Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Göz amleiyati
#1
Sasılik ameliyati polis olmaya engelmi cift gorme var norolojiye gittim mr da bisi cikmadi daha arastirilcak ama sorayim dedim goz ameliyatlari olanlar 2011 den beri pmyo secilebiliyor sasilik ameliyatuda dahilmidir ? Birde kepce kulakliyim foto atsam onsagliktan geverniyim gecemezmiyim bilgilerijizle yorumlarmisiniz ?
Cevapla
#2
(05-04-2016, Saat: 22:10)mental54 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sasılik ameliyati polis olmaya engelmi cift gorme var norolojiye gittim mr da bisi cikmadi daha arastirilcak ama sorayim dedim goz ameliyatlari olanlar 2011 den beri  pmyo secilebiliyor sasilik ameliyatuda dahilmidir ? Birde kepce kulakliyim foto atsam onsagliktan geverniyim gecemezmiyim bilgilerijizle yorumlarmisiniz ?

göz konusunu bilmiyorum ama kepçe kulak problem olmaz
Cevapla
#3
7) (Değişik:RG-14/12/2012-28497) Görme derecesi B-1 kadar olan şaşılıklar ve şaşılık ameliyatları.

10) Fovea dışı fiksasyonu olan ve görme derecesi C-1,2,3 kadar olan şaşılıklar.

Şartı var.

Konu hakkında net bilgim yok, yorum yapmanın faydasız olacağını düşünüyorum. Şu durumda doktor muayenesi ve yorumu gereklidir.

Kulakların ise abartı düzeyde değilse sorun olmaz ama bir insan seni gördüğünde ilk başta kulakların dikket çekiyorsa sorun olabilir.
Cevapla
#4
Ya ben sasilik olarak dusunuyorum goz doktoruna gittim sasilik demedi bana norolojiye git dedi bende gittim mr da bisi cikmadi baska bi doktora sevk etti bazi hormonlarsan kaynaklanabilirmis cift gorme Insallah bisi yoktur
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi