli berlirsiz ince ince çizikler var. öyle yani bir kaç tane işte. çalı çizdi falan diyip geçebilir miyim yoksa ne yapmam gerekiyor bilmiyorum.
Dostum yanlamasına çizdi isen hepsini ve bu çiziklerin arasında boşluk yoksa kendine zarar verdiğin çok belli olur.

Ha, eğer yanlamasına değilse veya yanlamasına sadece 1-2 çizik ise cam kesti çalı çizdi çocukken dersin. Ancak dediğim gibi çok az boşluk varsa ve hepsi yanlamasına sıralı şekilde gidiyorsa sorun yapmamaları kaçınılmaz.

Çizikler uzun değilse ve dediğin gibi ince ise üstüne fondoten sür git zaten kolunun üstünde ki kıllarda onu kamufle eder sıyırıp gidersin. Kendi torpilinizi kendiniz yaratmayı bilin biraz benden beklemeyin Big Grin

Ahahhaha arkadaş çakal çıktı Big Grin

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Dikis KAVGA PMYO Erzory 4 342 29-08-2017, Saat: 17:53
Son Yorum: betulcelik
  YÜZDEKİ DİKİŞ İZİ LUTFEN BAKIN hasan9966 6 635 27-02-2017, Saat: 12:51
Son Yorum: hakan_pöh
Exclamation Kaşımdaki büyük olmayan dikiş? Kadim.123 4 538 10-11-2016, Saat: 11:45
Son Yorum: Mavi
  Kaşımın Yanındaki Dikiş izi Tolgahan 6 644 01-11-2016, Saat: 00:30
Son Yorum: srdrkymk
  Elimde dikiş izi varr kamilbulut01 6 524 28-10-2016, Saat: 19:50
Son Yorum: kamilbulut01

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi