Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 1/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mülakat
Mülakatlar nasıl?
sözel ve fiziki mülakat
Ne tür sorular soruluyor?
valla bende giricem araştırmalarımda çift cevaplı sorular gördüm örn:bu gün bir arkadaşımın başvurduğu polis meslek yüksek okulunda sorulan cift cevabı olan final sorusudur.

" baba ve oğul kaza geçiriyorlar sonra ikiside farklı hastaneye kaldırılıyor.doktor 'aaa bu benim oğlum' diyor''bu olayı anlatınız... "

şeklinde sorulmuş sorunun cevabı, hem " baba " hem "anne" olabilir.

arkadaşım çocuğun dedesi cevabını vermiş ve kendisine annesi yanıtının doğru olduğu söylenerek elenmiştir.

fiziksel olarakta bi parkur var orda belirli süreyle yapıyosun
Peki . Teşekkür ederim Smile .
(15-10-2016, Saat: 19:16)emrejr Adlı Kullanıcıdan Alıntı: valla bende giricem araştırmalarımda çift cevaplı sorular gördüm örn:bu gün bir arkadaşımın başvurduğu polis meslek yüksek okulunda sorulan cift cevabı olan final sorusudur.

" baba ve oğul kaza geçiriyorlar sonra ikiside farklı hastaneye kaldırılıyor.doktor 'aaa bu benim oğlum' diyor''bu olayı anlatınız... "

arkadaşım çocuğun dedesi cevabını vermiş ve kendisine annesi yanıtının doğru olduğu söylenerek elenmiştir.

Cevap Anne Mi ?
                                       z3kvQ6.jpg
(15-10-2016, Saat: 20:02)Mert Sallıoglu Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(15-10-2016, Saat: 19:16)emrejr Adlı Kullanıcıdan Alıntı: valla bende giricem araştırmalarımda çift cevaplı sorular gördüm örn:bu gün bir arkadaşımın başvurduğu polis meslek yüksek okulunda sorulan cift cevabı olan final sorusudur.

Cevap Anne Mi ?
bilmiyorum copy paste yaptım bende  mülakatta böyle sorular soruluyor demek anlamında paylaştım
İnternette biraz araştırma yaparsanız mülakatın kaç aşamadan oluştuğunu, nasıl olduğunu ve mülakatlarda sorulmuş yüzlerce soruyu bulabilirsiniz. Bu kadarda işin kolayına kaçmayın, araştırın biraz. Bize kimse söylemedi nasıl olduğunu, ne sorduklarını tek tek araştırarak öğrendik hepsini.
0145YR.jpg

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Mülakat yeri neresi olur Atmaca07 4 126 14-10-2017, Saat: 15:36
Son Yorum: PÖH_İbrahim
  En iyi mulakat Erzory 4 296 30-08-2017, Saat: 11:51
Son Yorum: Tr.SpecialForce
  Sağlık Okul Ve Mülakat Onotogo 1 377 22-08-2017, Saat: 18:14
Son Yorum: şadi03
  Girdigimiz gun mulakat cevikpolis66 16 1,035 19-07-2017, Saat: 15:54
Son Yorum: Mervepmyo
  Bu mülakat anısını kısa kesenler ! şadi03 8 798 24-06-2017, Saat: 23:23