Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Güvenlik soruşturması
polis okulunu kazandım bu yıl. Babamda polisti ben 6 yaşındayken vefat etti. İlkokula giderken körfez dershanesine gittiğim için güvenlik soruşturmasında elenirmiyim aklıma çok takılıyor bu soru yardımcı olursanız iyi olur.
Darbe olayları olmasaydı geçmişte olduğu için gözardı ederlerdi belki diyebilirdim ama artık çok zor.Kolay kolay almazlar.Ama biz ne desek boş onların insafına kalmış
Darbe olaylarından dolayı araştırmaları daha da genişleteceklerdir.Büyük ihtimalle sorun çıkaracaktır gitmiş olduğunuz dershane ama yine de belli olmaz.Umudunuzu kaybetmeyin.Bu konuyu incelemenizi öneririm . İyi forumlar. http://forum.polisolmakistiyorum.com/kon...-konu.html
(21-07-2016, Saat: 14:35)P.Ö.H AYŞENUR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Darbe olaylarından dolayı araştırmaları daha da genişleteceklerdir.Büyük ihtimalle sorun çıkaracaktır gitmiş olduğunuz dershane ama yine de belli olmaz.Umudunuzu kaybetmeyin.Bu konuyu incelemenizi öneririm . İyi forumlar. http://forum.polisolmakistiyorum.com/kon...-konu.html

Benim abim gitmişti önceden o sorun olurmu acaba
yahu ilkokulda gitmişsin ne olacak o zamanlar tüm akpliler cemaatçiydi zaten hepsi cemaatin dershanesine, abilere gidiyorlardı hiçbir şey olmaz
İlkokuldaysa bir șey olmaz ama kesin konușmayalım
(21-07-2016, Saat: 14:46)vatan_sevdalisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: yahu ilkokulda gitmişsin ne olacak o zamanlar tüm akpliler cemaatçiydi zaten hepsi cemaatin dershanesine, abilere gidiyorlardı hiçbir şey olmaz

Bellide olmaz darbe olayından sonra ortalık karıştı.
Eğer yıllar önce cemaatle alakası vardı diye insanların kamuda çalışması engellenecekse en başta hükümetin kendini değiştirmesi lazım Big Grin
(21-07-2016, Saat: 14:37)cihankaptan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(21-07-2016, Saat: 14:35)P.Ö.H AYŞENUR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Darbe olaylarından dolayı araştırmaları daha da genişleteceklerdir.Büyük ihtimalle sorun çıkaracaktır gitmiş olduğunuz dershane ama yine de belli olmaz.Umudunuzu kaybetmeyin.Bu konuyu incelemenizi öneririm . İyi forumlar. http://forum.polisolmakistiyorum.com/kon...-konu.html

Benim abim gitmişti önceden o sorun olurmu acaba

Kişi kendinden sorumludur.Abinizin gidip gitmemesi önemli değil siz gitmediyseniz sorun oluşturmaz.
Şansınızı deneyin.
Gemisi batan kaptan su üstünde yürüse genede sızlar içi... Cry  

pzMXDo.png
Olmaz diyip moral bozmayalim lutfen olaylardan önce eğitim için çoğu kisinin yolu onlarla kesisiyordu,arkadaş ilkokul demiş kim bilir kaç sene once.Bunların bu kadar soysuz olduğunu bilmeden onlarla ilişki içinde olmayan adam ararsaniz Türkiye de adam kalmaz.Bu olaylar olmasaydi bi sansin filan olurdu ne demek?
adile-sadullah1.jpg
(22-07-2016, Saat: 01:46)Gumushaneli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Olmaz diyip moral bozmayalim lutfen olaylardan önce eğitim için çoğu kisinin yolu onlarla kesisiyordu,arkadaş ilkokul demiş kim bilir kaç sene once.Bunların bu kadar soysuz olduğunu bilmeden onlarla ilişki içinde olmayan adam ararsaniz Türkiye de adam kalmaz.Bu olaylar olmasaydi bi sansin filan olurdu ne demek?

