Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GÖZ
Az önce gittim doktora sağ 1.25 sol 1.25 valla ben bunun için lazer olmam napcam ya devreler bi akıl verin...Smile
adile-sadullah1.jpg
(06-04-2016, Saat: 17:10)Gumushaneli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Az önce gittim doktora sağ 1.25 sol 1.25 valla ben bunun için lazer olmam napcam ya devreler bi akıl verin...Smile

olman gerek, mecburen
basit olursan pmyo ya girersin olmazsan giremezsin karar senin varmısın yokmusun
Kardeşim lazer operasyonu ne kadar bilemiyorum maddi olarak imkanın varsa ol. Hayallerinin geçtiği yollarda önüne böyle irili ufaklı çakıl taşları engel çıkacak. Bunları aşmamız gerek sonunda o rozete sahip olmak için.
Yok kardeşim maddiyatla ilgisi yok tavsiye etmiyolar.0.25 için yani o yüzden dedim mecbur olacam farkindayim sudan sebeplerden adam eliyorlar benimi elemiyecekler...
adile-sadullah1.jpg
(06-04-2016, Saat: 17:33)Gumushaneli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yok kardeşim maddiyatla ilgisi yok tavsiye etmiyolar.0.25 için yani o yüzden dedim mecbur olacam farkindayim sudan sebeplerden adam eliyorlar benimi elemiyecekler...

bari baraj açıklansın öyle ol baraj altı olursan boşuna ameliyat olmamış olursun
Bencede gumushaneli senin puanin kac?
302....
adile-sadullah1.jpg
(06-04-2016, Saat: 17:51)Gumushaneli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 302....

kalmazsın baraj altı
bekle bence, zaten süre veriyolar ameliyat icin
Pomem için 2 te kadar izin veriyolarmıs galiba dogru mu?Onlar polis olcakda biz zabıta mı olcaz nasil bi sistemdir bu ya
adile-sadullah1.jpg
(06-04-2016, Saat: 18:02)Gumushaneli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Pomem için 2 te kadar izin veriyolarmıs galiba dogru mu?Onlar polis olcakda biz zabıta mı olcaz nasil bi sistemdir bu ya

adamlar üniversiteli işsizleri bitiriyorlar Big Grin
bende yarın gözüm için kontrole gidecem numaram birin üstündeyse lazer olamam yaşım tutmuyo Sad

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi