Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mulakat
Mülakatta YGS puaninin önemi varmı sizce yanı yuksek puan avantaj saglarmi ?
Tabiki avantaj sağlar. % 30 u alınıyor sanırım. Bir başkasınin önüne gecmeni sağlar. Diğer kulvarlarda da başarı saglarsan.
ygs puanın yüksek diye bi avantaj sağlamazlar sordukları sorular ve senden aldıkları cevaba göre puan alırsın .
      ADİLE  SADULLAH  MERMERCİ  POLİS                                   

MESLEK  YÜKSEKOKULU  ÖĞRENCİ      
                     ADAYI 2018
271 alan ve 300 alanın herşeyi eşit olursa puanı yüksek olanın tercih edileceğini düşünüyorum.
Ya şimdi hiç belli olmaz 270 alırsın asil olabilirsin 350 alırsın yedeğe bile giremeye bilirsin mülakat ve spora bağlı bu
Kafamız Gökyüzü
Bu güne kadar hic bir zaman 350 alan adam yedeğe düşmedi 350 alan adam da zaten pmyo de ne isi var adam gibi yere gider 300 civari al sporla mulakati iyi gecirmeye bak girersin.
Ark ben mulakatin gözünde avantaj saglarmi onu sordum
Adam %30u etkili demiş anlamiyonmu ?
Kardeşim ben onu anladım sen benim dediğimi anladinmi peki ben puanin yuzdelerinden bahsetmiyorum ben sınavlarda baya yuksek alıyorum yani yuksek bi YGS puanı komisyonun gözünde avantaj saglarmi bilip bilip bilmeden yorum yapma
Kac aliyon 400 mü aliyon ? Şunu iyi bilki ygs puani ve spordan cok eleme yapilmiyor herkes bi türlü geciyor en önemlisi sözlü mülakat orda sana sorduklari sorulari mantikli cevap verebilmek.
350 ve ustu alıyorum ben zaten YGS veya spordan suphem yok benim öğrenmek istediğim komisyonda bu aldığım puanlarda etki edermi komisyon karar verecekken benim diksiyon veya herhangi bir şekilde eksigim yok ama bu sonuçta mülakat dediğin gibi sepepsiz yere elenebilyn
Eger spor ve mulakatta bi çocukla ayni puani alirsan siralamada ygs de puani yuksek olan öne gecer ama 350 ustu alsam şahsen polis olmam cok daha iyi şartlardaki meslekleri tercih ederim
Zaten polislik için bu kadar uğraşıp cabaldim bu duruma geldim klişe olcak ama küçüklüğümden beri istiyorum takıntı oldu eyv. Kardeşim yine de cevapların için saol
Haklisin

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Spor saglık mülakat tarihi ? Pmyo Run 2 249 05-01-2017, Saat: 01:35
Son Yorum: Run
  PMYO MÜLAKAT DEĞİŞİMİ Yakoo 5 311 29-12-2016, Saat: 13:14
Son Yorum: Yakoo
Bug Dövme izi mülakat fondoten Run 5 429 21-12-2016, Saat: 12:39
Son Yorum: Mavi
  Mülakat Yeri polisbey06 6 231 15-12-2016, Saat: 00:33
Son Yorum: Mavi
  mülakat arzuu_ 2 229 04-12-2016, Saat: 00:50