Olmaz diyerek kestirip atmıyoruz beyfendi.Sorun çıkarabilirler diyoruz.Olmaz diyen arkadaşlar için de herkes burada görüşünü paylaşıyo yapabileceğimiz bi şey yok yani bizde istemeyiz tabiki de bilinçsizce gidilen bir dershane yüzünden sorun çıkmasını ama komisyon bu napacağı belli olmaz biz sadece hazırlıklı olmasını söylüyoruz çünkü bu yıl dershaneler yüzünden hayalleri yıkılan çok arkadaşımız oldu.İyi forumlar dilerim. Smile
merhaba bundan 5 Yıl önce üniversitedeyken arkadaşımın kredi kartını izinsiz kullandım.arkadaşım benim kullandığımı bilmeden emniyete gidip suç duyurusunda bulundu.Daha sonra kullandığım miktarı ödedim ve suç duyurusundan vazgeçti.Ancak bikaç ay sonra mahkemeniz var diye bana kağıt geldi.mahkemeye gün ve saatinde çıktım, hakim sicilim temiz olduğu için tekrarlanmaması kaydıyla hiçbir ceza vermeden dosyayı kapattı.adli sicil kaydı aldığımda sicil ve arşiv kaydı yoktur diyor.şu zamana kadar hep özel sektörde çalıştığım için sorun olmadı fakat pomeme veya adliye personel alımları olacak.infaz koruma memurluğuna ve adli katipliğe başvursam güvenlik soruşturmasında bu olay yüzünden olumsuzluk yasar mıyım?Lütfen yardımcı olun
(18-08-2016, Saat: 12:51)esbal88 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: merhaba bundan 5 Yıl önce üniversitedeyken arkadaşımın kredi kartını izinsiz kullandım.arkadaşım benim kullandığımı bilmeden emniyete gidip suç duyurusunda bulundu.Daha sonra kullandığım miktarı ödedim ve suç duyurusundan vazgeçti.Ancak bikaç ay sonra mahkemeniz var diye bana kağıt geldi.mahkemeye gün ve saatinde çıktım, hakim sicilim temiz olduğu için tekrarlanmaması kaydıyla hiçbir ceza vermeden dosyayı kapattı.adli sicil kaydı aldığımda sicil ve arşiv kaydı yoktur diyor.şu zamana kadar hep özel sektörde çalıştığım için sorun olmadı fakat pomeme veya adliye personel alımları olacak.infaz koruma memurluğuna ve adli katipliğe başvursam güvenlik soruşturmasında bu olay yüzünden olumsuzluk yasar mıyım?Lütfen yardımcı olun

Hiçbir sorun olmaz içinizi ferah tutun
(18-08-2016, Saat: 12:58)Kaan01 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(18-08-2016, Saat: 12:51)esbal88 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: merhaba bundan 5 Yıl önce üniversitedeyken arkadaşımın kredi kartını izinsiz kullandım.arkadaşım benim kullandığımı bilmeden emniyete gidip suç duyurusunda bulundu.Daha sonra kullandığım miktarı ödedim ve suç duyurusundan vazgeçti.Ancak bikaç ay sonra mahkemeniz var diye bana kağıt geldi.mahkemeye gün ve saatinde çıktım, hakim sicilim temiz olduğu için tekrarlanmaması kaydıyla hiçbir ceza vermeden dosyayı kapattı.adli sicil kaydı aldığımda sicil ve arşiv kaydı yoktur diyor.şu zamana kadar hep özel sektörde çalıştığım için sorun olmadı fakat pomeme veya adliye personel alımları olacak.infaz koruma memurluğuna ve adli katipliğe başvursam güvenlik soruşturmasında bu olay yüzünden olumsuzluk yasar mıyım?Lütfen yardımcı olun

Hiçbir sorun olmaz içinizi ferah tutun

2014 pomem başvurusunda dosya çıktı ama
(18-08-2016, Saat: 13:39)esbal88 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(18-08-2016, Saat: 12:58)Kaan01 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hiçbir sorun olmaz içinizi ferah tutun

Sicilinize işlememiştir ceza almamışsınız dosya açılsada bu konuyla ilgili olumsuz birşey söz konusu olmaz emin olun
(18-08-2016, Saat: 20:10)Kaan01 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(18-08-2016, Saat: 13:39)esbal88 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Sicilinize işlememiştir ceza almamışsınız dosya açılsada bu konuyla ilgili olumsuz birşey söz konusu olmaz emin olun

teşekkür ederim arkadaşlar.umarım hakkımızda hayırlısı olur

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Güvenlik soruşturmasıyla ilgili? Beyza06 0 379 13-08-2017, Saat: 01:51
Son Yorum: Beyza06
  Güvenlik Soruşturması 7fearless7 4 981 19-07-2017, Saat: 21:57
Son Yorum: komiserhanıminş
  GÜVENLİK ARAŞTIRMASI alzisthat 3 539 16-07-2017, Saat: 19:12
Son Yorum: Mamo01
Exclamation Güvenlik soruşturması ? Raziel Nisroc 10 1,002 09-07-2017, Saat: 19:27
Son Yorum: mlhasln
Question GÜVENLİK SORUŞTURMASI dizzy 19 1,508 08-07-2017, Saat: 23:58
Son Yorum: mlhasln

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi