Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mülakat ???
Arkadaşlar Merhaba,
Bu Forum Sayfası Baya İyi Olmuş Sevindim.
Bazı Sorularım Var Size:

1.İlkokuldan beri polis olmak istediğim için hep spor yaptım. Çok sakarım ayrıca hep düşerdim buna bağlı olarak belimde az izler vardı. Bunlar 5 metreden belli olmuyor. Bundan başka bir iz yok. İzlerimden kesik tarzı şeyler yok.Bir sıkıntı olur mu?

2.Mülakat da Şu Basit Soruya Nasıl Cevapladınız: Kendinizi Tanıtın Dediğinizde Bizden Ne Cevap Bekliyorlar?
Şimdiden Teşekkür Ederim.
GİDEN BENİM ÇOCUKLUK HAYALLERİMDİ 
1- kardesim bi sikinti olmaz o konuda
2-Adin soyaadin nerede yasiyorsun gibi burda amac kendini nasil ifade edebildigindir
(08-02-2016, Saat: 20:35)emre çam Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 1- kardesim bi sikinti olmaz o konuda
2-Adin soyaadin nerede yasiyorsun gibi burda amac kendini nasil ifade edebildiğindir

Teşekkürler Kardeşim Bu Sene Mezunum Girip Kazanmam Lazım Hayırlısıyla..... Smile))
Alla yardım etsin kardeşim önemli değil
mert ayni ben ya bende sakarim ama sporcuyum 2015 lise mezunum bu sene kazanmam lazim Big Grin
1 - 5 metreden belli olmaz diyorsan rahat ol Smile
2 - Kendini tanıtırken gür sesli ve anlaşılır bir şekilde konuşman lazım
(09-02-2016, Saat: 01:54)emre çam Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Alla yardım etsin kardeşim önemli değil

Sağolasın...

(09-02-2016, Saat: 19:08)Scarlet Adlı Kullanıcıdan Alıntı: mert ayni ben ya bende sakarim ama sporcuyum 2015 lise mezunum bu sene kazanmam lazim Big Grin

Kazanamasam Benim Açımdan Hiç İyi Olmaz. Bana Yıllardır Bu Seneyi Bekliyorum....
İnşllah Kazanırız İrtibatta Olalım.Bilgi Paylaşımı Açısından... Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile @Scarlet
1belindeki iz zaten ünüformayla belli olmaz açıklarsın 2gür ve kendinden emin bi sesle cevap vermelisin
(10-02-2016, Saat: 01:10)policeman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 1belindeki iz zaten  ünüformayla belli olmaz açıklarsın  2gür ve kendinden  emin bi sesle cevap vermelisin

Sağolasın Kardeşim
1.Bir sıkıntı olacağını sanmıyorum.
2.Düzgün,anlaşılır ve duyulacak tonda kendini tanıtmalısın.

Bazen dikkatini örçmek için arkandaki duvarın rengi nedir diye sorabilirler.Ona da dikkat etmek gerek.Bazen bilemezsen bırakıyorlar.
Gemisi batan kaptan su üstünde yürüse genede sızlar içi... Cry  

pzMXDo.png
ya gene sen avanatajlisin benim surarimda benler var Big Grin ve bayanim az aliyorlar ins. kazaniriz Big Grin ygs den yuksek alırsam yaparim diye dusunuyorum Big Grin
Yüzde ben olması sıkıntılı olabilir... benim fiziki olarak herşeyim uyuyor. Parkuru da 50 saniyede yapacagima inanıyorum gerçekten çok kolay. Barajı geçmek tek sıkıntım diyebilirim. Ama dediğin gibi 300 bayanın arasına girebilmek şans işi...
TSK'da toplam bayan personel sayısı; 300 falandı en son.Bunlardan 60 tanesi pilot.Bu pilotlardan 5 tanesi savaş pilotu.5 savaş pilotundan birisi öğretmen diğerleri aktif görevde.Niye bayanlara az kontejyan ayırıyorlar o da ayrı konu. Bayanlar her açıdan iyidir.Örneğin pilotlukta G kuvvetinde bayanlar daha başarılı ama harp okuluna girmek problem girse de bayan olduğu için kontejyana girememesi problem.Bunlara düzenleme gelmesi gerekir ama ne yazık ki öyle bir girişim yok.2700 erkek + 300 bayan = 3000 öğrenci / sene. 2020 yılına kadar böyle gidecek sanırım.

pzMXDo.png
@Policewomen niye pomem degilse pmyo uni okuyorsun diye biliyorum
Soruyu tam olarak anlamadım.. neden mi üni okuyorum ?
hayir pomem daha kolau ya 6 ay bide onlarin alimi fazla ve kolay yani ondan diyorum neden pmyo
Pmyo da olsa 2018 de polis olurum, pomem de olsa 2018. Ben şansımı önce pmyo da denemek istedim. Hem farzedelim ki mezun olamadim, üni uzadı ? Her ihtimali düşünmek lazim.
Polis Amirleri Eğitim Merkezine giriş;

Öncelikle 4 sene liseyi okuyup mezun oldunuz.Gittiniz YGS'na girdiniz.Daha sonra LYS'ye girdiniz ve bu iki sınavdan yüksek not olarak 4 yıllık devlet üniversitesini kazandınız.4 yıl bu üniversiteyi başarıyla bitirip mezun oldunuz.Ondan sonra da KPSS'ye girip gerekli puanı aldınız.Sonra PAEM'e girdiniz ve mülakatları kazanıp eğitiminize başladınız.Eğitimi başarıyla tamamlayıp derken komiser yardımıcısı olarak 28-30 yaşında görevinize atandınız.4 yılda bir terfi aldınız.58 yaşında 1.sınıf emniyet müdürü oldunuz.62 yaşında emekli olarak inzivaya çekildiniz.Sistemin güzelliğine gel.O kadar çalışkan olsam harp okuluna girerim ya da hukuk okurum daha iyi.Türkiye'nin eğitim sistemi kadar saçma bir sistem yok.Umarım gün gelir eski sisteme geçerler.

pzMXDo.png
Neyseki üni 3. Sınıfım... biraz şansım var gibi
Hayırlısı.Bu arada benim kimseyi soğutmak ya da caydırmak gibi bir amacım yok.Yanlış anlaşılmasın.Sadece nasıl komiser yardımcısı olarak başlanır kısaca onu anlattım içine şahsi fikir,duygu,eleştiri ve düşüncelerimi katarak. Smile Herkes hak ettiğini alır.Azimli,istekli,hırslı ve kararlı olduktan sonra önünüzde kralı gelse duramaz.Önemli olan istemek ve gereken çabayı göstermek.Sonunu düşünen kahraman olamaz misali. Smile Ne diyelim inşallah herkes hayallerine ve isteklerine kavuşur.

pzMXDo.png

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Girdigimiz gun mulakat cevikpolis66 16 868 19-07-2017, Saat: 15:54
Son Yorum: Mervepmyo
  Bu mülakat anısını kısa kesenler ! şadi03 8 678 24-06-2017, Saat: 23:23
Son Yorum: S.Yildiz
  MÜLAKAT SONUÇLARI AÇIKLANDI mrtyldrm 7 571 24-06-2017, Saat: 21:19
Son Yorum: dakkan321
Question Mülakat anım Demir20 3 521 23-06-2017, Saat: 15:03
Son Yorum: Demir20