Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mulakat
Ark sizce yuksek bi YGS puanı ve tam puan bi spor puanı alan öğrenciyi kolayca eleyebilirlermi(torpil vs için kastetdim) şuan en çok kafamda takılan bu sonuçta o kadr calsysn ediysn mülakatta haksiz yere ne için bile elendigini bilmeden insan yıklr
Ben ygsden düşük alanları daha çok zorladıklarını duydum. Yani sen ygsden iyi bir not aldın, parkuruda oldukça iyi bir sürede tamamladın diyelim. psikologları da geçtin son kurulda 2 kart çekeceksin ya, yoruma dayalı olan kartı iyi bir şekilde açıklarsın ama mantık sorusuna yanlış cevap verirsin o zaman geçirebilirler
Ben mukalata inş hazırım da benm demek istedgm açıkça her aşamayı harika bi şekilde tamamlayıp benm yermi başka birisini yani torpillinin almasinda korkyrm sırf torpilliyi yerleştirmek için bizi eleyebilirlermi kolayca
http://forum.donanimhaber.com/m_60506122/tm.htm son paragrafı oku kardeşim. Tamda böyle olaylar olabilir benim görüşüm tabiki torpil olduğu yönünde. Ama sana denk gelir senmi elenirsin yoksa ben mi bilemeyeceğim.
Baktım kardeşim aynen ins ikimzde elenmeyiz emegimizin karşılığını alırız sen ygs den sonra parkura nasıl hazirlanmyi düşünüyorsun ben daha onla ilgili bi plan yapmadim
(10-02-2016, Saat: 18:27)Hakan996 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Baktım kardeşim aynen ins ikimzde elenmeyiz emegimizin karşılığını alırız sen ygs den sonra parkura nasıl hazirlanmyi düşünüyorsun ben daha onla ilgili bi plan yapmadim

Şuan ygs den başka bir şey fazla düşünmek istemiyorum ama bizim sınıftan 2-3 kişi daha var polislik isteyen hep beraber toplanıp kendi çapımızda bi parkur yapmayı düşünüyoruz. özellikle yüksek bir denge tahtası yapmamız lazım ki takladan sonra iyice kendimizi geliştirelim başımız dönmesin.
denge tahtasi yokki
(10-02-2016, Saat: 19:37)Manyas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: denge tahtasi yokki

Slalom çubukları mı var?
https://m.youtube.com/watch?v=Lsjkvbvm_I8 Bu sene bu parkur var
Bu eleman gibi yaparım o konuda güveniyorum kendime. En fazla 45 saniye olur.
Parkur zaten cok kolay bi besyo deki parkur gibi degil sozlu mulakat önemli

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Girdigimiz gun mulakat cevikpolis66 16 952 19-07-2017, Saat: 15:54
Son Yorum: Mervepmyo
  Bu mülakat anısını kısa kesenler ! şadi03 8 720 24-06-2017, Saat: 23:23
Son Yorum: S.Yildiz
  MÜLAKAT SONUÇLARI AÇIKLANDI mrtyldrm 7 631 24-06-2017, Saat: 21:19
Son Yorum: dakkan321
Question Mülakat anım Demir20 3 548 23-06-2017, Saat: 15:03
Son Yorum: Demir20
  Sözlü mülakat Akbaba 1 265 22-06-2017, Saat: 22:01