Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Diş
Ön dişimde küçük bir kırık var geçen sene pmyo mulakatinda sorun çıkmamıştı bu sene hem pmyo hemde astsubaylık deneyeceğim sizce dişimi yaptırmalımıyım.Saolun.
Dişini yaptırırsan senin için daha iyi olur
[fon‌t=Arial]Rahat yatakta ölmek azap olmaz mı bize, çile kanlı sınır boyları bize mezar olmalı...[/font]
Saolun biz yaptıralımda sorun çıkmasın bari
Kaplama yaptırma, POMEM'de çok sıkıntı çıkmıştı kaplama olanlarda. Dolgu yaptır.
                       v51akr.jpg
(10-05-2017, Saat: 10:51)karaca93 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kaplama yaptırma, POMEM'de çok sıkıntı çıkmıştı kaplama olanlarda. Dolgu yaptır.

benim ön dişlerim kaplama sorun cıkar mı ya pomem de ne diye sorun çıkarmışlar ki  Huh
(10-05-2017, Saat: 14:22)2017POLİSADAYI Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(10-05-2017, Saat: 10:51)karaca93 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kaplama yaptırma, POMEM'de çok sıkıntı çıkmıştı kaplama olanlarda. Dolgu yaptır.

benim ön dişlerim kaplama sorun cıkar mı ya pomem de ne diye sorun çıkarmışlar ki  Huh

Her okulun ön sağlık kurulu bir değil. Dişi kırık olup yaptıracaklara önerim dolgu. Onun haricinde önceden dişini kaplama yaptırdıysan ön sağlıktan geçsen bile okula çağrıldığında genel sağlık taramasında doktor eğer dişleri kaplama diye not düşerse sıkıntı olur. Ama her doktorda bir değil. Kimi kılı kırk yarıyor kimiside ağzında dişin tamsa imzasını atıyor çıkıyorsun. Fazla kasma sen inş. Kıl kırk yaran cins adamlara denk gelmezsin.
                       v51akr.jpg
(10-05-2017, Saat: 15:55)karaca93 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(10-05-2017, Saat: 14:22)2017POLİSADAYI Adlı Kullanıcıdan Alıntı: benim ön dişlerim kaplama sorun cıkar mı ya pomem de ne diye sorun çıkarmışlar ki  Huh

Her okulun ön sağlık kurulu bir değil. Dişi kırık olup yaptıracaklara önerim dolgu. Onun haricinde önceden dişini kaplama yaptırdıysan ön sağlıktan geçsen bile okula çağrıldığında genel sağlık taramasında doktor eğer dişleri kaplama diye not düşerse sıkıntı olur. Ama her doktorda bir değil. Kimi kılı kırk yarıyor kimiside ağzında dişin tamsa imzasını atıyor çıkıyorsun. Fazla kasma sen inş. Kıl kırk yaran cins adamlara denk gelmezsin.

Insallah ya nasip bakalim ama aklim karisti Sad

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi