Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Merhabalar:)
İsmim Şeyda . Ki gündür üye olmak için çabalıyorum dün oldum sonundaSmile Babam emekli jandarma/komando . Abim de bu yıl pomem ile Polis Özel Harekat oldu . Ben de küçüklüğümden beri bir polis hayranlığı var. Nasip olursa bu yıl deneyecegim şansımı.  Tek sıkıntı babamın mesleğinden dolayı yüksek ses ve patlama sesi korkum var . Nasıl yenerim bilmiyorum.  Sad sırf bu korkum yüzünden sürekli erteledim . Ama bu sefer kararlıyım Smile bu arada 9 yıldır karate yapıyorum siyah kuşak 1. Danım lisanslı sporcuyumsporcuyum.  
Tanısma işini abarymamışımdır umarım :/

Yanlış yere yazdıysam affınıza sığınıyorum.  Yeni oldugum için formu pek kavrayamadım.
Merhaba,

Aramıza hoş geldiniz. Ben bu forumun sahibi ve en üst düzey yöneticisi Mavi. Üyelik sorunu için tüm takipçilerimizden özür dileriz, çözmeye çalışıyoruz. Çalışmalar sırasında üye olan oluyor, olamayan bekliyor. Herkesten özür diliyoruz, sabrınız için teşekkür ediyoruz. Tekrar hoş geldiniz. Sorularınızı ilgili kategorilere ya da özel sorularınızı ise biz yöneticilere özel mesaj ile sorabilirsiniz. Çalışmalarınız da şimdiden başarılar dileriz.

Saygılarımla, İyi forumlar dilerim.
Gemisi batan kaptan su üstünde yürüse genede sızlar içi... Cry  

pzMXDo.png
(05-01-2017, Saat: 16:44)Mavi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba,

Aramıza hoş geldiniz. Ben bu forumun sahibi ve en üst düzey yöneticisi Mavi. Üyelik sorunu için tüm takipçilerimizden özür dileriz, çözmeye çalışıyoruz. Çalışmalar sırasında üye olan oluyor, olamayan bekliyor. Herkesten özür diliyoruz, sabrınız için teşekkür ediyoruz. Tekrar hoş geldiniz. Sorularınızı ilgili kategorilere ya da özel sorularınızı ise biz yöneticilere özel mesaj ile sorabilirsiniz. Çalışmalarınız da şimdiden başarılar dileriz.

Saygılarımla, İyi forumlar dilerim.

Tesekkür ederim hoş buldum . Smile
Hoşgeldin hakkında hayırlısı olsun.
Aramıza hoş geldin Smile
(06-01-2017, Saat: 21:51)Uğur_A Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoşgeldin hakkında hayırlısı olsun.

Amin inşallah hepimiz için hayırlısı olur.  Smile

(07-01-2017, Saat: 22:19)Bugr4 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aramıza hoş geldin Smile

Tesekkürler hoş buldum.  Smile
(05-01-2017, Saat: 09:22)Şeydasya Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İsmim Şeyda . Ki gündür üye olmak için çabalıyorum dün oldum sonundaSmile Babam emekli jandarma/komando . Abim de bu yıl pomem ile Polis Özel Harekat oldu . Ben de küçüklüğümden beri bir polis hayranlığı var. Nasip olursa bu yıl deneyecegim şansımı.  Tek sıkıntı babamın mesleğinden dolayı yüksek ses ve patlama sesi korkum var . Nasıl yenerim bilmiyorum.  Sad sırf bu korkum yüzünden sürekli erteledim . Ama bu sefer kararlıyım Smile bu arada 9 yıldır karate yapıyorum siyah kuşak 1. Danım lisanslı sporcuyumsporcuyum.  
Tanısma işini abarymamışımdır umarım :/

Yanlış yere yazdıysam affınıza sığınıyorum.  Yeni oldugum için formu pek kavrayamadım.

patlama sesini yenmen için psikologa gitmen gereek

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Thumbs Up MERHABALAR! Manyman 1 35 19-06-2017, Saat: 15:26
Son Yorum: Bugr4
  Merhabalar tilkiandreis 1 63 18-06-2017, Saat: 17:38
Son Yorum: Bugr4
  Merhabalar Pınarpmyo 2 139 25-05-2017, Saat: 00:28
Son Yorum: KABARDEY
  Merhabalar bariszlimek 0 96 06-05-2017, Saat: 21:10
Son Yorum: bariszlimek
  Sanırım Forumun En Küçük Üyesi Benim.Merhabalar :) FerhatQ 3 346 13-02-2017, Saat: 23:34
Son Yorum: Mavi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi