Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NASİP
Bakıyorumda yüksek puan bekleyenler okulu kazanmış gibi şimdiden havalara girmişler ben çok çalışıp geçtim sizde çalışsaydınız gibi laflar ve her sene ne yazık ki böyle insanlar çıkıyor karşımıza siz onların laflarına bakmayın kardeşlerim geçen yıl 260 alanlar da aynı lafları kullandı puan 270 olunca hepsinin havası söndü diyeceğim o ki yüksek puan bekleyen arkadaşlar nasipten öte köy yoktur puanınız yüksek olabilir ama nasibinizde yoksa basit bi nedenden dolayı elenirsiniz onun için şimdiden büyük konuşmayın(Söylediklerim herkez için geçerli değil sadece burnu havada olanlar içindir
Ağzına yüreğine sağlık yemin ederim
Nede güzel konuşmuşsun. Cidden nasipten öte yol yoktur..
nasipte varsa puan düşer, düşük alanlar da gider. Nasipte yoksa yuksek puan alan mülakatta elenir. Ben de çok şey duydum ama burda söylemek kimisini umitlendirir kimisi için hayal kırıklığı olur. Bu tarz şeylere hiç gerek yok. Az çok sayfadaki herkesin pmyo da tanıdığı var ve herkes bisey duyar. Net bilgisi olmayanbiriyle paylaşmasın... sabredelim 25 marta kadar. Sonra akademi gerekli açıklamayı yapar. Çoğunluğun morali bozuk. Unutmayın, birşey olmuyorsa daha iyisi olacağı içindir. Dün ankaradaki patlamada ölen gençlerin de hayalleri vardı. Cok şükür ki canımız sağ, hayallerimizi gerçekleştirmek için nefes alıyoruz... sabır diliyorum.
İnsan elinden geleni yaptıktan sonra kazanmış veya kazanmamış önemli değil. Önemli olan elinden geldiğince emek vermek. Bana söylüyorsun büyük ihtimal bu çocukça lafları , yazdığım şeyleri iyi oku. Lafla peynir gemisi yürümez.
Pardon sen neden üstüne alındın ? Ben herhangi bir yorumunu okumadan yorumumu yaptım. Burda birine laf sokusturacak kadar çocuk değilim genç, için rahat olsun.
(14-03-2016, Saat: 22:28)Mert.155 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Pardon sen neden üstüne alındın ? Ben herhangi bir yorumunu okumadan yorumumu yaptım. Burda birine laf sokusturacak kadar çocuk değilim genç, için rahat olsun.

Sana demiyorum Big Grin konuyu açana diyorum
(14-03-2016, Saat: 22:28)Mert.155 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Pardon sen neden üstüne alındın ? Ben herhangi bir yorumunu okumadan yorumumu yaptım. Burda birine laf sokusturacak kadar çocuk değilim genç, için rahat olsun.

boşver ya bunların boyunun ölçüsünü mülakatta alırlar allah herkesin kalbine göre versin
(14-03-2016, Saat: 22:31)gökmen mavi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

boşver ya bunların boyunun ölçüsünü mülakatta alırlar allah herkesin kalbine göre versin

Çalışan mülakatta da geçer , herkes elinden geleni yapsın..
Bide nasip dediğiniz şeyleri herkezle paylaşmayın. Kişilerin niyetleride önemli. Bunuda unutmamak lazım
Kavga çıkartmaya yönelik konulardan kaçının.Sonra moderatörleri günah keçisi ilan ediyorsunuz.
Gemisi batan kaptan su üstünde yürüse genede sızlar içi... Cry  

pzMXDo.png
buraya tartısmaya gelmisleerr

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Nasip değilmiş hipamiral 5 468 07-03-2017, Saat: 20:03
Son Yorum: Batuhan Özkan
  Allah nasip ederse yarın gireceğim Ahmet22 12 1,181 23-06-2016, Saat: 18:56
Son Yorum: Mavi
  Gerçekten her şey nasip kısmet meselesiymiş. Lethe 12 1,381 17-06-2016, Saat: 23:20
Son Yorum: pls00

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi