Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
diş teli
Arkadaslar benim dişimin ön tarafinda degil ama gözükmeyen yani arka tarafinda tel takilidir. Sizce bir sıkıntı olur mu ?
Kılavuzu hiç okudun mu?
  EDEB YA HÛ!

2jDXYE.jpg

(12-11-2016, Saat: 11:26)mali80 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaslar benim dişimin ön tarafinda degil ama gözükmeyen yani arka tarafinda tel takilidir. Sizce bir sıkıntı olur mu ?

Diş eksikliği, Çene ileriliği veya geriliği olmadığı sürece diş teli sorun çıkarmaz.
Gerilir zorlu bir yay
(12-11-2016, Saat: 11:27)aLektaMovk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kılavuzu hiç okudun mu?

Kilavuz gibi adamlarsiniz size soralim dedik Smile
(12-11-2016, Saat: 11:29)mali80 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(12-11-2016, Saat: 11:27)aLektaMovk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kılavuzu hiç okudun mu?

Kilavuz gibi adamlarsiniz size soralim dedik Smile

Taş taş mı geçiyorsun birader? Diş konusunda tedavi görenler kabul edilir yazıyor kılavuzda. Saçma sorular sormayı bırakın artık.
  EDEB YA HÛ!

2jDXYE.jpg

(12-11-2016, Saat: 11:32)aLektaMovk Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(12-11-2016, Saat: 11:29)mali80 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kilavuz gibi adamlarsiniz size soralim dedik Smile

Taş taş mı geçiyorsun birader? Diş konusunda tedavi görenler kabul edilir yazıyor kılavuzda. Saçma sorular sormayı bırakın artık.

Okumadik işte kardes veya unutmusuzdur hayir demek bu kadar mi zor neyi uzatiyon
(12-11-2016, Saat: 11:36)mali80 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(12-11-2016, Saat: 11:32)aLektaMovk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Taş taş mı geçiyorsun birader? Diş konusunda tedavi görenler kabul edilir yazıyor kılavuzda. Saçma sorular sormayı bırakın artık.

Okumadik işte kardes veya unutmusuzdur hayir demek bu kadar mi zor neyi uzatiyon

Aynen bu kadar zor, okumadım dersen sq oku gel diyecektim, okuduysan 2 günde unutulacak bir şey değil. Burada bu şekil soru ben de sordum ama senin ki kadar saçması ve açıklayıcı  cevabı olan kılavuzu es geçmedim. Senin yaptığın iş "ASKERLİK ŞARTI KALDIRIL!" haberini "ABİ; ASKERLİK ŞARTI KALDIRILDI MI?" gibi bir şey. Şimdi böylelerine neden yardımcı olalım?
  EDEB YA HÛ!

2jDXYE.jpg

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi