Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fiziki sorunlar - mülakat
#1
ameliyat olduktan sonra dudağımda kayma oldu ama zamanla düzeldi sadece biraz kayma kaldı mülakatta elenirmiyim bir de mülakat sınavında çok iyi olacağımdan eminim şimdiden hazırlanmaya başladım ama fiziki sorunlarım var almazlar mı illa kusursuz mu olunması gerek
Cevapla
#2
Sağlık aşamasından ufak tefek kusurları olanlarda geçebiliyor zaman zaman. Şansına kalmış bir şey. (çocuğun yanağında kocaman ben var, elenmesi gerekiyor ama çocuk sildiririm diye ikna edebiliyor doktorları mesela). Doktorlara gerekli açıklamasını da yaparsan şansın artar. Onlar şu kusurun var, bu kusurun var dediğinde sus pus olmak yerine polisliği çok istiyorsan savaşmalısın. Kendini savunacak bir şeyler bulmalısın hemen. Verdiğim örnekteki çocuk sussaydı daha ilk aşamadan kalmıştı ama ikna edebildi. Sende sorun olacağını düşünmüyorum ama olurda sorun ederlerse bile savunma konuşmanı şimdiden ayarla Smile
Cevapla
#3
(10-02-2016, Saat: 22:53)emre213 o zaman çok istekli olduğumu belirtirim fizikiden korkuyorum parkurdan değil onu geçerim eminim ama arkadaşlarım eliyorlar falan diyorlar iyice korkuyorum Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sağlık aşamasından ufak tefek kusurları olanlarda geçebiliyor zaman zaman. Şansına kalmış bir şey. (çocuğun yanağında kocaman ben var, elenmesi gerekiyor ama çocuk sildiririm diye ikna edebiliyor doktorları mesela). Doktorlara gerekli açıklamasını da yaparsan şansın artar. Onlar şu kusurun var, bu kusurun var dediğinde sus pus olmak yerine polisliği çok istiyorsan savaşmalısın. Kendini savunacak bir şeyler bulmalısın hemen. Verdiğim örnekteki çocuk sussaydı daha ilk aşamadan kalmıştı ama ikna edebildi. Sende sorun olacağını düşünmüyorum ama olurda sorun ederlerse bile savunma konuşmanı şimdiden ayarla Smile
Cevapla
#4
Bayan alım kontenjanı az olduğu için fazla bayan başvurusu olursa ince eleyip sık dokuyacakları kaçınılmaz bir gerçek. Dolayısıyla elekten geçirecekler. Çoğu bayan parkurdan geçiyor ve yığılma olmasın diye sözlü mülakatta istedikleri gibi eliyorlar.
Cevapla
#5
(10-02-2016, Saat: 23:01)emre213 o zaman başka meslek mi seçiyim ama polisliği aşırı istiyorum çocukluk hayalim Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bayan alım kontenjanı az olduğu için fazla bayan başvurusu olursa ince eleyip sık dokuyacakları kaçınılmaz bir gerçek. Dolayısıyla elekten geçirecekler. Çoğu bayan parkurdan geçiyor ve yığılma olmasın diye sözlü mülakatta istedikleri gibi eliyorlar.
Cevapla
#6
Aslında bakarsan bende bir yandan polislik hedefim için ygsye ağırlık verirken diğer yandan olmazsa diye lys ye çalışıyorum ve alternatif mesleklere bakıyorum. Polisliği dene olmazsa lys den iyi bir puanla üniversiteye yerleşmeye bak belki sonra pomem okursun.
Cevapla
#7
(10-02-2016, Saat: 23:19)emre213 Pomem içinde bu şartlar gerekli mi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aslında bakarsan bende bir yandan polislik hedefim için ygsye ağırlık verirken diğer yandan olmazsa diye lys ye çalışıyorum ve alternatif mesleklere bakıyorum. Polisliği dene olmazsa lys den iyi bir puanla üniversiteye yerleşmeye bak belki sonra pomem okursun.
Cevapla
#8
4 sene üniversite okursan pomeme başvurabiliyorsun
Cevapla
#9
(10-02-2016, Saat: 23:26)emre213 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 4 sene üniversite okursan pomeme başvurabiliyorsun

teşekkür ederim
Cevapla
#10
Arkadaşlar fiziki mülakatlarda bayanlar için neler bulunuyor açıkcası elenirim diye tereddütteyim. Sizce geçmek zor mu veya geçebilmek için Önerileriniz var mı? Teşekkür ederim.
Cevapla
#11
Herkes gibi parkurdan geçiliyor. Ağırlık taşıma var her bi elinde 10 kilo.. bayan erkek ayni şekilde oluyor çoğunlukla. Geçebilmek için hızlı olmak lazım Smile
Cevapla
#12
Az önce denedim mekik ve şınavda zorlandım. Ygsden sonra spor salonuna gitmeyi düşünüyorum 270 geçersem?
Cevapla
#13
mekik ve şınav yok
Cevapla
#14
Bana göre spor salonuna gitmene gerek yok o kadar kısa süre için. Evde her gün 5 şınav 5 mekik dene her gün. Bu arada kızlarda tam şınav değil kollarının kırılması yetiyor diye biliyorum.
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sözlü Mülakat kptn7171 4 232 Dün, Saat: 17:10
Son Yorum: Terminator
Star Sözlü mülakat Emirhan4141 5 331 10-04-2017, Saat: 03:39
Son Yorum: Terminator
  Sözlü mülakat/psikolojik Nnisa 0 198 29-03-2017, Saat: 00:21
Son Yorum: Nnisa
  mulakat tarıhlerı elifbabacan5 2 269 20-03-2017, Saat: 14:00
Son Yorum: elifbabacan5
  Mülakat tarihi hakkında? BayanÇevik 2 249 11-03-2017, Saat: 11:10
Son Yorum: BayanÇevik

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi