Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ÖNEMLİİİ
#1
Demin Atv haberde gördüm devreler. Yeni güvenlik açılımında artık her ilde her sokak başında bi polis görev yapacakmış. Yani artık öyle arada bir polis arabasıyla çıkıp devre atma olmayacakmış. Insanlar polise ihbarda bulunacakları zaman telefon etmek değil camdan balkonda polis diye bağırdıklarında bile polis hemen orada olacakmış. Son olarak da Türkiye 300 bin polis olduğunu söyledi ve müjdeli haberi verdi sonunda. Polis alımları bu yıldan itibaren artacak dedi ki bunda eminim pmyo nun da payı olacaktır. Bide dün reisimiz polis akademisi başkanıyla görüştü kesin polis alımları ile ilgili görüştüler Big Grin hadi bakalım bütün oklar alımların artacağını işaret ediyor Big Grin
Cevapla
#2
İnşallah kardeşim
Cevapla
#3
Böyle giderse ''Zorunlu'' polislik çıkabilir.Jandarma erleri gibi.Olabilir yani.Şaşırmayın.Burası Türkiye.6 aylık eğitimle polis yapan 3 aylık eğitimle de yapar.Üstelik ''Ücretsiz'' olarak.Bence gayet makul.
Gemisi batan kaptan su üstünde yürüse genede sızlar içi... Cry  

pzMXDo.png
WWW
Cevapla
#4
Yetkili bir kişiden ''Polis alımları bu yıldan itibaren artacak'' şeklinde bir söz çıktıysa biraz umutlanabiliriz alımların artacağını düşünüp. Bu arada Polis Akademisi başkanıyla kim görüştü? reisimiz demişsin ama başbakan mı içişleri bakanı mı? eğer böyle yetkili bir kişi görüştü ise sanıyorum yeni bir takım değişiklikler gerçekten geliyor ve olumlu yönde olduğunu düşünüyorum.
Cevapla
#5
Cumhurbaşkanımız ile polis akademisi başkanı görüştü devrem. Reisimiz derken onu kastettim
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi