Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moralim bozuldu
Sad 
Bakanimizin yaptgi aciklamadan sonra arastirdim ve pmyo ya sadece 2500 alim oldugunu ogrendim.Ben daha fazla alım yapildigini zannediyodum.Ben Allah nasip ederse seneye basvurucam.Ama bissuru kisi icinden 2500 kisiye girmek oldukca zor ve artik tamamen şansa bagli oldugunu dusunuyorum.Moral falan kalmadi cogu kisi bu habere sevinsede bende ters etki yapti.Seneye alim kac olur ve tahmini kac kisi basvurur acaba.

20 bin kisiden 2500 e nasil giricegimi bilmiyorum.
Ygs puanını +330 Üzeri yapacaksın , Fizik yeterlilik parkurundan 100 tam puan alacaksın ve sözlü mülakatta aşırı derecede tökezlemediğin sürece asil olarak kazanabilirsin.
Düşmedi diye seviniyor millet ne artması Big Grin
(13-04-2017, Saat: 00:52)omeryucel11 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bakanimizin yaptgi aciklamadan sonra arastirdim ve pmyo ya sadece 2500 alim oldugunu ogrendim.Ben daha fazla alım yapildigini zannediyodum.Ben Allah nasip ederse seneye basvurucam.Ama bissuru kisi icinden 2500 kisiye girmek oldukca zor ve artik tamamen şansa bagli oldugunu dusunuyorum.Moral falan kalmadi cogu kisi bu habere sevinsede bende ters etki yapti.Seneye alim kac olur ve tahmini kac kisi basvurur acaba.

Alım sayısı ilerleyen yıllarda artmayacaktır düzenli bir şekilde son 5 yıldır alım sayısı her sene düşüyor seneye 2000 kişiyi görme ihtimalin yüksek alım sayısı olarak zaten 2020 yılında PMYO'ların kapatılması planlanıyor diye biliyorum.
Kardeşim o kadar kişinin içinden nasıl gireceğim ben diye kara kara düşüneceğine otur şimdiden dersini çalış. ALLAH emek verenin emeğini boşa çıkartmaz. Şunu da unutma 100bin kişi dahi başvursa 1000 alım olsa dahi Nasibin de varsa illaki olur ALLAH de ötesini bırak.
Bugun basbakanin mitingi vardi yaklasik 1600 polis vardi çevikten memure yunustan pöhe hepsi vardi resmen coştum gördükçe Big Grin  polis damarim iyice kabardi.Pmyo icin herseyimi vericem artik bu bir senede,ygs ve fiziki yi en yuksek tutmaya calisicam.Mulakatta artik şansıma.
(13-04-2017, Saat: 00:52)omeryucel11 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bakanimizin yaptgi aciklamadan sonra arastirdim ve pmyo ya sadece 2500 alim oldugunu ogrendim.Ben daha fazla alım yapildigini zannediyodum.Ben Allah nasip ederse seneye basvurucam.Ama bissuru kisi icinden 2500 kisiye girmek oldukca zor ve artik tamamen şansa bagli oldugunu dusunuyorum.Moral falan kalmadi cogu kisi bu habere sevinsede bende ters etki yapti.Seneye alim kac olur ve tahmini kac kisi basvurur acaba.

Önceki senede 2.500 almıştı. Seneye de yine 2500 olur değişmez bence.
(13-04-2017, Saat: 00:57)PANZER Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ygs puanını +330 Üzeri yapacaksın , Fizik yeterlilik parkurundan 100 tam puan alacaksın ve sözlü mülakatta aşırı derecede tökezlemediğin sürece asil olarak kazanabilirsin.

Tabi bunu tahmini olarak yazmissin hicbisey kesin olmaz ama bu şekilde yada ygs daha yuksek yaparsam asil girer miyim ki?Tabi yinede belli olmaz ama tahmini olarak.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  moralim bozuldu Onur_81 4 700 21-10-2016, Saat: 19:35
Son Yorum: Mavi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi