Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kayıt Aşaması
YGS den istenen puanı aldık diyelim sonraki aşamayı kisaca yazar misiniz ve napmami önerirsiniz hazirana kadar Smile
Puan açıklandıktan sonra akademiyi bekliycez. Baraj puanı açıklanacak. Daha sonra mülakat tarihi verilir.... mülakata girersin. Ve mülakat sonucunu beklersin. Kazanmışsan ön kayıt ve kesin kayıt baslar... onlari da yaptıktan sonra intibak eğitimi başlar 15 gün. Bu sırada yedek alımları açıklanır Smile sonra okul açılır ve sabahın köründe kalkarsın. Devrecilik başlar sinirlerin hoplar Smile hiyerarşi vardır yani.. nöbet tutarsın isyan edersin ama bırakmazsın çünkü hayalindi orası.. çarşı izni olur üniformayla çıkarsın dikkat çekmek hoşuna gider Smile gün gelir 2 sene geçmiş gitmiş olur. Bir mülakat onu da geçersen hayırlı olsun... Okul biter yemin töreni olur Cok duygusal Sad sonra kura çekilir ve ilk görev yerin belli olur Smile)) her gün hayalini kurduğum için uzun anlattım...
(02-02-2016, Saat: 15:08)Policewomen Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Puan açıklandıktan sonra akademiyi bekliycez. Baraj puanı açıklanacak. Daha sonra mülakat tarihi verilir.... mülakata girersin. Ve mülakat sonucunu beklersin. Kazanmışsan ön kayıt ve kesin kayıt baslar... onlari da yaptıktan sonra intibak eğitimi başlar 15 gün. Bu sırada yedek alımları açıklanır Smile sonra okul açılır ve sabahın köründe kalkarsın. Devrecilik başlar sinirlerin hoplar Smile hiyerarşi vardır yani.. nöbet tutarsın isyan edersin ama bırakmazsın çünkü hayalindi orası.. çarşı izni olur üniformayla çıkarsın dikkat çekmek hoşuna gider Smile gün gelir 2 sene geçmiş gitmiş olur. Bir mülakat onu da geçersen hayırlı olsun... Okul biter yemin töreni olur Cok duygusal Sad sonra kura çekilir ve ilk görev yerin belli olur Smile)) her gün hayalini kurduğum için uzun anlattım...

Vay bee Big Grin şu yorumunla isteğim 2 kat daha arttı. Rüyalarıma giriyo artık polislik varmı böyle bir şey ya Smile
Mesleğe başlarsın... 15 i gelir maaş alırsın. Polis olayım ilk maaşımla şunu yapacam dediğin bisey varsa onu yaparsın Smile sonra belinde silah... avm ye gittiğini düşün. Yanında kız arkadaşın var. Avm kapısından girerken kimliği gösteriyorsun kız arkadaşının çantasına bile bakmadan geçiriyorlar Smile kız için hoş bir durum Smile vesaire vesaire.... anılar çok anlatmakla bitmez. Hepimizin bu mutluluklara ulaşması dileğiyle...
HAZİRANDAMI AÇİKLANİCAK BU BARAJ PUANİ FALAN , BİDE BEN ANTALYADA YASİYORUM OKUL AFYON OLUR DEDİ BİKAÇ ABİM , BİDE İLK GOREV YERİNİ OKULDAKİ BASARİ SİRANA GÖRE SEN SEÇİYORMUŞSUN Smile MESELA 1. OLDUN HARİTA KARŞNDA SEC SECİYOSUN Smile
Hazirana kalmaz bence. Sayılı pmyo var kısmetinde hangisi varsa Smile evet sıralamaya göre seçme hakkın var diye biliyorum bende... olumlu düşünün Wink
Sen hangi ildesin bide yaş 18 mi Smile benim 15.09.1998 sorun yok demi Big Grin
Benim yaş 23. mersinde yaşıyorum Smile
Hımm anladım 40 gün kaldı bakalim Smile
Valla helal olsun ne güzel hayaller yanlız şu avm de kız arkadaşın yanında hava işi garipmiş o iş çokta.öyle olmuyo be Big Grin
Gökyüzü
O havayı yapanı gördüm Smile hatta bi gün yolda yürürken 2 genç yanima geldi. Kimlikleri gösterdi. Hayırdır dedim. Kaybolmuşlar adres sordular iki polis Smile kimliğini neden gösteriyorsun arkadaş...
Yani cevap verirken adam akıllı ver polisiz :-)
Şahsen öyle herkese kimlik göstermek mantıksız geliyo bana Big Grin
Gökyüzü
Bu işi havası için yapanlar var. Onlara bakmıyoruz Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Polislikte sağlık aşaması 14740064062 9 1,984 10-02-2017, Saat: 01:58
Son Yorum: P.Ö.H Furkan
  Kayıt için gerekli belgeler ? Tulpar 3 402 04-10-2016, Saat: 20:45
Son Yorum: Mavi
Question Kayıt Dondurma David 4 380 11-08-2016, Saat: 20:12
Son Yorum: Enigma_
  Kayıt Kadiryasan41 5 496 11-08-2016, Saat: 18:51