Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İntibakta istifa eden tekrar basvurabilir mi
Merhabalar intibak egitiminden sonra asıl dersler baslamadan universiteye gitmek icin dilekce yazip istifa ettim tekrar girmek istiyorum basvurum kabul edilir mi kesin bilgisi olan var mi ?
Adaylar, intibak eğitiminin herhangi bir aşamasında Yüksekokul Müdürlüğüne yazılı başvuruları ile yüksekokuldan çıkma isteklerini bildirerek ayrılabilirler. Çıkan adayların geri dönme istekleri kabul edilmez. Sağlık Yönetmeliği hükümleri hariç, yüksekokuldan çıkarılan adaylar bir daha Yüksekokul giriş sınavlarına başvuruda bulunamazlar. Bu durum, çıkarılan adaylara yazılı olarak tebliğ edilir. Yönetmelikte aynen böyle yazıyor. Ama burada bir karmaşa var. Polis akademisini arayarak bilgi alabilirseniz sevinirim. Sizinkisi çıkarılma değil çıkma oluyor. Bu durumda da geri dönme hakkınız yok ama tekrar başvuru yapabilirsiniz diye düşünüyorum.
Akademiye hic bir zaman ulasamiyorumki Sad
kardeşim bende ayni durumdayim bu yil basvursak kabul olur mu ki
kardeşim bende aynı durumdayim tekrar basvursak bu yil kabul olur mu

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Mülakat ve intibakta güvenlik soruşturması PolisOzelHarekat 0 20 3 saat önce
Son Yorum: PolisOzelHarekat
  AÇIK ÖĞRETİM LİSESİNDE OKUMAYA DEVAM EDEN ÖĞRENCİLER kltigin1017 6 322 04-11-2016, Saat: 00:34
Son Yorum: Mavi
Question Yazılı sınava girmemiştim, tekrar basvuru ? Run 2 286 07-09-2016, Saat: 12:20
  intibakta telefon... Saboss 13 1,027 20-08-2016, Saat: 16:48
Son Yorum: egmankara
  İntibakta sağlık... Saboss 12 1,080 05-08-2016, Saat: 15:09

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi