Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Göz
Arkadaşlar bugün göz doktoruna gittim. Pmyo için dereceleri felan öğreneyim dedim. Dereceler yuksek çıktı biraz. Çok yüksek değil ama pmyo şartlarını karşılamıyor maalesef. Ne olur ne yapabilirim diye sordum doktora. O da göz çizdirme operasyonundan bahsetti. Zaten biliyordum ama doktorunun söyledikleriyle bilgim arttı biraz daha. Uzun lafın kısası gözleri çizdireceğim pmyo için. Bu noktada sizlere sorularım var. Pmyo mülakatları ne zaman yapılır. Ygs den kac gun sonra. Mayıs diyen var, 2 hafta sonra diyen var. Ona göre bende gözlerimi çizdireceğim. Yanıtlarınızı bekliyorum.
0145YR.jpg
Ben Mayısta mülakat tarihleri açıklanır, Haziranda da mülakat olur diye düşünüyorum. Tabi şahsi fikrim. Mülakattan önce çizdirebilirsin bence.
Kaya kardeşim mülakatta gittiğin de genel sağlık testin gözlerine bakıyorlarmış eğer göz hariç başka bi sıkıntın olmazsa bide pmyo yu kazanacak durumdaysan sana gözlerin için zaman tanıyorlarmış diye duydum. Ama ne kadar doğru bilemem. Gerçi göz çizdirmek küçük bi operasyon 10 15 dk bişey. Yinede riske atılmaz ygs den hemen sonra çizdirebilirsin
(09-03-2016, Saat: 00:40)Cihan58 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kaya kardeşim mülakatta gittiğin de genel sağlık testin gözlerine bakıyorlarmış eğer göz hariç başka bi sıkıntın olmazsa bide pmyo yu kazanacak durumdaysan sana gözlerin için zaman tanıyorlarmış diye duydum. Ama ne kadar doğru bilemem. Gerçi göz çizdirmek küçük bi operasyon 10 15 dk bişey. Yinede riske atılmaz ygs den hemen sonra çizdirebilirsin

Evet o olayı bende duydum ama bir an önce aradan çıksın diyorum. 15 dakikalık bir operasyon için riske atmaya değmez. Göz probleminide aştıkmı önümüzde bir engel kalmayacak Allah'ın izniyle. Mülakatlara kafamız rahat gideriz.
0145YR.jpg
Arkadaşlar bu göz çizdirme operasyonu 18 yaşından küçüklere yapılmıyormuş galiba. Ben mayıs ayında 18 e gireceğim. Mülakatlar mayıstan önce yapılır mı? Geçen sene hangi ayda yapılmıştı?
0145YR.jpg
İntibakta zaten derecelerin sağlanmıyorsa sana süre tanıyorlar çizdirmen için takma fazla. Eğer çok yüksek değilse de elleme şimdilik.
Göz numarası için belirli bir sınır var mı? Göz numaran kaçtı
Benim göz numaraları sağlık şartları yönetmeliğini karşılamıyor. Numaralar çok yüksek değil ama hep düşünüyordum çizdirmeyi. Pmyo da vesile olmuş olur böylelikle.
0145YR.jpg
İşte göz numaran kaç ki karşılamıyor ? Benim de göz numaram düşük ama pmyo da göz numarası sınırı kaç onu biliyor musunuz ?
En fazla sol 1 sağ 1 şeklinde kabul ediliyor max.
Bu derecelerin altında olması bi sıkıntı çıkarmaz değil mi ? (0.50 - 0.25)
Sence kardesim sordugun sorumu cevapa bak

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi