Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İzlenecek yol
Arkadaşlar bundan sonra olacak şeyleri okula giriş kısmına kadar sırayla yazabilir misiniz ? Herkesin gönlüne göre versin kardeşlerim.

Ek Dosyalar Ekran Görüntüleri

(23-04-2016, Saat: 21:44)Ag1910 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar bundan sonra olacak şeyleri okula giriş kısmına kadar sırayla yazabilir misiniz ? Herkesin gönlüne göre versin kardeşlerim.

Başvuru koşulları PA'nın sitesinde açıklanacak ve bunu takiben internetten başvuru başlayacak.Daha sonra hangi okulda mülakata katılacaksan oraya gidip bizzat başvuru yapacaksın.Ayarladığın gün mülakatlara gireceksin( Ön sağlık, spor, sözlü mülakat vs..). Eğer geçersen hastaneye sevk edileceksin ve ordan da senin için PMYO öğrencisi olur derlerse puanlamana göre Asil veya yedek listeye girip bekleyeceksin. Yanlışım varsa lütfen düzeltin arkadaşlar. Şimdiden herkese başarılar  Smile
Ne yani ben simdi on basvuruyu yapacam sonra ankaraya gidip basvuru yapacam sonra bir daha mi gidecm ankaraya?
(23-04-2016, Saat: 21:59)mrv123 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ne yani ben simdi on basvuruyu yapacam sonra ankaraya gidip basvuru yapacam sonra bir daha mi gidecm ankaraya?

Bildiğim kadarıyla aynen öyle.
(23-04-2016, Saat: 21:59)mrv123 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ne yani ben simdi on basvuruyu yapacam sonra ankaraya gidip basvuru yapacam sonra bir daha mi gidecm ankaraya?

Önbaşvurunu internetten yapacaksın sonra şahsi başvuru tarihi açıklandığında senden istenen belgeleri(Lise diploması, fotoğraf vs.) en yakın başvuru merkezine yapacaksın. Sonra da mülakata geleceksin.
Anldm iki sefer gidecm tesekkur ederim Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  izlenecek yol. Bykbs0606 2 643 31-03-2016, Saat: 22:45
Son Yorum: Bykbs0606
  İZLENECEK YOL Sercan07 5 1,054 25-03-2016, Saat: 21:00
Son Yorum: Ya allah

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi